Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Iasi (https://forum.4tuning.ro/36-iasi.html)
-   -   Intalniri Intre Membrii 4tuning In Traficul Iesean (https://forum.4tuning.ro/36-iasi/235747-intalniri-membrii-4tuning-traficul-iesean.html)

N3n3a 28-06-11 18:08

Re: Intalniri Intre Membrii 4tuning In Traficul Iesean
 
Quote:

Originally Posted by RazvanMRG (Post 4427010)
n3n3a nu stiu ce masina ai dar te salut. victor ti-am mai vazut masina din poza prin oras. tu mi-ai dat prioritate sa cobor de pe trotuar?

eram cu un opel corsa c albastru vs-09-pma.. tu erai tras langa o banca.. nu cred ca m-ai vazut.. :)

D3m0N 28-06-11 20:43

Re: Intalniri Intre Membrii 4tuning In Traficul Iesean
 
se pare ca numa MNZ si MRG circula prin orash :)))

MNZ- tu numa mertu`l negru cu GGG il claxonezi bmw-ul care trebuie NU :))

MnezO 28-06-11 21:53

Re: Intalniri Intre Membrii 4tuning In Traficul Iesean
 
Quote:

Originally Posted by D3m0N (Post 4428975)
se pare ca numa MNZ si MRG circula prin orash :)))

MNZ- tu numa mertu`l negru cu GGG il claxonezi bmw-ul care trebuie NU :))

MNZ si MRG Au masini de 90 de cai cu consum de 6 la % in oras :))

Razvane de cand am intercooler nu mai am claxon.

D3m0N 28-06-11 22:14

Re: Intalniri Intre Membrii 4tuning In Traficul Iesean
 
Quote:

Originally Posted by MnezO (Post 4429221)
MNZ si MRG Au masini de 90 de cai cu consum de 6 la % in oras :))

Razvane de cand am intercooler nu mai am claxon.

de acum de facem din mana

CRyS` 28-06-11 22:50

Re: Intalniri Intre Membrii 4tuning In Traficul Iesean
 
Quote:

Originally Posted by D3m0N (Post 4429317)
de acum de facem din mana

Sau aruncam cu ceva dupa el! Ca nici la telefon nu mai stie sa raspundaaaa!!! Ce uameniiiiii!!!

Cred ca pana acum top 3 useri scrisi aici sunt MRG, MNZ si DDD ! :D

RazvanMRG 29-06-11 00:57

Re: Intalniri Intre Membrii 4tuning In Traficul Iesean
 
Lasa CRyS' ca si cu tine ma vad toata ziua da nu te mai scriu asa des ca sa fii in top.
MNZ hai sa facem ture impreuna:)) cand ma dai o tura sa vad si eu cum merge?

vlad87 29-06-11 07:53

Re: Intalniri Intre Membrii 4tuning In Traficul Iesean
 
Quote:

Originally Posted by CRyS` (Post 4429412)
Sau aruncam cu ceva dupa el! Ca nici la telefon nu mai stie sa raspundaaaa!!! Ce uameniiiiii!!!

Cred ca pana acum top 3 useri scrisi aici sunt MRG, MNZ si DDD ! :D

Corectie...a mea se vede parcata :))

CRyS` 29-06-11 10:31

Re: Intalniri Intre Membrii 4tuning In Traficul Iesean
 
Razvan,nu multumesc,nu vreau sa fiu in top!!! 8) Mai ales in acest top! In 300 miliardari ai RO, DA vreau! 8)

Vlad,parcata,neparcata ai ajuns in top 3!!! Ce vrei mai mult de atat? Stii tu "esti popular"!!!

vlad87 29-06-11 17:51

Re: Intalniri Intre Membrii 4tuning In Traficul Iesean
 
Atunci o las pe margine...cedez pentru 2slow :)

2slow4u 29-06-11 19:13

Re: Intalniri Intre Membrii 4tuning In Traficul Iesean
 
Quote:

Originally Posted by vlad87 (Post 4431179)
Atunci o las pe margine...cedez pentru 2slow :)

da eu sunt rar vazut ma... daca stau toata ziua la servici, ma plimb rar. :)

MnezO 29-06-11 21:02

Re: Intalniri Intre Membrii 4tuning In Traficul Iesean
 
Quote:

Originally Posted by 2slow4u (Post 4431363)
da eu sunt rar vazut ma... daca stau toata ziua la servici, ma plimb rar. :)

si slow ar trebui sa fie in top ca ii vad masina de 3 ori pe zi parcata in canta langa BJATM

MihaiCsl 29-06-11 21:41

Re: Intalniri Intre Membrii 4tuning In Traficul Iesean
 
Quote:

Originally Posted by 2slow4u (Post 4431363)
da eu sunt rar vazut ma... daca stau toata ziua la servici, ma plimb rar. :)

Numai eu te-am vazut de vreo 10 ori. :P

MnezO 29-06-11 23:04

Re: Intalniri Intre Membrii 4tuning In Traficul Iesean
 
in seara asta MRG pe pod la nicolina ! Ne-am salutat reciproc

Jockers 29-06-11 23:12

Re: Intalniri Intre Membrii 4tuning In Traficul Iesean
 
pe MRG il vad de 2 3 ori pe zi ..bine sta si putin mai jos de mine..dar si in trafic..pe restu nu prea ii cunosc...:D si pe 2 slow l-am vazut prin tatarasi...:D

GAby645 29-06-11 23:18

Re: Intalniri Intre Membrii 4tuning In Traficul Iesean
 
cei mai plimbaretzi astia cu diesel-uri :lol:


All times are GMT +2. The time now is 03:31.

- Copyright 2026 4Tuning