Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Masina mea BMW Seria 3 (https://forum.4tuning.ro/643-masina-mea-bmw-seria-3.html)
-   -   E36 - M43B18 (https://forum.4tuning.ro/643-masina-mea-bmw-seria-3/180331-e36-m43b18.html)

alex4you 03-01-11 14:53

Re: E36 - M43B18
 
Quote:

Originally Posted by Wilgax (Post 3949667)
Sefuleeee, de sarbatori am avut sap liber si te-am ginit la tel in aceeasi filmare care ai urcat-o pe topic.........sa moara geta de nu e pe burta fortza.Sa ai un an nou plini de impliniri majore si fie ca 2011 sa fie vestit pentru modificarile care ai sa le faci la al tau E36.Cu fortza inainte in noul an.Respect maxim am zis pt Neamtzu.:-)



PS:Fortza e poza cu stickerele.8)



stam de vb cu vedete nu gluma :p......si Neamtzu si masina :P

Wilgax 03-01-11 16:14

Re: E36 - M43B18
 
Quote:

Originally Posted by alex4you (Post 3949802)
stam de vb cu vedete nu gluma :p......si Neamtzu si masina :P


Da da corect ce zici........uita-te pe parbriz sa vezi cate autografe are:lol:

alex4you 03-01-11 20:24

Re: E36 - M43B18
 
Quote:

Originally Posted by Wilgax (Post 3950012)
Da da corect ce zici........uita-te pe parbriz sa vezi cate autografe are:lol:


si e doar inceputul :P....stai sa vezi autografe de la primavara incolo :evil:

Neamtzu_e36 04-01-11 10:05

Re: E36 - M43B18
 
Quote:

Originally Posted by Wilgax (Post 3949667)
Sefuleeee, de sarbatori am avut sap liber si te-am ginit la tel in aceeasi filmare care ai urcat-o pe topic.........sa moara geta de nu e pe burta fortza.Sa ai un an nou plini de impliniri majore si fie ca 2011 sa fie vestit pentru modificarile care ai sa le faci la al tau E36.Cu fortza inainte in noul an.Respect maxim am zis pt Neamtzu.:-)



PS:Fortza e poza cu stickerele.8)

Ms la fel domnu si tie sa iti aduca 2011 tot ce iti doresti si nu in ultimul rand Sanatate , astept sa dispara zapada sa mai mesteresc pe la masina :D

Neamtzu_e36 04-01-11 10:07

Re: E36 - M43B18
 
Quote:

Originally Posted by Wilgax (Post 3950012)
Da da corect ce zici........uita-te pe parbriz sa vezi cate autografe are:lol:

or sa mai vina inca 2 si gata ca nu o impodobesc si autografe :lol:

Neamtzu_e36 17-01-11 13:58

Re: E36 - M43B18
 
9 Attachment(s)
Poze noile stopuri si pleoapa pentru luneta care este pusa inca de forma :D

sprinter 17-01-11 14:00

Re: E36 - M43B18
 
Tari rau stopurile astea ... sa le stapanesti sanatos

Neamtzu_e36 17-01-11 14:04

Re: E36 - M43B18
 
Quote:

Originally Posted by sprinter (Post 3994072)
Tari rau stopurile astea ... sa le stapanesti sanatos

ms mult Sprinter

zahharia 17-01-11 14:09

Re: E36 - M43B18
 
bv bv , incet incet o sa iasa, asta-i pasiunea :D

ne vedem vineri la intalnire :D

Neamtzu_e36 17-01-11 14:12

Re: E36 - M43B18
 
Quote:

Originally Posted by zahharia (Post 3994099)
bv bv , incet incet o sa iasa, asta-i pasiunea :D

ne vedem vineri la intalnire :D

ms ms , mai am cateva de cumparat si porma ma apuc de montat si eventual vopsit toata masina
P.S- da vin vineri dar fara pisica am o mica problema :sad:

D_a_N_i 17-01-11 14:20

Re: E36 - M43B18
 
bv bv domnu usor usor iese bine

Wilgax 17-01-11 14:51

Re: E36 - M43B18
 
se inaintaza incet si sigur.in ce bani ai luat luneta sef?informativ.Tub pozele.Astea-s sezon 2011:lol:

Neamtzu_e36 17-01-11 15:15

Re: E36 - M43B18
 
Quote:

Originally Posted by Wilgax (Post 3994231)
se inaintaza incet si sigur.in ce bani ai luat luneta sef?informativ.Tub pozele.Astea-s sezon 2011:lol:

am dat 150 ron pe ea este noua din plastic si mi-a dat si adezivu ca sa o lipesc

@ DANI - ms domnu

Wilgax 17-01-11 15:48

Re: E36 - M43B18
 
Quote:

Originally Posted by Neamtzu_e36 (Post 3994299)
am dat 150 ron pe ea este noua din plastic si mi-a dat si adezivu ca sa o lipesc

@ DANI - ms domnu


Ms mult sef!

elyx13 17-01-11 15:49

Re: E36 - M43B18
 
Quote:

Originally Posted by zahharia (Post 3994099)
bv bv , incet incet o sa iasa, asta-i pasiunea :D

ne vedem vineri la intalnire :D

Salut, scuze de offtopic, se fac intalniri cu bimmeri? :)


All times are GMT +2. The time now is 09:06.

- Copyright 2026 4Tuning