Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Piatra-Neamt (https://forum.4tuning.ro/347-piatra-neamt.html)
-   -   Roman (https://forum.4tuning.ro/347-piatra-neamt/44061-roman.html)

scturoag 18-01-09 23:57

Quote:

Originally Posted by Khristy (Post 1000526)
ai zis bine...cei cu tirurile DORM in parcare... dar noi cu siguranta nu vom dormi acolo ..
!!!:twisted:

nu au cum sa intre cu tirurile in parcare la kaufland ca au tevi la intrare si incap doar masinile mici .

Quote:

Originally Posted by SHOGUN-A8 (Post 1001102)
Idei:
Parcare sala polivalenta
In spatele fantanei arteziene de la hotel
In groapa
:)

in groapa nu e bine din cauza ca sunt blocuri si locuitori o sa faca reclamatii , o idee foarte buna ar fi la sala polivalenta pentru ca e si loc si nu sunt blocuri.

Quote:

Originally Posted by morpheusmaster (Post 1001476)
check this out ;) https://forum.4tuning.ro/26-filme-movies-masini-curse-drifturi-burnout-reclame-etc/44248-actiune-noapte-timisoara-maine-tara/page-2.html

Pe scurt: erau in parcare privata- gaborii nu au avut e face, au plekt cu codita intre picioare...:) ;) deci..kaufland (tre sa fim prieteni cu paznicii :)) ) da parerea mea e ca nu te da nimeni afara ;)

Si nu numai cu paznici , trebuie sa fim prieteni si cu politistii , sa le vorbim frumos si sa le aratam putin respect nu ca cei din timisoara ii chiuiau si ii huiduiau.

Quote:

Originally Posted by Ali_ump (Post 1027231)
Pe asta il stiti? L-am vazut in Roman zilele trecute...e de la voi?

E din roman , si cica ar vrea sa il modifice si il trimite in germania si il aduce pe la 500 de cai din cate am auzit si au mai zis astia ca o sa arate si o sa fie mai puternic decat Gemenele lu Anania.

Quote:

Originally Posted by TZG@ (Post 1029078)
wrx-ul e wrx, da' sunt in Roman 2 wrx sti... cam tari... 285 de cp....

Sti-urile din roman nu au 285 de cai . A lu' Bogdan Anania are 320bhp si a lu' Razvan Anania are 400bhp. si mai are planuri pentru modificari si se gandeste la un bodykit.

Quote:

Originally Posted by johnson (Post 1036587)
o sa va explic eu cum e cu baietii cu Subaru in caz ca nu stiati si nu o sa-i mai acuzati de nimic

sal johnson . nu te-am mai auzit de un timp . sunt baiatul de la roman care a venit in vara cu acel Gixxer de 750. ce mai faci ?

Scarto 19-01-09 00:17

Re: Roman
 
Bai fratioare ... stii ca nu-i voie sa faci ce-ai facut tu? :D Puteai sa scrii totul intr-un topic :)

scturoag 19-01-09 00:19

Re: Roman
 
Nu Fii Rau !!! Lasa-ma Sa Invatz Si Eu !! :)) (sticker pe masinile de scoala de soferi) da frate stiu ca nu am voie ... si mai stiu ca e funny . dar nu stiu cum sa fac altfel :)) deci nu fii rau . zimi si mie sa invat si eu ! :))))hahaha

Scarto 19-01-09 00:43

Re: Roman
 
Google it :D

scturoag 19-01-09 00:47

Re: Roman
 
pe google ?!? :)) dar nu cred ca ma sa aflu niciodata daca dau search pe google la: "cum sa postez pe 4tuning fara sa fac greseli" :)))) mi-a dat Aleks niste msg mai demult dar le-am sters cu regulile , dar poate imi spune cineva cum sa pun mai multe reply-uri intr-un singur post:)

VaLeX 19-01-09 00:55

Re: Roman
 
apesi pe +`ul de langa QUOTE la fiecare mesaj , si la ultimul msg care vrei sa`i raspunzi dai QUOTE ;)

scturoag 19-01-09 01:13

Re: Roman
 
Ms mult . raman dator cu un o bere FARA alcool daca ne vedem la vreun event. :D

VaLeX 19-01-09 01:18

Re: Roman
 
Quote:

Originally Posted by scturoag (Post 1992243)
Ms mult . raman dator cu un o bere FARA alcool daca ne vedem la vreun event. :D

te`am trecut la catastif ;)

morpheusmaster 19-01-09 11:19

Re: Roman
 
Dragos, langa polivalenta stau eu :) si ce pot sa iti spun....:) din experienta nu din auzite: 1) polivalenta are paznic ;) Respectivul cand vede harmalaie pune mana pe telefon si 112 ;) 2) Iarna asta cand am fost acasa de sarbatori unde crezi ca am puso dea latu frumos? in parcare la polivalenta....nu am urcat bine masina pe alee sa deschid poarta la curte ca si trecut politia inspre polivalenta ;) si a IIa seara statea parcata pe dreapta fix in fata la polivalenta...a 3a la fel. Problema la polivalenta e urmatoarea: SUNT CASE fix peste strada!!! Si deranjezi oamenii cu bassi, tobele...si majoritatea is batrani sau care nu prea agreeaza ei fenomenul...

CEL MAI BUN LOC DE INTALNIRE UNDE NU AM DERANJA PE NIMENI ESTE PARCAREA DE LA CHIMIE!!!


Cum mergi de la gara inspre anton pann pe langa parc, treci de biserica si faci prima la stanga...;) ce e drept este drumul umpic cam neasfaltat dar acolo poti da burnuri/cerculete/bassi NU DERANJEZI pe nimeni (in viata) :)...asta este propunerea mea...ideea e ca nu avem cu cine ;)

Dragos am citit ca ai ceva planuri...vb. pe mess ;) dai mai multe detalii

scturoag 19-01-09 14:44

Re: Roman
 
Quote:

Originally Posted by johnson (Post 1036587)
o sa va explic eu cum e cu baietii cu Subaru in caz ca nu stiati si nu o sa-i mai acuzati de nimic

Vrei sa spui ca Razvan Anania , unul dintre baietzii cu subaru de la roman , piloteaza pentru Titi Aur ?!?
Stie multa lume deja ca Razvan e unul dintre pilotii de circuit a lu' Titi Aur :)

johnson 19-01-09 15:20

Re: Roman
 
nu, vreau sa spun ca baietii merg si se dau la un nivel la care altii nici nu viseaza, vrei sa se coboare la nivelul muritorilor de rand pt poze cu masini frumoase sau autografe, ca altceva nu stiu ce ar avea de demonstrat?

scturoag 19-01-09 15:32

Re: Roman
 
Quote:

Originally Posted by johnson (Post 1993367)
nu, vreau sa spun ca baietii merg si se dau la un nivel la care altii nici nu viseaza, vrei sa se coboare la nivelul muritorilor de rand pt poze cu masini frumoase sau autografe, ca altceva nu stiu ce ar avea de demonstrat?

Pai cam asta am dat si eu de inteles cand am spus " pilotul lui Titi Aur" am avut si eu ocazia sa merg de 3-4 ori cu el , crede-ma ca ma simteam ca in rai, 230-240 in depasiri , o data urmarea un S8 care merge cu 250 si statea lipit in "curu" lui la 15 cm , iar show-uri cu masina le poate face el impreuna cu fratesu cu amandoua masini , fac cerculete unul langa altul multe . pentru cei care stiu zona romanului sau care sunt chiar din roman , Razvan Anania cu STI-ul lui , a luat 190 km/h de la iesirea din parcare de la Royal pana la Bariera.

Dragosh_Asb 19-01-09 15:56

Re: Roman
 
Salut romascanilor pasionati de tuning si motoare ! Intr-adevar este exceptional Subaru lui razvan

scturoag 19-01-09 15:57

Re: Roman
 
Salutare !... Nu numai Subaru lui... si el este exceptional ! ;)

nck_xx 19-01-09 15:58

Re: Roman
 
Auzisem si eu ceva de aceasta viteza viteza atinsa de unul din fratii Anania dar nu eram sigur ca e adevarat....ce am mai vazut eu ca pot aceste 2 Subaru e ca au niste frane foarte bune....tot pentru cei care cunosc zona Romanului am vazut unul din cele 2 Subaru in valea de la lic 2 punand frana de pe la camin si oprindu-se pana la primul stalp (nu cel de la poarta caminului) iar viteza pe care o avea era de minim 100 km/h si l-am mai vazut si facand drifturi prin Roman....in curba cum vii pe Republicii cu Stefan cel Mare
Sincer sa fiu eu nu fac diferenta intre cele 2.....parca suna un pic diferit dar nu stiu care e a cui:)


All times are GMT +2. The time now is 11:17.

- Copyright 2026 4Tuning