Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Crazy Drivers (https://forum.4tuning.ro/94-crazy-drivers.html)
-   -   Discutii intre membrii Crazy Drivers din Iasi (https://forum.4tuning.ro/94-crazy-drivers/5994-discutii-membrii-crazy-drivers-iasi.html)

AXEL_SS 14-04-08 22:30

Re: Discutii intre membrii Crazy Drivers din Iasi
 
Razvane mergem sa luam carne de mici si mustar:lol::lol:. Dak sa anuntza gratar masiv(cu lume multa) le lasam rafturile goale la astia8). Gratar si carbuni aduc eu;). Ca locatie propun ori platou Bucium, ori la Ciric. Oricum hotaram impreuna. Mai vorbim pana atunci.
Cu respect

SV-05-YBG 18-04-08 10:33

Re: Discutii intre membrii Crazy Drivers din Iasi
 
Eu astazi sunt pe la 6.30 in Iasi pentru jumatate de ora. Daca vreti sa ne intalnim dati un telefon. 0740-083939

ESPinoza 18-04-08 20:17

Re: Discutii intre membrii Crazy Drivers din Iasi
 
Quote:

Originally Posted by SV-05-YBG (Post 1491068)
Eu astazi sunt pe la 6.30 in Iasi pentru jumatate de ora. Daca vreti sa ne intalnim dati un telefon. 0740-083939

te`am vazut pe drum. arata bine masinutza ;)

SV-05-YBG 20-06-08 10:58

Re: Discutii intre membrii Crazy Drivers din Iasi
 
Dragi colegi

Va rog ca duminica, 22.06.2008, la ora 8-8.30 seara sa ne intalnim pentru a stabili ce trebuie facut pentru a impulsiona activitatea clubului. Este valabil si pentru membrii din Suceava si Botosani care sunt in Iasi.

Cu stima,
Stefan M. Ciocoiu
Presedinte

AXEL_SS 20-06-08 19:46

Re: Discutii intre membrii Crazy Drivers din Iasi
 
Quote:

Originally Posted by SV-05-YBG (Post 1602526)
Dragi colegi

Va rog ca duminica, 22.06.2008, la ora 8-8.30 seara sa ne intalnim pentru a stabili ce trebuie facut pentru a impulsiona activitatea clubului. Este valabil si pentru membrii din Suceava si Botosani care sunt in Iasi.

Cu stima,
Stefan M. Ciocoiu
Presedinte

In sfarsit cineva care spune ceva dupa doua luni... f bine frate. Chiar ma intrebam ce-i cu lipsa asta de activitate... Well done:D

SV-05-YBG 23-06-08 11:42

Re: Discutii intre membrii Crazy Drivers din Iasi
 
Nu uitati ca vreau vineri seara sa ne vedem din nou sa hotaram ce facem in continuare. De asemenea, vreau daca se poate sa vina toata lumea pentru a putea semna fisele de membru care vor intra in arhiva clubului.

costy_micro 05-07-08 22:54

Re: Discutii intre membrii Crazy Drivers din Iasi
 
8 Attachment(s)
salutare lume:D:lol::lol: vreau sa va arat ceva interesant..:arrow::arrow::D:D
Attachment 583026

Attachment 583027

Attachment 583028

Attachment 583029

Attachment 583030

Attachment 583031

Attachment 583032

Attachment 583033

aleks 07-07-08 10:48

Re: Discutii intre membrii Crazy Drivers din Iasi
 
uite la ea, ce tare arata :D:D:D
se intampla ceva si sub capota? :)

KAmikazee2005 07-07-08 15:03

Re: Discutii intre membrii Crazy Drivers din Iasi
 
foarte tare lastunu gemenilor... felicitari dracilor... si aveti grija de voi ;)

costy_micro 08-07-08 18:58

Re: Discutii intre membrii Crazy Drivers din Iasi
 
sub capota nu se afla nimica interesant deocamdata:rolleyes2:rolleyes2...va urma un turbo in viitoru apropiat:lol::lol:..bine vor fi nishte modificari majore pt a pune in functziune acest turbo;);):arrow:

aleks 08-07-08 19:44

Re: Discutii intre membrii Crazy Drivers din Iasi
 
ce sa-ti spun
ai curaj, sincer te felicit pt ce faci :)

Low_Ridah 09-07-08 23:49

Re: Discutii intre membrii Crazy Drivers din Iasi
 
Hai costi mai repede ...cu turbo ala ..stau si ruginesc palele si geometria pe turbina ..:)....spor la munci ...sper sa apara cat mai multe noutati pe la noi ....caci precum se vede lumea munceste din greu ...

PS.....in fiecare seara in fundatzie intalniri amicale...nr meu de tel il avetzi ...in caz de ceva

costy_micro 10-07-08 08:57

Re: Discutii intre membrii Crazy Drivers din Iasi
 
hai si voi:evil::evil:...low si cozmin :lol::lol: ca am vazut ca va plange si voua saraca turbina..... asteapta segmentzii aia si pistoanele alea:lol::lol::rolleyes2::twisted:
spor la munca baietzi si sa ne vedem la teste cu bestia:lol::lol:

ESPinoza 23-04-09 18:52

Re: Discutii intre membrii Crazy Drivers din Iasi
 
se fac ceva intalniri in iasi in timpul saptamanii?

ocaruntu 24-04-09 17:53

Re: Discutii intre membrii Crazy Drivers din Iasi
 
sigur ... :) vinerea e cea mai sigura si organizata la 8 30 sus in rond
iar in rest daca vrei sa se faca o intalnire pui mana pe telefon si suni :) si iesim.


All times are GMT +2. The time now is 11:11.

- Copyright 2026 4Tuning