![]() |
Re: O bila/ diverse in week-end ?
tre sa tina vremea!mam uitat pe bbc si cik ar fi frumos!
|
Re: O bila/ diverse in week-end ?
oky elena....s vedem poate intradevar e buna ca d obicei pe bbc astia zic adevarul.....mei masterK....no offence da....cred ca si mijtourile tale cat si a lui xdd sunt un pic cam deplasate....daca gresesc sa ma corecteze maine ceilalti;)
|
Re: O bila/ diverse in week-end ?
te sustin alexa!
|
Re: O bila/ diverse in week-end ?
alexa numi mere sa deskid note de la tin mia aparut cam prim un priv message.nu stiu ce dreq!e fu..t calc meu
|
Re: O bila/ diverse in week-end ?
vin eu la un bidon gogule...;)
|
Re: O bila/ diverse in week-end ?
Quote:
|
Re: O bila/ diverse in week-end ?
ia lasati fetele sa vorbeasca ele si sa stabilieasca cand vin baietii :d ca poate asa mergem si noi..ca de obicei asa se intampla. prietenele stabilesc pt iubitii lor cand si unde se duc :))))
serios, trebuie facut un paintball! |
Re: O bila/ diverse in week-end ?
o fi trebuind bogdane...in viitoru` apropiat
...pe mine nu ma includeti in planurile voastre :D |
Re: O bila/ diverse in week-end ?
Quote:
|
Re: O bila/ diverse in week-end ?
Quote:
|
Re: O bila/ diverse in week-end ?
niciodata sa nu spui niciodata:))
|
Re: O bila/ diverse in week-end ?
ba o sa zicem cat de curand stop ;)
|
Re: O bila/ diverse in week-end ?
bine asa shantzule!
|
Re: O bila/ diverse in week-end ?
Quote:
|
Re: O bila/ diverse in week-end ?
cum ziceti voi...asha facem:))...maybe...maybe not!:D
|
| All times are GMT +2. The time now is 02:34. |
- Copyright 2026 4Tuning