![]() |
Re: Ramnicu Sarat
pe antena te mai uiti ,titi ?
|
Re: Ramnicu Sarat
maine de servici...
sambata ,ne mai vedem in fata la ..........? .........as veni da n-am placere sa ma vedeti............. |
Re: Ramnicu Sarat
:))nu ma mai uit...da-i draq
|
Re: Ramnicu Sarat
bai edi ai luat-o razna?
astept un semn de la baieti din focsani daca e nevoie sa amanam pt sapt viitare sau ramane vineri seara ?! |
Re: Ramnicu Sarat
da am luat-o ,de ce intrebi ?
ai grija cu karceru'...... hai cu bucurie fetelor...... UN PLICULET DE BICARBONAT INTR-UN PAHAREL DE APA ,CURATA GREATA ... pentru cine are pentru cine nu are ,CIMENT |
Re: Ramnicu Sarat
ma scuzati !am uitat sa va salut
CU GREATA hai pa ! |
Re: Ramnicu Sarat
mai bine sa amanam un pic..poate se mai incalzeste...si sapt viitoare sa putem ajunge si noi;)
|
Re: Ramnicu Sarat
pe 26 atunci..sa ajunga si noi.. :D daca vreti bineinteles.. ;)
|
Re: Ramnicu Sarat
Atunci votez si eu !! Pe 26 sa "este" !Sa ajunga si focsanenii !!
|
Re: Ramnicu Sarat
deci sa votat?:)
|
Re: Ramnicu Sarat
off topiicc :)):))) mare cat ...casa :)):))
|
Re: Ramnicu Sarat
Quote:
|
Re: Ramnicu Sarat
io votez cu BOC
|
Re: Ramnicu Sarat
voi ?
|
Re: Ramnicu Sarat
pe 26
ziua unirii ? ................. |
| All times are GMT +2. The time now is 09:17. |
- Copyright 2026 4Tuning