Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Tulcea (https://forum.4tuning.ro/356-tulcea.html)
-   -   Diverse, evenimente, discutii, pareri (https://forum.4tuning.ro/356-tulcea/33602-diverse-evenimente-discutii-pareri.html)

Eugen_TL 03-08-07 20:17

Re: Diverse,evenimente,discutii,pareri
 
aoleu nu adu vorba de mocanel ! hogea din prima luna s-a apucat de gardulete vopsite flori...apoi cladiri ....gaze tevi asfalt...e ceva ! eu ma multumeam si cu garduletu vopsit in piata civica=))) tot era cevai n pluis fata de mocanel ! ala barem are IMS cu canistre de motorina si verde ( si ala luat de la armata ) =)))

Cosmin255 04-08-07 03:13

Re: Diverse,evenimente,discutii,pareri
 
Da , sincer sa fiu mi se pare ca incet incet incepe sa arate a oras mica noastra urbe:)

Eugen_TL 04-08-07 03:20

Re: Diverse,evenimente,discutii,pareri
 
pacat ca salubrisul nu isi face treaba cum trebuie! gasesc la tet numai seminte de 2-3 zile scuipate=)))

Cosmin255 04-08-07 12:36

Re: Diverse,evenimente,discutii,pareri
 
da...dar de calitate , numai Nutline vere:)....adevarul e ca mai sunt si bididii dinastia nesimtiti care scuipa seminte la tet acolo...nu e permis

vlad_Mafiotu 06-08-07 12:14

Re: Diverse,evenimente,discutii,pareri
 
apropo de seminte :) 2 tovarashi si`au luat amenda ca scuipau seminte pe jos :))

mikafly 06-08-07 15:09

Re: Diverse,evenimente,discutii,pareri
 
Muahahhahahaah!!!>..ce bine....

Eugen_TL 06-08-07 15:10

Re: Diverse,evenimente,discutii,pareri
 
daca i-a vazut si ei n-au intors-o ! eu ii puneam sa dovedeasca ca sutn semintele mele ..test ADN =)))

mikafly 06-08-07 17:26

Re: Diverse,evenimente,discutii,pareri
 
asa le trebe fira-r mama lor de golani semintari

Eugen_TL 06-08-07 17:32

Re: Diverse,evenimente,discutii,pareri
 
ba mihai tu vroiai sa ne darami ieri de pe dna de la curent? :)))

mikafly 07-08-07 11:08

Re: Diverse,evenimente,discutii,pareri
 
Am produs turbulente?.......nu mi-am dat seama.....ma grabeam oleak

DaViD TL 09-08-07 23:02

Re: Diverse,evenimente,discutii,pareri
 
care stie cine vine sa cante de zilele tulcei ,am inteles ca vin iris ,e adevarat mai vine cineva ?!?

Cosmin255 10-08-07 13:55

Re: Diverse,evenimente,discutii,pareri
 
Ar trebui sa scrie in ziar....

webcathos 18-08-07 01:33

Re: Diverse,evenimente,discutii,pareri
 
Aloooo..Tulcea mai traiti?

Bogyciu 19-08-07 17:55

Re: Diverse,evenimente,discutii,pareri
 
Chiar asa! Mai e cineva pe aici :shock: sau ati plecat toti in tarile calde:-) ??? Ceva nou, nimic? V-au placut Zilele Tulcei? :drunk: :headfones :dance: :joy: :headache:

Eugen_TL 19-08-07 18:26

Re: Diverse,evenimente,discutii,pareri
 
care draq a fost pe faleza... numai fetze dubioase =)))


All times are GMT +2. The time now is 10:59.

- Copyright 2026 4Tuning