Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   PROVOCARI (https://forum.4tuning.ro/61-provocari.html)
-   -   Toyota Celica vs. ...? (https://forum.4tuning.ro/61-provocari/63361-toyota-celica-vs.html)

kidu2006 08-08-08 15:40

Re: Toyota Celica VS .... ?
 
Am facut o mika incercare cu Citroenul astazi,n-are nici o treaba pe 400m8),pe lung ma face clar,dar in scurt nu prea are sanse,a recunoscut si el..asa k mai bine o dadeam pe miza:lol:
Anyways,"balana" inca trage,si chiar bine..chiar daca aseara mi-a accidentat-o un neatent si speriat de sofer ... :sad:,Luni intra la refacere:???:

kidu2006 26-08-08 20:02

Re: Toyota Celica VS .... ?
 
Vinerea trecuta a fost frumos,cel putin din punctu meu de vedere:twisted:
Yo VS pisi 1.8IS 140cp
Juma de masina:oops:
Yo vs e46 2.0 150cp +
La fel:oops:
Yo vs 525 24v 192cp
o masina si`un pic:lol:
P.S.: Victorii pt ei;)
P.S.2: Next Buzau = Sper o SURPRIZA pana atunci:twisted:

kidu2006 30-08-08 11:28

Re: Toyota Celica VS .... ?
 
Sa trec si printre ultimele victime de aseara...
Calibra 4x4 115cp
Alfa 120cp
"cot-la-cot" cu g60 care nu era in "mintile" lui:???:
318i 116cp
si cam atat pt o noapte "fierbinte" rau:???:

b01uxd 30-08-08 11:50

Re: Toyota Celica VS .... ?
 
ala cu alfa tre sa fi fost foarte prost....

kidu2006 30-08-08 14:14

Re: Toyota Celica VS .... ?
 
Quote:

Originally Posted by b01uxd (Post 1723281)
ala cu alfa tre sa fi fost foarte prost....

Sa fii tu sanatos;),daca nu stii mai bine intreaba;)

shadowro 30-08-08 20:38

Re: Toyota Celica VS .... ?
 
ce rapida e masina ta.
sunt sceptic la faza cu bmw-ul de 150 :)

kidu2006 31-08-08 13:14

Re: Toyota Celica VS .... ?
 
Quote:

Originally Posted by shadowro (Post 1724040)
ce rapida e masina ta.
sunt sceptic la faza cu bmw-ul de 150 :)

150+ .. intreaba-i pe cei de la mine din club care au fost de fatza(flipper,browser,etc):-P

DANY to Fast 31-08-08 16:00

Re: Toyota Celica VS .... ?
 
DA TOYOTA MEA E MAI TARE PE 400M 8)

kidu2006 31-08-08 21:31

Re: Toyota Celica VS .... ?
 
Quote:

Originally Posted by DANY to Fast (Post 1725042)
DA TOYOTA MEA E MAI TARE PE 400M 8)

Pai mai zi-mi odata ce toyota ai,an,cp si greutate?Poate ne vdm la Buzau ca pana atunci nu mai ies din cartier..mi-a ajuns sa fac tarash pe coate vineri:lol::lol::lol::lol:

andu st 01-09-08 01:21

Re: Toyota Celica VS .... ?
 
vreau si io sa trag cu tine
pe sfarsitul saptamanii
am o fiesta st
daca tot ai zis ca ai dat bmw de 150 de cai si a mea are la fel
sunt tare curios
salut

KENZO 01-09-08 02:21

Re: Toyota Celica VS .... ?
 
Ma bag si eu,134 HP

t@uru 01-09-08 09:27

Re: Toyota Celica VS .... ?
 
ma bag si eu . 115 cp

kidu2006 01-09-08 10:15

Re: Toyota Celica VS .... ?
 
1.tauru te rog nu mai provoca aici..esti dat demult
2.baiatu cu ST,mai citeste odata ca nu am zis ca am dat bmw de 150cp :lol::lol::lol:
3. kenzo lasa-ne lasa-ne:lol:
4.nu mai postati doar de dragul de a posta daca nu citit cum trebuie totul
5. cred ca am zis ca nu mai ies din cartier pana dupa buzau

KENZO 01-09-08 10:49

Re: Toyota Celica VS .... ?
 
Cu un BMX tractiune spate merge?glumeam.bafta

Rebel_Boy 01-09-08 10:57

Re: Toyota Celica VS .... ?
 
Kidule te astept la Buzau .. poate cadem si noi in aceasi grupa .. am 116 cai amarati :rolleyes2


All times are GMT +2. The time now is 21:18.

- Copyright 2026 4Tuning