![]() |
Quote:
Quote:
Quote:
Quote:
Quote:
Quote:
|
Re: Roman
Bai fratioare ... stii ca nu-i voie sa faci ce-ai facut tu? :D Puteai sa scrii totul intr-un topic :)
|
Re: Roman
Nu Fii Rau !!! Lasa-ma Sa Invatz Si Eu !! :)) (sticker pe masinile de scoala de soferi) da frate stiu ca nu am voie ... si mai stiu ca e funny . dar nu stiu cum sa fac altfel :)) deci nu fii rau . zimi si mie sa invat si eu ! :))))hahaha
|
Re: Roman
Google it :D
|
Re: Roman
pe google ?!? :)) dar nu cred ca ma sa aflu niciodata daca dau search pe google la: "cum sa postez pe 4tuning fara sa fac greseli" :)))) mi-a dat Aleks niste msg mai demult dar le-am sters cu regulile , dar poate imi spune cineva cum sa pun mai multe reply-uri intr-un singur post:)
|
Re: Roman
apesi pe +`ul de langa QUOTE la fiecare mesaj , si la ultimul msg care vrei sa`i raspunzi dai QUOTE ;)
|
Re: Roman
Ms mult . raman dator cu un o bere FARA alcool daca ne vedem la vreun event. :D
|
Re: Roman
Quote:
|
Re: Roman
Dragos, langa polivalenta stau eu :) si ce pot sa iti spun....:) din experienta nu din auzite: 1) polivalenta are paznic ;) Respectivul cand vede harmalaie pune mana pe telefon si 112 ;) 2) Iarna asta cand am fost acasa de sarbatori unde crezi ca am puso dea latu frumos? in parcare la polivalenta....nu am urcat bine masina pe alee sa deschid poarta la curte ca si trecut politia inspre polivalenta ;) si a IIa seara statea parcata pe dreapta fix in fata la polivalenta...a 3a la fel. Problema la polivalenta e urmatoarea: SUNT CASE fix peste strada!!! Si deranjezi oamenii cu bassi, tobele...si majoritatea is batrani sau care nu prea agreeaza ei fenomenul...
CEL MAI BUN LOC DE INTALNIRE UNDE NU AM DERANJA PE NIMENI ESTE PARCAREA DE LA CHIMIE!!! Cum mergi de la gara inspre anton pann pe langa parc, treci de biserica si faci prima la stanga...;) ce e drept este drumul umpic cam neasfaltat dar acolo poti da burnuri/cerculete/bassi NU DERANJEZI pe nimeni (in viata) :)...asta este propunerea mea...ideea e ca nu avem cu cine ;) Dragos am citit ca ai ceva planuri...vb. pe mess ;) dai mai multe detalii |
Re: Roman
Quote:
Stie multa lume deja ca Razvan e unul dintre pilotii de circuit a lu' Titi Aur :) |
Re: Roman
nu, vreau sa spun ca baietii merg si se dau la un nivel la care altii nici nu viseaza, vrei sa se coboare la nivelul muritorilor de rand pt poze cu masini frumoase sau autografe, ca altceva nu stiu ce ar avea de demonstrat?
|
Re: Roman
Quote:
|
Re: Roman
Salut romascanilor pasionati de tuning si motoare ! Intr-adevar este exceptional Subaru lui razvan
|
Re: Roman
Salutare !... Nu numai Subaru lui... si el este exceptional ! ;)
|
Re: Roman
Auzisem si eu ceva de aceasta viteza viteza atinsa de unul din fratii Anania dar nu eram sigur ca e adevarat....ce am mai vazut eu ca pot aceste 2 Subaru e ca au niste frane foarte bune....tot pentru cei care cunosc zona Romanului am vazut unul din cele 2 Subaru in valea de la lic 2 punand frana de pe la camin si oprindu-se pana la primul stalp (nu cel de la poarta caminului) iar viteza pe care o avea era de minim 100 km/h si l-am mai vazut si facand drifturi prin Roman....in curba cum vii pe Republicii cu Stefan cel Mare
Sincer sa fiu eu nu fac diferenta intre cele 2.....parca suna un pic diferit dar nu stiu care e a cui:) |
| All times are GMT +2. The time now is 11:17. |
- Copyright 2026 4Tuning