![]() |
Re: Discutii intre membrii Crazy Drivers din Iasi
Razvane mergem sa luam carne de mici si mustar:lol::lol:. Dak sa anuntza gratar masiv(cu lume multa) le lasam rafturile goale la astia8). Gratar si carbuni aduc eu;). Ca locatie propun ori platou Bucium, ori la Ciric. Oricum hotaram impreuna. Mai vorbim pana atunci.
Cu respect |
Re: Discutii intre membrii Crazy Drivers din Iasi
Eu astazi sunt pe la 6.30 in Iasi pentru jumatate de ora. Daca vreti sa ne intalnim dati un telefon. 0740-083939
|
Re: Discutii intre membrii Crazy Drivers din Iasi
Quote:
|
Re: Discutii intre membrii Crazy Drivers din Iasi
Dragi colegi
Va rog ca duminica, 22.06.2008, la ora 8-8.30 seara sa ne intalnim pentru a stabili ce trebuie facut pentru a impulsiona activitatea clubului. Este valabil si pentru membrii din Suceava si Botosani care sunt in Iasi. Cu stima, Stefan M. Ciocoiu Presedinte |
Re: Discutii intre membrii Crazy Drivers din Iasi
Quote:
|
Re: Discutii intre membrii Crazy Drivers din Iasi
Nu uitati ca vreau vineri seara sa ne vedem din nou sa hotaram ce facem in continuare. De asemenea, vreau daca se poate sa vina toata lumea pentru a putea semna fisele de membru care vor intra in arhiva clubului.
|
Re: Discutii intre membrii Crazy Drivers din Iasi
8 Attachment(s)
salutare lume:D:lol::lol: vreau sa va arat ceva interesant..:arrow::arrow::D:D
Attachment 583026 Attachment 583027 Attachment 583028 Attachment 583029 Attachment 583030 Attachment 583031 Attachment 583032 Attachment 583033 |
Re: Discutii intre membrii Crazy Drivers din Iasi
uite la ea, ce tare arata :D:D:D
se intampla ceva si sub capota? :) |
Re: Discutii intre membrii Crazy Drivers din Iasi
foarte tare lastunu gemenilor... felicitari dracilor... si aveti grija de voi ;)
|
Re: Discutii intre membrii Crazy Drivers din Iasi
sub capota nu se afla nimica interesant deocamdata:rolleyes2:rolleyes2...va urma un turbo in viitoru apropiat:lol::lol:..bine vor fi nishte modificari majore pt a pune in functziune acest turbo;);):arrow:
|
Re: Discutii intre membrii Crazy Drivers din Iasi
ce sa-ti spun
ai curaj, sincer te felicit pt ce faci :) |
Re: Discutii intre membrii Crazy Drivers din Iasi
Hai costi mai repede ...cu turbo ala ..stau si ruginesc palele si geometria pe turbina ..:)....spor la munci ...sper sa apara cat mai multe noutati pe la noi ....caci precum se vede lumea munceste din greu ...
PS.....in fiecare seara in fundatzie intalniri amicale...nr meu de tel il avetzi ...in caz de ceva |
Re: Discutii intre membrii Crazy Drivers din Iasi
hai si voi:evil::evil:...low si cozmin :lol::lol: ca am vazut ca va plange si voua saraca turbina..... asteapta segmentzii aia si pistoanele alea:lol::lol::rolleyes2::twisted:
spor la munca baietzi si sa ne vedem la teste cu bestia:lol::lol: |
Re: Discutii intre membrii Crazy Drivers din Iasi
se fac ceva intalniri in iasi in timpul saptamanii?
|
Re: Discutii intre membrii Crazy Drivers din Iasi
sigur ... :) vinerea e cea mai sigura si organizata la 8 30 sus in rond
iar in rest daca vrei sa se faca o intalnire pui mana pe telefon si suni :) si iesim. |
| All times are GMT +2. The time now is 11:11. |
- Copyright 2026 4Tuning