Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Divertisment (https://forum.4tuning.ro/31-divertisment.html)
-   -   JOC INTERACTIV - GHICESTE MASINA partea a IV-a (https://forum.4tuning.ro/31-divertisment/3213-joc-interactiv-ghiceste-masina-partea-iv.html)

florin_cars 11-02-05 00:26

nu :P
are tot pedigree de curse, ba chiar foarte mare dar nu Alfa

Hondarul 11-02-05 07:42

Mai baga si tu poza o data k eu nu o pot vedea te rog. :roll:

mpa 11-02-05 08:49

1 Attachment(s)
aTa EtE Hondare :!:

mpa 11-02-05 08:53

Mah as risca sa zic ca este undeva in perioada 1964-1974 si are un aer foarte italian dar nu o prea gasesc. Cred ca e o masina de companie auto a carui caroserie a fost facuta de un designer din afara companiei. :roll:

mpa 11-02-05 08:54

Hondare. Fa si tu update la topicul cu puncte. He he he he :shock:

Hondarul 11-02-05 15:11

Este un Spyder, Barchetta, ceva... :wink: Mai baga amanunte.

florin_cars 12-02-05 00:08

scuze Hondare cu poza dar dupa prima postare nici eu nu am putut-o vedea, dupa a doua la fel si am crezut ca s-a intamplat ceva cu PC-ul meu. noroc cu mpa :D

in schimb despre masina asta nu ai descoperit nimik mpa...
cauti pe continent in loc sa cauti pe marea insula :twisted:



P.S. in weekend plec asa ca dk se descopera masina postati voi ceva.

Hondarul 12-02-05 08:05

MG ????

tekno 13-02-05 19:36

alfa spider?

florin_cars 14-02-05 00:01

tekno pt noi marea insula ins UK, GB, Anglia, pt tine e marea cizma :lol:

e o marca foarte cunoscuta in cursele auto si patronul este Colin Chapman, gata am zis destule stiti voi...

BMW_M 14-02-05 03:45

lotus elan

Hondarul 14-02-05 08:28

baga poza te rugam !!! :lol: :lol: :lol:

florin_cars 14-02-05 22:42

hai BMW, e corect, Elan...baga pozna, sau te luam cu lopata in 24 ore si baga altu'

CT-87-ADY 15-02-05 14:56

1 Attachment(s)
Sper sa nu va suparatzi k am bagat eu dar au trecut alea 24H :P !

Poza...

Hondarul 15-02-05 17:07

Lister Storm :?:


All times are GMT +2. The time now is 06:18.

- Copyright 2026 4Tuning