Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Iasi (https://forum.4tuning.ro/36-iasi.html)
-   -   Masini tari din Iasi (https://forum.4tuning.ro/36-iasi/3981-masini-tari-iasi.html)

bmwh548 07-06-08 16:01

Re: Masini Tari Din Iasi Si Imprejurimi
 
limuzina...vezi sa nu te dea vreunul pe mana Politiei pentru hartuire:lol:

D3m0N 08-06-08 13:24

Re: Masini Tari Din Iasi Si Imprejurimi
 
limuzina ... am vazut pe pacurari un Aston Martin DB9 Cabrio ... de bucuresti ... pasagerii nu erau romani dupa fatza.. vezi poate afli o adresa ceva:)) ca poze tre sa apara curand

limuzina 08-06-08 13:29

Re: Masini Tari Din Iasi Si Imprejurimi
 
M-am imbracat acum plec!Un detaliu ceva pe unde era, inainte de Petrom?Avea motoru pornit ?Poate o plecat,,,oricum ma duc!Tineti-mi pumnii:))!

bmwh548 08-06-08 15:09

Re: Masini Tari Din Iasi Si Imprejurimi
 
Pana la urma tot nimereste el vreun proprietar mai nervos care il potoleste...

limuzina 08-06-08 15:51

Re: Masini Tari Din Iasi Si Imprejurimi
 
5 Attachment(s)
Nu am vazut nici un Aston Martin, am umblat tot Iasu, m-a dus in Copou, pe centru, in Pacurari si in Dacia peste tot, in schimb am vazut un chrysler in Nicolina!Bmwh548 nu mai fi suparat,am zis in gluma (stie el la ce ma refer)! D3mON multumesc oricum ca mi-ai zis,raman dator ;)!

bmwh548 08-06-08 15:54

Re: Masini Tari Din Iasi Si Imprejurimi
 
Cand am vazut masina asta pe Copou acum vreo ora mi s-a facut rau...sorry dar are atat de mult crom pe ea incat mi se intoarce stomacul pe dos.
PS: limuzina eu nu sunt suparat...am zis purul adevar. Ai un stil "brutal" care mai devreme sau mai tarziu se va intoarce impotriva ta. Acum inteleg de ce mergi numai cu tatal tau la facut poze.

limuzina 08-06-08 15:58

Re: Masini Tari Din Iasi Si Imprejurimi
 
Merg numai cu tatal meu fiindca singur nu ma lasa sa plec cu camera!Stai linisit,merg si cu prietenii in copou nu numai cu el!Nu ma lasa sa ma duc singur cu camera prin oras!

is 03 nba 08-06-08 16:47

Re: Masini Tari Din Iasi Si Imprejurimi
 
Limuzina, vezi la magazinele de jucarii, gasesti acolo machete cu toate marcile de masini posibile. :lol:

bmwh548 08-06-08 16:48

Re: Masini Tari Din Iasi Si Imprejurimi
 
Nu gasesti...eu caut o macheta de M3 de la Burago (or smth) de mult...:cry:

limuzina 08-06-08 18:48

Re: Masini Tari Din Iasi Si Imprejurimi
 
Eu caut un SLR de mult...!

D3m0N 09-06-08 06:21

Re: Masini Tari Din Iasi Si Imprejurimi
 
slr am vazut eu in carrfour .. acum vreo sapt ..:)

radar 09-06-08 15:45

Re: Masini Tari Din Iasi Si Imprejurimi
 
M3 e30 cumva??? daca gasiti de ala sa-mi ziceti si mie ...pls

D3m0N 10-06-08 21:36

Re: Masini Tari Din Iasi Si Imprejurimi
 
1 Attachment(s)
Nu e o masina tare... dar e un model nou si primul 4WD de la Peugeot (4007) ... mie unul mi se pare oribil mai ales ca a fost anuntat de f. mult timp... acum gesturile (gusturile) nu se discuta...
Attachment 559805

bmwh548 10-06-08 21:41

Re: Masini Tari Din Iasi Si Imprejurimi
 
L-am vazut live pe Stefan cel Mare...arata ca un break cocotat pe o platforma de Jeep or smth...e urata cu spume, mai ales din lateral.

D3m0N 10-06-08 22:31

Re: Masini Tari Din Iasi Si Imprejurimi
 
la interior arata bine ... dar exteriorul lasa de dorit... botul ala e facut in graba:))


All times are GMT +2. The time now is 19:47.

- Copyright 2026 4Tuning