Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Masina mea BMW Seria 3 (https://forum.4tuning.ro/643-masina-mea-bmw-seria-3.html)
-   -   E46 - Bagged (https://forum.4tuning.ro/643-masina-mea-bmw-seria-3/186089-e46-bagged.html)

..TheOne.. 04-11-11 22:36

Re: E46 - Bagged
 
felicitari nota 100!:D

super..asa ceva mai rar vezi pe la noi

sa ai parte de ea!

DJBOSS 04-11-11 23:57

Re: E46 - Bagged
 
felicitari este bestial e46 tau ;) esti pe prima pagina pe 4tuning.ro misepare cel mai low bmw

miahi89 05-11-11 01:45

Re: E46 - Bagged
 
foarte putine vezi in romania asa :D da uite ca se poate :D arata foarte bine masina bafta in continuare

bujuKYL 05-11-11 12:09

Re: E46 - Bagged
 
cand o sa-i faci o prezentare pe masura pe prima pagina!!!!????:D:twisted:

X_T 06-11-11 15:26

Re: E46 - Bagged
 
am ramas fara cuvinte.... masina spune totul! :shock:

kevin-ray 06-11-11 15:59

Re: E46 - Bagged
 
Quote:

Originally Posted by tupeu (Post 4690430)
hmmm... e din cluj? promit ca il duc o tura cu BMWu :)

https://www.facebook.com/CRM.Design

tigermotorsport 06-11-11 17:10

Re: E46 - Bagged
 
Quote:

Originally Posted by kevin-ray (Post 4695329)

ms de link, chiar are poze faine

lupalb 07-11-11 11:39

Re: E46 - Bagged
 
Daca nu postati pe pagina principala 4tuning despre masina asta, eu neavand BMW si deci neavand tangente cu aceste masini nu as fi auzit niciodata despre masina ta.
Ai reusit sa faci ceva ce multa lume se chinuie, si asta in pofida comentariilor mai putin placute de care ai avut parte de la tot felul de cunoscatori.
Eu tot ce pot sa spun este ca sunt impresionat si mandru ca totusi si la noi in tara, cu drumurile noastre praf si terminate cum sunt, gasesti masini care sa aiba garda la sol mai joasa decat joasa....
Felicitari, eu unul sunt sincer impresionat.

tupeu 09-11-11 18:06

Re: E46 - Bagged
 
3 Attachment(s)
Update: Black BMW Badge

andreifhs 09-11-11 18:14

Re: E46 - Bagged
 
E superba :D :peace:

by_edu 09-11-11 20:12

Re: E46 - Bagged
 
Quote:

Originally Posted by tupeu (Post 4702731)
Update: Black BMW Badge

Nenea , asteptam pozele alea smechere cu masinuta :D

yvan_yonut 10-11-11 11:55

Re: E46 - Bagged
 
Masina e crima , singurul lucru care strica peisajul sunt stopurile o inbatranesc

lupalb 10-11-11 13:32

Re: E46 - Bagged
 
ar cam fi timpu sa schimbi si semnatura si avataru`... :)
Felicitari pentru masina, dar observ ca nu te opresti din modificari. Acum au mai ramas modificarile subtile....

bujuKYL 10-11-11 19:49

Re: E46 - Bagged
 
hey nu mi-o faci cadou?!:twisted:

Rares_CRM 13-11-11 22:52

Re: E46 - Bagged
 
Frumoasa jucaria :D Felicitari!

Hai ca poate facem o sedinta foto intr-o zi :) Numa sa-mi fac un pic de timp liber. :)


All times are GMT +2. The time now is 01:13.

- Copyright 2026 4Tuning