Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Masina mea BMW Seria 3 (https://forum.4tuning.ro/643-masina-mea-bmw-seria-3.html)
-   -   E36 - Multa munca pentru o...pisi... (https://forum.4tuning.ro/643-masina-mea-bmw-seria-3/18144-e36-munca-pisi.html)

quze 27-03-07 10:22

Re: Multa munca pentru o...pisi...
 
Da veniti ma de sambataaaaaaaaaaaaaaaaa :)

alexzander407 27-03-07 16:34

Re: Multa munca pentru o...pisi...
 
Quote:

Originally Posted by dj16xxs (Post 819923)
masina este intr-un mare fel....cel putin jantele s-a terminat!!!
oricum masina va fii prezenta la intalnirea de la 11 de la casa poporului de duminica!!!....

ps : pune ba poze!!!!...

sunt foarteeee curios cum a iesit culoarea ... jantele numai sunt alea gen bbs sa inteleg ? numai imi zice ca ma faci curios si mor aici :lol: :lol:

mihaitzaa 27-03-07 16:44

Re: Multa munca pentru o...pisi...
 
1 Attachment(s)
Nu am poze cu jantele vopsite....

florin83 27-03-07 20:45

Re: Multa munca pentru o...pisi...
 
superba culoarea :)

alexzander407 27-03-07 22:34

Re: Multa munca pentru o...pisi...
 
Quote:

Originally Posted by mihaitzaa (Post 820475)
Nu am poze cu jantele vopsite....

culoarea e bestiala , aripilie umflate -SUPER bara spate vad ca ai schimbat-o , bara de fata e de M3?daca da e pentru E36 sau E46 ? felicitari pt ce ai facut cu ea e chiar mai frumoasa ca inainte SUCCES

mihaitzaa 28-03-07 01:00

Re: Multa munca pentru o...pisi...
 
pt e36....

weedboy 28-03-07 01:09

Re: Multa munca pentru o...pisi...
 
arata prea bene acuma,parerea mea e k arata mai bene k inainte......abia ast sa vad mai multe poze,si nu sunt singurul care ast asta!!!!


multa bafta in continuare....

mihaitzaa 28-03-07 19:46

Re: Multa munca pentru o...pisi...
 
2 Attachment(s)
..........

quze 28-03-07 20:36

Re: Multa munca pentru o...pisi...
 
A iesit in mare fel ... abia astept sa o vad duminica ;) sa tragi tare ! ! !

DyZ 28-03-07 21:47

Re: Multa munca pentru o...pisi...
 
super mijto a iesit ! sa dea domnu sa nu mai ai parte in veci de incidente neplacute cu ea... am si eu intrebare ... ce eleron este ala ? ca arata f bine...

alexzander407 28-03-07 21:57

Re: Multa munca pentru o...pisi...
 
Quote:

Originally Posted by mihaitzaa (Post 822407)
..........

deci e ...:shock: :shock: :shock: :yikes: :yikes: :yikes: :yikes:

Eugen_TL 28-03-07 22:10

Re: Multa munca pentru o...pisi...
 
la prima vedere f tare serios iti spun :) are un aspect BAD .. sa vedem si din fata

bmw_fear 28-03-07 22:28

Re: Multa munca pentru o...pisi...
 
:shock: :shock: :shock: :shock: suuuperrrrrr

mihaitzaa 28-03-07 22:45

Re: Multa munca pentru o...pisi...
 
fata sper sa fie gata maine...am dat jos spoilerul k sa pot face unghiul de fuga

pityyy007 28-03-07 23:09

Re: Multa munca pentru o...pisi...
 
marfa pisi' !!!:-)


All times are GMT +2. The time now is 11:17.

- Copyright 2026 4Tuning