Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Masina mea BMW Seria 3 (https://forum.4tuning.ro/643-masina-mea-bmw-seria-3.html)
-   -   E46 - TM 77 EEE (https://forum.4tuning.ro/643-masina-mea-bmw-seria-3/212946-e46-tm-77-eee.html)

SB09HMM 07-04-11 10:57

re: E46 - TM 77 EEE
 
abia asteptam sa vedem poze ....:oops::oops::lol:

stylemann86 07-04-11 12:09

re: E46 - TM 77 EEE
 
Foarte frumosa masina!! Eram curios cand mi-ai zis ce tunezi si uite ca te-am gasit :-) Ai dat UPS-ul cu tot cu numar???!!! :-) Bafta in continuare cu ea..

Caius TM 07-04-11 12:20

re: E46 - TM 77 EEE
 
1 Attachment(s)
SB09HMM .. nici eu n'am mai vazut'o de 2 saptamanii... :D

stylemann86 .. :D stai sa fie gata... vedem la final cat de frumoasa o sa fie ..

numarul vechi mi l-am pastrat .. il am acasa :D

laurentiu_tim 07-04-11 12:42

re: E46 - TM 77 EEE
 
ce vremuri...erai tanar p'atunci aveai alte idei de tuning :lol:

Caius TM 07-04-11 23:35

re: E46 - TM 77 EEE
 
da, chiar.... ce vremuri :lol:

TM 77 ADF 08-04-11 00:11

re: E46 - TM 77 EEE
 
1 Attachment(s)
Quote:

Originally Posted by Caius TM (Post 4236528)
da, chiar.... ce vremuri :lol:

low & slow?

Caius TM 08-04-11 08:00

re: E46 - TM 77 EEE
 
ne cam privesti de sus tigane ... :lol:

laurentiu_tim 08-04-11 08:44

re: E46 - TM 77 EEE
 
Quote:

Originally Posted by TM 77 ADF (Post 4236578)
low & slow?

eu vreau sa cunosc exemplarele alea ce au tot stat pe langa masina la aceasta sesiune de photo :lol::lol:

TM 77 ADF 08-04-11 09:07

re: E46 - TM 77 EEE
 
1 Attachment(s)
Quote:

Originally Posted by laurentiu_tim (Post 4236929)
eu vreau sa cunosc exemplarele alea ce au tot stat pe langa masina la aceasta sesiune de photo :lol::lol:

like iubi ass?

laurentiu_tim 08-04-11 09:09

re: E46 - TM 77 EEE
 
ai PM :lol::lol::lol::lol:

Maniak22 08-04-11 11:33

re: E46 - TM 77 EEE
 
Ce nu ii faci topic ? :)

JusT_SaY_BoBo 08-04-11 12:40

re: E46 - TM 77 EEE
 
vreau si eu pm cu un link cu toate pozele:shock:

RacerJunior 08-04-11 17:32

re: E46 - TM 77 EEE
 
Quote:

Originally Posted by TM 77 ADF (Post 4236578)
low & slow?

Jantele alea ... cam mici .... :twisted:

Caius TM 08-04-11 18:17

re: E46 - TM 77 EEE
 
iar o supui pe sor'ta la perversiuni tigane :lol:

bogdan.t 08-04-11 18:46

re: E46 - TM 77 EEE
 
numai masini frumoase si cu bun gust au iesit din mana ta, felicitarile mele!!! faci o treaba super buna!


All times are GMT +2. The time now is 08:12.

- Copyright 2026 4Tuning