Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Satu Mare (https://forum.4tuning.ro/195-satu.html)
-   -   masinile tari din sm....by Criwar (https://forum.4tuning.ro/195-satu/16967-masinile-tari-sm-by-criwar.html)

Spark 21-04-07 13:34

Re: masinile tari din sm....by Criwar
 
4 Attachment(s)
poze cu motocicleta asta superba

Spark 21-04-07 13:35

Re: masinile tari din sm....by Criwar
 
5 Attachment(s)
binecunoscutul polo ;)

Spark 21-04-07 13:37

Re: masinile tari din sm....by Criwar
 
8 Attachment(s)
si diverse ...

toyoman 21-04-07 22:07

Re: masinile tari din sm....by Criwar
 
4 Attachment(s)
Un golf pe care l-am terminat azi, in cel mult doua saptamini, dupa finisaj, intra la vopsit. Pareri?

danny19_sm 22-04-07 11:00

Re: masinile tari din sm....by Criwar
 
in faza asta inainte de finisare nu iti poti da seama asa de bine ce si cum.....mie sincer nu imi palce modelul de spoiler spate da poate dupa ce vine vopsit o sa arete mai bine.........bafta in continuare

Dexter Laboratory 22-04-07 17:03

Re: masinile tari din sm....by Criwar
 
good job imi place

toyoman 22-04-07 21:37

Re: masinile tari din sm....by Criwar
 
Quote:

Originally Posted by raul_rebelul2005 (Post 865114)
un pic ii prea colturos spoilerul.....

asa e, dar golf 2-ul are numai colturi, nu prea ai cum sa-l combini cu forme curbe. O sa pun poze dupa vopsire, va arata altfel...

raul_rebelul2005 22-04-07 23:34

Re: masinile tari din sm....by Criwar
 
asa ma gandeam si eu ca dupa vopsire va arata mai frumos,bafta in continuare....

toyoman 22-04-07 23:50

Re: masinile tari din sm....by Criwar
 
mersi, in doua saptamini intra la vopsit, pina atunci ii fac masca si priza de pe capota.O sa revin cu poze.

toyoman 23-04-07 11:26

Re: masinile tari din sm....by Criwar
 
Yes!!! NEXT STAGE? TUNING :)

bmw_fear 23-04-07 17:02

Re: masinile tari din sm....by Criwar
 
3 Attachment(s)
10 caractere

valineamtsm 24-04-07 00:49

Re: masinile tari din sm....by Criwar
 
Quote:

Originally Posted by bmw_fear (Post 866939)
10 caractere

Pacat ca a fost lovita, chituita :( Visez la cel putin .... o scula din asta :) AMERICANA :)

bmw_fear 27-04-07 21:54

Re: masinile tari din sm....by Criwar
 
3 Attachment(s)
o honda prelude cu volan pe dreapta....

danny19_sm 28-04-07 08:39

Re: masinile tari din sm....by Criwar
 
Mistoooo Honda......n-arata deloc rau....

valineamtsm 30-04-07 09:47

Re: masinile tari din sm....by Criwar
 
Quote:

Originally Posted by bmw_fear (Post 874482)
o honda prelude cu volan pe dreapta....

Buna gagica.... si are si fund misto:) De ochi ce sa mai zici? Hooooonnnnddddddaaaaaaaaa :)


All times are GMT +2. The time now is 15:20.

- Copyright 2026 4Tuning