![]() |
Re: cine provoaca \"motocicleta\" asta? - SUBARU
cine shtie se poate sa se fi ajuns la o asa viteza desi mi-e greu sa cred...tzinand cont de distantza ff mik intre mashini , ar fi o adevarata nebunie sa mergi cu viteza aia oglinda langa oglinda
|
Re: cine provoaca \"motocicleta\" asta? - SUBARU
Quote:
Ca o parere personala ... nu prea am vazut rostul articolului din Libertatea. |
Re: cine provoaca \"motocicleta\" asta? - SUBARU
3 Attachment(s)
Quote:
nu am fost acolo sa vad cine pe cine, dar te sustin!! fie ca treci linia de finish cu un cm. sau cu toata masina, tot ai invins.. in a3-ia poza.. se vede clar doar botu de la subuaru.. asta denota destul de clar.. sau poate CLAR cine e castigarorul si care e cea mai rapida masina din tara !!! Felicitari Sebastian !!! |
Re: cine provoaca \"motocicleta\" asta? - SUBARU
Quote:
|
Re: cine provoaca \"motocicleta\" asta? - SUBARU
Eu personal nu dau castig de cauza nimanui, zic doar ca din poza asta nu reiese nimic, avand in vedere unghiul, si faptul ca nu a fost 2din3.... restul cu 1400m si alte aberatii nu-si au locul. Cea mai dubioasa treaba este mediatizarea subiectului si modul in care s-a facut asta, fapt ce ma duce cu gandul la puerilism...
Poate o sa vedem o cursa intr-un cadru mai organizat, si o sa se lamureasca problema. Sa fiti iubiti! :D |
Re: cine provoaca \"motocicleta\" asta? - SUBARU
bai oameni buni suntetzi orbi...ce dumnezeu...nui am k idoli pe nici unu din cei 2 concurentzi dar lasatzio in colo de treaba k se vede din avion k e exact aceeashi poza...nici decum nu sunt 3 instantanee luate consecutiv ce draq....e exact aceeashi poza dar sa taiat progresiv din ea de la stanga la dreapta...nutzi trebuie ochi de vultur sa vezi asta....in cazu de fatza ar trebui crezut pe cuvant persoana in cauza care zice intrun mod nepartinitor ce a vazut shi cine a ieshit pe bune cashtigator....deci dak sebastian sustzine treaba asta asa este...numai respect.. yo cred omu nu am incredere in tehnologia asta '' moderna'' k sai zic asa...ptr k alea 3 poze nu spun nik...
|
Re: cine provoaca \"motocicleta\" asta? - SUBARU
shi dak nu apre nimeni din tabara adversa sa sustzina contrariul inseamna k sa petrecut intocmai cum se discuta aici pe forum ...nu ce sa scris in presa....ar fi normal sa apara shi un comentariu pertinent din partea unor persoane acre sa confirme sau sa infirme cele intamplate sau scrise pe aici ...asta numai asa ptr cei curioshi care nu au fost acolo...dar pana una alta...shi deshi probabil k altzii ishi doresc alt rezultat sau macar putzin scandal yo am incredere in spusele lui sebastian shi nui pun cuvantul shi veridicitatea spuselor lui la indoiala , dar am mari rezerve in ceea ce priveste acele 3 poze foarte ''clare'' de altfel....respect shi numai bine
|
Re: cine provoaca \"motocicleta\" asta? - SUBARU
cand am zis 2din3 nu m-am referit la poze, ca nu-s fotograf, ci la curse ;)
|
Re: cine provoaca \"motocicleta\" asta? - SUBARU
din pozele acelea identice reiese clar ca subaru e in spate...si daca vreti domnule sebastian aduc argumente in acest sens....luati-va dupa dungile de pe asfalt, in combinatie cu unghiul in care s-a facut....se vede clar ca botul subarului tau e mai in spate fata de porsche...fata de linii.
insa tu ...da...ai plecat la sto.....ai langa tine 700 de cai si tu pleci la sto....este exact acelasi stil .....ca in libertatea cand au spus ca ...am accelerat la final ca se apropia si l-am batut..... |
Re: cine provoaca \"motocicleta\" asta? - SUBARU
repet din singura dovada de pana acum reiese ce am scris mai sus.
|
Re: cine provoaca \"motocicleta\" asta? - SUBARU
Quote:
Poza 1 este o poza. Poza 2 este poza 1 decupata si redimensionata. Poza 3 este poza 2 (rezultata din poza 1) decupata si redimensionata inca o data :) |
Re: cine provoaca \"motocicleta\" asta? - SUBARU
Quote:
vorba cuiva de mai sus; daca erau inversate masinile sau poza era facuta la acelasi unghi numai ca din partea cealalta a soselei iesea porschele castigator :)) desigur .. dupa analogia ta. |
Re: cine provoaca \"motocicleta\" asta? - SUBARU
Quote:
|
Re: cine provoaca \"motocicleta\" asta? - SUBARU
ink de la inceputul acestei discutzii ( pag 1 ) sa dorit oarecum dezinformarea sau pastrarea unui val de ceatza ptr a ascunde cine shtie ce....nu vad rostul in fine...a fost ceva de mrketing sau ce o fi fost a ieshit bine shi a avut un gust shi un rost la inceput....dar sa continuatzi in aceeashi nota e chiar penibil execrabil shi ff josnic...inainte sa scriu aceste randuri mam consultat cu un expert criminalist cu care am analizat acea fotografie...shi este f jenant din partea voastra sa sustzinetzi acest lucru cum k ar fi un foto finish...shi am sa ma shi justific ....voi aduce argumente sa intaresc spusele mele...shi dak cineva se pricepe ash vrea sa fiu contrazis...haidetzi sa o luam pe rand....poza asta e facuta in momentul startului 100%...altfel nu surprindeatzi voi o asa fotografie nici intro mie de ani....uitaziva la rotzile mashnii lui daniel se vad ff clar spitzele...de ce?....ptr k mashnia sta pe loc...dak ar fi mers cu vitele alea aberante de care zic unii gen 340 pai se vedeau k fiin o pata... un dic continuu ...nu k o veritabila janta in 5 spitze...2 la mana din ce shtiu eu ....eleronul acela eletro hidraulic la viteze mari se ridica....iar al lui e jos...asta se poate contrazice k fiind defect sau mai shtiu yo ce...putzin probabil....deci am ziso shi pe asta cu eleronul..... 3 la mana sau cat o mai fi la numaratoare...dak mashinile alea erau un cox...adik in mers la viteze ff mari...atunci totul pe langa ele ar fi trebuie sas e vada neclar...spre exemplu balustrada aia metalica ar fi trebuit sa se vada k o linie dreapta continu..k doar se merge cu viteza de peste 250 la ora nici decum 340...dar vb lui sebi posta mananca ***...sau o mai fac shi unii care nu au nici o treaba ....sa mai zicem ceva shi de sticla aia de sprite din canal sau aia de iaurt...hai pe astea sa le lasam k suparam prea tare audientza dupa aia...ajunge atat deocamdata in cifre nu va mai bag k poate ishi prind fanii de generala urechile shi iese nasol dupa aia...i lasa pe ei la nivelu de regula de 3 simple k dak lovim in ei cu detalii tehnice se desteapta brusc draq shi dupa aia e nasol...stricam generatzia pro'....cam atat am avut de spus...ashtept un rapuns sau comentarii pertinente din partea celor care au ceva de spus shi nu deschid gura aia degeaba.... vreau sa fiu contrazis...sau de ce nu scos de pe acest forum...k nu mar deranja....miar intari parerea k e pe baza de comunisc shi k nu potzi satzi exprimi liber parerea , intrun mod decent...intro tzara libera...pardon integrata un UE...hai k vam lasat numai bine la toata lumea shi meditatzi putzin la ce am zis.... k lectzii pe bani in particlar nu fac....hai vam pupat ....chiar shi pe fanii aia mici..
|
Re: cine provoaca \"motocicleta\" asta? - SUBARU
ma bucur k mai sunt '' baietzii ashtia de mai sus'' ...care vb pe bune ...respect fratzilor....
ce se vede se vede clar shi din avion....dar unii incerca denaturarea adevarului shi nu pot sami dau seama de ce.... |
| All times are GMT +2. The time now is 17:22. |
- Copyright 2026 4Tuning