Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Ploiesti (https://forum.4tuning.ro/100-ploiesti.html)
-   -   O bila/ diverse in week-end ? (https://forum.4tuning.ro/100-ploiesti/32462-bila-diverse-week-end.html)

Elena[] 05-03-07 23:55

Re: O bila/ diverse in week-end ?
 
tre sa tina vremea!mam uitat pe bbc si cik ar fi frumos!

alexa-mrc 06-03-07 00:00

Re: O bila/ diverse in week-end ?
 
oky elena....s vedem poate intradevar e buna ca d obicei pe bbc astia zic adevarul.....mei masterK....no offence da....cred ca si mijtourile tale cat si a lui xdd sunt un pic cam deplasate....daca gresesc sa ma corecteze maine ceilalti;)

Elena[] 06-03-07 00:11

Re: O bila/ diverse in week-end ?
 
te sustin alexa!

Elena[] 06-03-07 00:20

Re: O bila/ diverse in week-end ?
 
alexa numi mere sa deskid note de la tin mia aparut cam prim un priv message.nu stiu ce dreq!e fu..t calc meu

eko_X_cite_069 06-03-07 00:45

Re: O bila/ diverse in week-end ?
 
vin eu la un bidon gogule...;)

Vladz 06-03-07 11:41

Re: O bila/ diverse in week-end ?
 
Quote:

Originally Posted by alexa-mrc (Post 783299)
nuj mei nu prea sa mai auzit nimic.......oricum....trebuie sa tina si vremea cu noi....ca daca ploua....:???: :cry:

deocamdata e cam noroi acolo si nu cred ca ar fi frumos sa fii fleascha la picioare sau sa aluneci ca daca pici se sparg bilele in dracia aia si degeaba le-ai mai luat , ori daca faci miscari brutale cu arma :D

bogdan_wrc 06-03-07 11:43

Re: O bila/ diverse in week-end ?
 
ia lasati fetele sa vorbeasca ele si sa stabilieasca cand vin baietii :d ca poate asa mergem si noi..ca de obicei asa se intampla. prietenele stabilesc pt iubitii lor cand si unde se duc :))))
serios, trebuie facut un paintball!

kraven_4_all 06-03-07 12:15

Re: O bila/ diverse in week-end ?
 
o fi trebuind bogdane...in viitoru` apropiat


...pe mine nu ma includeti in planurile voastre :D

Gykutzu si atatt 06-03-07 12:33

Re: O bila/ diverse in week-end ?
 
Quote:

Originally Posted by alexa-mrc (Post 783328)
oky elena....s vedem poate intradevar e buna ca d obicei pe bbc astia zic adevarul.....mei masterK....no offence da....cred ca si mijtourile tale cat si a lui xdd sunt un pic cam deplasate....daca gresesc sa ma corecteze maine ceilalti;)

xdd si gogu va rogg frumos terminati parangheliaaa :lol::twisted: :twisted: ;)

MasterK 06-03-07 17:56

Re: O bila/ diverse in week-end ?
 
Quote:

Originally Posted by Gykutzu si atatt (Post 783941)
xdd si gogu va rogg frumos terminati parangheliaaa :lol::twisted: :twisted: ;)

Never! Ever

Pitu 06-03-07 18:06

Re: O bila/ diverse in week-end ?
 
niciodata sa nu spui niciodata:))

shantzu 06-03-07 19:04

Re: O bila/ diverse in week-end ?
 
ba o sa zicem cat de curand stop ;)

Elena[] 07-03-07 00:20

Re: O bila/ diverse in week-end ?
 
bine asa shantzule!

alexa-mrc 07-03-07 00:22

Re: O bila/ diverse in week-end ?
 
Quote:

Originally Posted by Vladz (Post 783849)
deocamdata e cam noroi acolo si nu cred ca ar fi frumos sa fii fleascha la picioare sau sa aluneci ca daca pici se sparg bilele in dracia aia si degeaba le-ai mai luat , ori daca faci miscari brutale cu arma :D

nui nici o problema....nu ne grabim....asteptam sa se mai incalzeasca....pana atunci....o bila,un suc,o tura pe la sala....vedem;)

kraven_4_all 07-03-07 00:27

Re: O bila/ diverse in week-end ?
 
cum ziceti voi...asha facem:))...maybe...maybe not!:D


All times are GMT +2. The time now is 02:34.

- Copyright 2026 4Tuning