![]() |
Re: Masini Tari Din Iasi Si Imprejurimi
limuzina...vezi sa nu te dea vreunul pe mana Politiei pentru hartuire:lol:
|
Re: Masini Tari Din Iasi Si Imprejurimi
limuzina ... am vazut pe pacurari un Aston Martin DB9 Cabrio ... de bucuresti ... pasagerii nu erau romani dupa fatza.. vezi poate afli o adresa ceva:)) ca poze tre sa apara curand
|
Re: Masini Tari Din Iasi Si Imprejurimi
M-am imbracat acum plec!Un detaliu ceva pe unde era, inainte de Petrom?Avea motoru pornit ?Poate o plecat,,,oricum ma duc!Tineti-mi pumnii:))!
|
Re: Masini Tari Din Iasi Si Imprejurimi
Pana la urma tot nimereste el vreun proprietar mai nervos care il potoleste...
|
Re: Masini Tari Din Iasi Si Imprejurimi
5 Attachment(s)
Nu am vazut nici un Aston Martin, am umblat tot Iasu, m-a dus in Copou, pe centru, in Pacurari si in Dacia peste tot, in schimb am vazut un chrysler in Nicolina!Bmwh548 nu mai fi suparat,am zis in gluma (stie el la ce ma refer)! D3mON multumesc oricum ca mi-ai zis,raman dator ;)!
|
Re: Masini Tari Din Iasi Si Imprejurimi
Cand am vazut masina asta pe Copou acum vreo ora mi s-a facut rau...sorry dar are atat de mult crom pe ea incat mi se intoarce stomacul pe dos.
PS: limuzina eu nu sunt suparat...am zis purul adevar. Ai un stil "brutal" care mai devreme sau mai tarziu se va intoarce impotriva ta. Acum inteleg de ce mergi numai cu tatal tau la facut poze. |
Re: Masini Tari Din Iasi Si Imprejurimi
Merg numai cu tatal meu fiindca singur nu ma lasa sa plec cu camera!Stai linisit,merg si cu prietenii in copou nu numai cu el!Nu ma lasa sa ma duc singur cu camera prin oras!
|
Re: Masini Tari Din Iasi Si Imprejurimi
Limuzina, vezi la magazinele de jucarii, gasesti acolo machete cu toate marcile de masini posibile. :lol:
|
Re: Masini Tari Din Iasi Si Imprejurimi
Nu gasesti...eu caut o macheta de M3 de la Burago (or smth) de mult...:cry:
|
Re: Masini Tari Din Iasi Si Imprejurimi
Eu caut un SLR de mult...!
|
Re: Masini Tari Din Iasi Si Imprejurimi
slr am vazut eu in carrfour .. acum vreo sapt ..:)
|
Re: Masini Tari Din Iasi Si Imprejurimi
M3 e30 cumva??? daca gasiti de ala sa-mi ziceti si mie ...pls
|
Re: Masini Tari Din Iasi Si Imprejurimi
1 Attachment(s)
Nu e o masina tare... dar e un model nou si primul 4WD de la Peugeot (4007) ... mie unul mi se pare oribil mai ales ca a fost anuntat de f. mult timp... acum gesturile (gusturile) nu se discuta...
Attachment 559805 |
Re: Masini Tari Din Iasi Si Imprejurimi
L-am vazut live pe Stefan cel Mare...arata ca un break cocotat pe o platforma de Jeep or smth...e urata cu spume, mai ales din lateral.
|
Re: Masini Tari Din Iasi Si Imprejurimi
la interior arata bine ... dar exteriorul lasa de dorit... botul ala e facut in graba:))
|
| All times are GMT +2. The time now is 19:47. |
- Copyright 2026 4Tuning