![]() |
Re: Masini vazute in Tulcea
Comparatia intre masini se face alfel nu asa :lol:
||:cool: |
Re: Masini vazute in Tulcea
Presupun ca motorul este un F4R de 247 de cai......adica foarte mega tare.....dar cu o electronica cam incapatzanata.
|
Re: Masini vazute in Tulcea
Fiind cup 250cp stiu eu ca au...
In fine, inca o chestie care mi-a placut si n-am mai vazut pe alta masina: https://www.youtube.com/watch?v=7zMH1u4QhRU Dati direct la minutul 4:38 |
Re: Masini vazute in Tulcea
Quote:
|
Re: Masini vazute in Tulcea
2 Attachment(s)
hehe... vad ca am starnit interesul :)
merci de aprecieri baieti, poate o sa-i fac o prezentare pe forum pt cei interesati Cat despre RS monitor din cate stiu e o versiune mai slabuta a celui de pe Nissan GT-R dar asta e doar cireasa de pe tort. Tortul e diferentialul mecanic de alunecare limitata :) |
Re: Masini vazute in Tulcea
Si megane r26 F1 Team beneficia de un diferential autoblocant , nu e o noutate , dar e un must la asemenea puteri.
|
Re: Masini vazute in Tulcea
Quote:
Diferenta e ca de exemplu pe un scirocco r de 265cp aka competitia, este electronic si nu mecanic. Modele de la Renault Sport nu le iau in considerare :) |
Re: Masini vazute in Tulcea
De o saptamana in tulcea un nou urs Bmw e30 '88 Coupe
|
Re: Masini vazute in Tulcea
sa traiasa multi kilometri :D
|
| All times are GMT +2. The time now is 07:14. |
- Copyright 2026 4Tuning