Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Alte cluburi (https://forum.4tuning.ro/51-cluburi.html)
-   -   DreamWorks (https://forum.4tuning.ro/51-cluburi/214822-dreamworks.html)

Tweety_rzw 13-11-10 21:57

Re: DreamWorks
 
Niiiiiiiiiiiii măăăăăăăăăăăăă şi tricicleta =))) :)) aia de 50 de iepe obosite :)) vezi supapă'z ;)) !?!?

NXdev 13-11-10 22:07

Re: DreamWorks
 
Quote:

Originally Posted by Tyfu (Post 3808188)
Salut!
Mi-a facut placere sa va cunosc ...chiar daca nu v-am cunoscut inca pe toti dar nu e timpul pierdut :D.

Si eu iti multumesc pentru prezenta, in numele clubului...O sa ai ocazia sa ne cunosti mai bine.
Quote:

Originally Posted by IuLiaNo (Post 3809943)
Cateva poze de aseara, imi cer scuze pentru intarziere, Dar dabea acum am ajuns si eu acasa !! Enjoy:D:twisted:

Finaly :D.Multumim.
Quote:

Originally Posted by tapu (Post 3810005)
Multumesc pentru poze, nu am apucat sa spal masina :( .
Mi-a facut placere sa va cunosc .

Iti oferim ocazia sa te revansezi :)).Si eu iti multumesc.

Va asteptam din nou vineri seara, sunteti oameni de nota 10.

L.E:Claudia si George, va numarati printre putinii posesori de e30 in stare de functionare si vizuala exceptionala.

morpheusmaster 13-11-10 22:13

Re: DreamWorks
 
Incepe sa fie cam smercherie la voi ma. Baietii cu japonezele is si ei in club? Gen...GTR si S14 :X

Golf3YKB 13-11-10 22:26

Re: DreamWorks
 
Daca voi decide sa intru si eu intr`un club ...il pot alege pe al vostru? Ma primiti ???:D

NightClubRacer 13-11-10 22:36

Re: DreamWorks
 
Quote:

Originally Posted by Tweety_rzw (Post 3810098)
Niiiiiiiiiiiii măăăăăăăăăăăăă şi tricicleta =))) :)) aia de 50 de iepe obosite :)) vezi supapă'z ;)) !?!?

hai fi mandru :lol: l-ai dovedit pe supapa :oops:

on topic: misto pozele, mai ales gtr-ul :-P

Fr33`e30 13-11-10 22:54

Re: DreamWorks
 
imi pare rau ca nu am ajuns aseara ... promit ca vinera viitoare voi ajunge PRIMUL chiar :D :lol: .... si cu o surpriza BUNA sper ... :D

Tyfu 14-11-10 07:56

Re: DreamWorks
 
Multumim pt poze!!! Au iesit super :D

NXdev 14-11-10 14:45

Re: DreamWorks
 
Vad ca nu prea posteaza lumea aici...
Quote:

Originally Posted by morpheusmaster (Post 3810124)
Incepe sa fie cam smercherie la voi ma. Baietii cu japonezele is si ei in club? Gen...GTR si S14 :X

Momentan, doar GTR-ul este membru DW.Te asteptam vineri.
Quote:

Originally Posted by Golf3YKB (Post 3810160)
Daca voi decide sa intru si eu intr`un club ...il pot alege pe al vostru? Ma primiti ???:D

Te astept la intalnire cand termini masina, vere ;).
Quote:

Originally Posted by NightClubRacer (Post 3810181)
hai fi mandru :lol: l-ai dovedit pe supapa :oops:

on topic: misto pozele, mai ales gtr-ul :-P

Multumim.
Quote:

Originally Posted by Fr33`e30 (Post 3810235)
imi pare rau ca nu am ajuns aseara ... promit ca vinera viitoare voi ajunge PRIMUL chiar :D :lol: .... si cu o surpriza BUNA sper ... :D

Daca nu ai o supriza buna sa compensezi absenta, ne suparam :D ( joke ).
Quote:

Originally Posted by Tyfu (Post 3810561)
Multumim pt poze!!! Au iesit super :D

Avem fotograf bun :D.

Sper sa fiti multumiti de activitatea noastra pana in momentul de fata.Speram la mai bine.
Ce parere aveti?Sa prezint fiecare membru si masina lui ?

Claudia 14-11-10 19:43

Re: DreamWorks
 
Vad ca mi-ati pozat si baiatul murdar, desi l-am ferit de atentia obiectivelor :p

Glumesc. Multumesc pt poze si mi-a facut placere sa va cunosc!

IuLiaNo 14-11-10 22:52

Re: DreamWorks
 
Quote:

Originally Posted by -Claudia- (Post 3812128)
Vad ca mi-ati pozat si baiatul murdar, desi l-am ferit de atentia obiectivelor :p

Glumesc. Multumesc pt poze si mi-a facut placere sa va cunosc!

Nu ne scapa nimic :D, Te mai asteptam pe la intalnirile noastre, m'ai schimbam o vorba, una alta.

Claudia 14-11-10 23:02

Re: DreamWorks
 
Tu esti baiatul cu ursul 1.6?

NXdev 14-11-10 23:26

Re: DreamWorks
 
Da...vorbesc singur :rolleyes2...

Ca sa pastram traditia masinilor rare --> https://forum.4tuning.ro/118-masina-m...-sporting.html

micutu11 14-11-10 23:28

Re: DreamWorks
 
va salut !!!!...sper k vineri sa pot veni si eu la intalnirea voastra......asta numai dak ma primitzi bafta in continoare!

NightClubRacer 14-11-10 23:33

Re: DreamWorks
 
Quote:

Originally Posted by NXdev (Post 3811316)
Ce parere aveti?Sa prezint fiecare membru si masina lui ?

ar fi bine ;) succes!

NXdev 14-11-10 23:37

Re: DreamWorks
 
Quote:

Originally Posted by micutu11 (Post 3812940)
va salut !!!!...sper k vineri sa pot veni si eu la intalnirea voastra......asta numai dak ma primitzi bafta in continoare!

Am vorbit si pe mess, te primim :D.
Quote:

Originally Posted by NightClubRacer (Post 3812952)
ar fi bine ;) succes!

In sfarsit cineva...un moment sa salvez pozele si voi posta.


All times are GMT +2. The time now is 10:40.

- Copyright 2026 4Tuning