Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Suceava (https://forum.4tuning.ro/91-suceava.html)
-   -   FOTO CU MASINI TUNATE DIN SUCEAVA(EXLUSIVITATE FOTO) (https://forum.4tuning.ro/91-suceava/5733-foto-masini-tunate-suceava-exlusivitate-foto.html)

PoToS 17-04-07 21:48

Re: FOTO CU MASINI TUNATE DIN SUCEAVA(EXLUSIVITATE FOTO)
 
Quote:

Originally Posted by -<Gedoc>- (Post 855264)
nu ca nu era oprit de logan,erau bajetii cu passat-ul si ala mai merge.....

offtopic! reveniti pe subiect!

St3FaN 17-04-07 22:18

Re: FOTO CU MASINI TUNATE DIN SUCEAVA(EXLUSIVITATE FOTO)
 
3 Attachment(s)
ride`u lui potos :D

JeLuKu 22-04-07 23:04

Re: FOTO CU MASINI TUNATE DIN SUCEAVA(EXLUSIVITATE FOTO)
 
cine a mai vazut prin oras un TT gri,(noul TT). are careva poze cu TT-ul????

KAmikazee2005 23-04-07 14:09

Re: FOTO CU MASINI TUNATE DIN SUCEAVA(EXLUSIVITATE FOTO)
 
tre sa vb cu Sv-xx-ybg.. ca e prieten cu el ;)) :P

dober_bt 25-04-07 15:22

Re: FOTO CU MASINI TUNATE DIN SUCEAVA(EXLUSIVITATE FOTO)
 
foarte frumos astra....modificari ceva sub capota?

maf 25-04-07 20:12

Re: FOTO CU MASINI TUNATE DIN SUCEAVA(EXLUSIVITATE FOTO)
 
daca ti-ar spune aia ar trb sa te ucida =))

PoToS 26-04-07 15:01

Re: FOTO CU MASINI TUNATE DIN SUCEAVA(EXLUSIVITATE FOTO)
 
trebuia sa mai astepte cateva zile..am si stopuri clare acuma :"> :"> :"> , app..MAF, nu trebuia sa-i zici..ca acuma..nu mai e surpriza:))

Y O B 06-05-07 11:06

Re: FOTO CU MASINI TUNATE DIN SUCEAVA(EXLUSIVITATE FOTO)
 
dragutz opelu. dar parerea mea e ca se poate si mai mult.

maf 06-05-07 13:47

Re: FOTO CU MASINI TUNATE DIN SUCEAVA(EXLUSIVITATE FOTO)
 
Quote:

Originally Posted by yob_87 (Post 886937)
dragutz opelu. dar parerea mea e ca se poate si mai mult.

asta as putea spune si de masinile puse de tn :)) el are mai multe modificari decat au alea puse de u =))

Y O B 06-05-07 13:51

Re: FOTO CU MASINI TUNATE DIN SUCEAVA(EXLUSIVITATE FOTO)
 
Quote:

Originally Posted by maf (Post 887186)
asta as putea spune si de masinile puse de tn :)) el are mai multe modificari decat au alea puse de u =))

Eu m-am referit la masina lui, nu la celelalte. Daca stam s-o luam asa masina lui costa 3 000E, iar daca luam una din cele puse de mine nu stiu daca e una mai jos de 15000E. N-am spus ca e urata sau ceva am spus ca se paote si mai mult.

maf 06-05-07 13:56

Re: FOTO CU MASINI TUNATE DIN SUCEAVA(EXLUSIVITATE FOTO)
 
toate ca toate .... :-? dar citeste cum se numeste topicu ,,foto cu masini TUNATE din suceava" .........asa dak o luam pun si eu aici masini de zeci de mii de euro din micu meu falticeni ;))

Low_Ridah 06-05-07 14:01

Re: FOTO CU MASINI TUNATE DIN SUCEAVA(EXLUSIVITATE FOTO)
 
Topicul se refera la poze cu masini modificate ....nu la discutzii despre masinile modificate ce apar pe acest topic 1 la mana ......2 la mana ...dak doritzi sa apreciatzi sau deapreciatzi multe masini de pe caest topic ...va rog sa luatzi in considerare k sunt diferite stiluri de modificare ...unuia ii place mai unflat ..mai inpopotzonat ...mai bling bling...unuia ii place mai simpla ...agresiva ...unia ii place mai racing ...altu se vrea sleeper...fiecare cu pretentziile lui :)...

Normal k pe Opelul lu' Poto sar putea face mai multe ...dar si buzunaru e cusut la capat ..si stilul implementat d el ..ii sta bine pe masina si avand in vedere k d masina se foloseste omu ..si nu mers numai pana la piatza ...e folosita in mai multe scopuri care ar fi putut solicita masina si tunnigul implicat destul d tare ...totusi ...eu zic k nu sunt modificari pe masina de care sa commentatzi in sens rau ...are un aspect clean ( curat ) ..e simpla ...si ii da bine :) ....

Numai bine ...Respect ..si poate invatzati ceva din postu asta nesimtzit ...dar totusi inutil avand in vedere k suntem pe un forum d tuning ... Implicit , nimeni nu sa nascut invatzat ...

Respect ink odata ..si la mai multe posturi ...on topic ...si cu scop ;)

T E N N Y - E 07-05-07 01:25

Re: FOTO CU MASINI TUNATE DIN SUCEAVA(EXLUSIVITATE FOTO)
 
3 Attachment(s)
SALUT SUCEAVA. IMI CER SCUZE CA MA BAG ASA IN SEAMA, DAR DUPA CE AM VAZUT T4-le LUI C&O TUNING NU M-AM PUTUT ABTINE SA-I ARAT SI EU T4-le PE CARE LUCREZ. EU AM VENIT CU IDEEILE SI SEFU' CU BANII.:lol:

maf 07-05-07 01:38

Re: FOTO CU MASINI TUNATE DIN SUCEAVA(EXLUSIVITATE FOTO)
 
haha :)) , la ala e fain sa faci remorca din fibra in forma cabinei(cum is daciile papuc la care nu se dau in jos marginile remorcii ......... ;)

Y O B 07-05-07 22:49

Re: FOTO CU MASINI TUNATE DIN SUCEAVA(EXLUSIVITATE FOTO)
 
foarte draguta. In spate sa pui numai boxe dintra-lea marin si faci disco


All times are GMT +2. The time now is 15:56.

- Copyright 2026 4Tuning