Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   A.C.S Inferno MotorSport (https://forum.4tuning.ro/367-inferno-motorsport.html)
-   -   Diverse (topic de offtopic) (https://forum.4tuning.ro/367-inferno-motorsport/86738-diverse-topic-offtopic.html)

Lucian_GXZ 20-01-09 09:25

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
Eu cred ca ti-e dor de o plimbare la portbagaj :)) pentru detalii vorbeste cu Remus, iti poate spune el mai multe :))

browser 20-01-09 10:54

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
Bietu de remus :sad:

Hyena 20-01-09 14:56

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
10 Attachment(s)
uite daffy,

daffy duck™ 20-01-09 18:13

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
@ GXZ : mam plimbat zilele trecute....si a fost bn:lol::lol::lol:
@ Browser : e caterinca daca te tii bine...8)
@ Hyena : ehe...asa mai vii de acasa...dar ti-am zis...ai sa imi dai 150 de mii!!!!! NU VEI REGRETA!!!!:lol::lol::lol::lol::lol::lol:

ALXS 20-01-09 19:09

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
f frumos urs ,JHN l-am vaz zilele trecute pe la mine la facultate

BGY_Bogdy 20-01-09 19:21

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
Poza lu` Ace ii trezeste amintiri lui Remus ??

Hyena 20-01-09 20:01

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
am pile daffy numai dau bani =))

kidu2006 21-01-09 12:47

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
Saracu Kimi zici k era batut cu stuf :???:

Lucian_GXZ 21-01-09 12:49

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
Quote:

Originally Posted by kidu2006 (Post 1998284)
Saracu Kimi zici k era batut cu stuf :???:

Cazuse de pe schela :lol::lol:

kidu2006 21-01-09 17:16

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
Quote:

Originally Posted by Lucian_GXZ (Post 1998287)
Cazuse de pe schela :lol::lol:

Am crezut ca a cazut ... de pe schela:???:

Hyena 21-01-09 18:12

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
kid am si yo o problema cu maimutzoiu te-am mai sunat da dormeai :( numai dai nici un semn te ai dat la "fund" :D

kyd_ursu 21-01-09 23:32

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
cea mai tare poza este poza 3....de ce oare?

Lucian_GXZ 22-01-09 00:54

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
asa e, sunt curios insa daca am fi intrat toti de altadata intr-o singura poza....

kidu2006 22-01-09 08:45

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
Quote:

Originally Posted by Hyena (Post 1999110)
kid am si yo o problema cu maimutzoiu te-am mai sunat da dormeai :( numai dai nici un semn te ai dat la "fund" :D

Ce maimutoi ma?daca e maimutoiu ala de`l tii in pantaloni,mai bine taie-l si dati-l sa-l mananci!
Si la fund te dau pe tine,poznas mic ce esti:lol:

kimi 22-01-09 09:13

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
Quote:

Originally Posted by kyd_ursu (Post 2000068)
cea mai tare poza este poza 3....de ce oare?

Pentru ca in poza se afla o parte din brigada veche ;)

Raspuns corect ??


All times are GMT +2. The time now is 13:52.

- Copyright 2026 4Tuning