![]() |
:D Ah.. ai vazut`o !!!
Hai pune poza!! |
hm...... Honda?
|
Corrado ?
|
hondaru e prea aproape :P
nici un caz honda e nemtoaica :D |
scirocco
|
Re:
Quote:
|
1 Attachment(s)
:?:
|
chrisler 300c?
:twisted: |
Am fost eu in SUA dar masina este europeana... :wink:
|
seamana un pic a vw :oops: :oops:
|
pe aproape... adica, ceva mai aproape...
:lol: |
:? pai.. mai aproape ar fii.. AUDI!
dar nu cred! |
Nu a zis nimeni MAI aproape, ci doar aproape... Nope, nu e Audi... :wink:
|
Re:
Quote:
|
Hmmm... Nu e din Germania !!!!! :lol:
|
| All times are GMT +2. The time now is 15:57. |
- Copyright 2026 4Tuning