![]() |
Re: Proprietari de vw vento
Quote:
|
Re: Proprietari de vw vento
Poate intradevar nu da bine, dar mie unul imi plac
si nu o sa le dau jos.....no offense! |
Re: Proprietari de vw vento
green devil
mie chiar imi place masina......in afara de cele "caractere",dar sa fie!! ceva poze de interior......sunt curios:):):) |
Re: Proprietari de vw vento
4 Attachment(s)
La interior nu am prea facut mari modificari din lipsa de fonduri, dar am reusit sa schimb tapiteria care era deteriorata la scaunul soferului. Am multe planuri dar cum am mai spus vreau in primul rand sa refac motorul sau sa il schimb. poze.....
|
Re: Proprietari de vw vento
Quote:
|
Re: Proprietari de vw vento
Dap!
Suspensia sport e super marfa, dar ai grija la gropi ca-ti rupe rinichii si o sa mutilezi baia de ulei. Eu in ianuarie-februarie imi comand neaparat o baie ca e pe duca asta a mea... |
Re: Proprietari de vw vento
Sa stiti ca suspensiile mele nu sunt chiar asa de dure precum credeti voi. Sunt de la KW ceva Street Comfort, cele galbebe, reglabile. Acum cateva zile am venit din Spania cu un Vento 1,6 55 kw care avea suspensia originala si nu mi-a placut de nici o culoare. II foarte inalt si nu are nici un farmec. In curbe aveam senzatia ca se rastoarna desi nu aveam viteza mare. Ma-m obisnuit cu suspensia mea si cu mersul incet. Ce ma enerveaza e ca imi ca imi termina bucsile pe fata, si imi smuceste volanul la denivelari. In rest.....:mrhappy: Cineva mi-a spus odata ca ar axista ceva varianta la bucsa fata, ceva de teflon. Ati auzit de asa ceva?:?:
|
Re: Proprietari de vw vento
salut green devil ! super faina masinuta ta .
rog colegii sa-mi spuna daca la un far de vento se poate inlocui doar sticla,pentru ca m-am ales cu o mica gaurica in farul stanga,si daca da cum se procedeaza si cam la ce pret gasesc. multumesc ! SARBATORI FERICITE si LA MULTI ANI ! :peace: |
Re: Proprietari de vw vento
si pe mine daca ma poate ajuta cineva cu o iala si fara cheie pt usa fata stanga
|
Re: Proprietari de vw vento
1 Attachment(s)
Bucse. Am gasit asa ceva prin state.
|
Re: Proprietari de vw vento
La ce pret sunt bucsile din state?
|
Re: Proprietari de vw vento
|
Re: Proprietari de vw vento
le cumpar.
|
Re: Proprietari de vw vento
Cand vrei sa dai comanda sa ma anunti si pe mine,ca vreau si eu un set.Am suspensie sport noua si vreau sa o pun pe masina la inceputul anului.
|
Re: Proprietari de vw vento
Cu tot cu transport kitul sare de 60$.
|
| All times are GMT +2. The time now is 05:24. |
- Copyright 2026 4Tuning