![]() |
Re: Virtual 4tuning Challenge 2006 - Inscrieri participanti
Deci eu no sa pot sa intru gratuit :sad: :sad: :sad: Pt ca bultetinul meu nu este gata ..........deci eu cu fac ?:???:
|
Re: Virtual 4tuning Challenge 2006 - Inscrieri participanti
Kolegu 2 late man.... :|
vio[s] banuiesc ca daca ai orice fel de act care sa zika ca tu esti tu :D atuncea banuiesc ca poti sa intri.....nu e neaparat buletinu.... bag picioru in ea racala ca poate apucam si eu sa vin la buc, da asa... :( chiar imi pare rau ar fi fost misto sa dau nas in nas cu atatia "colegi" de breasla ...eh have fun boyz and may the best man(or girl :lol: ) win :P |
Re: Virtual 4tuning Challenge 2006 - Inscrieri participanti
vio[s] ca esti mic...... si n-ai inca buletin :D
cu certificatu de nastere cred ca poti rezolva Lista se va face tinand cont de datele pe care le-am trimis atunci cand ne-am inscris la concurs? |
Re: Virtual 4tuning Challenge 2006 - Inscrieri participanti
weeeeeee....o veste super.....multumim gratzian...! :peace:
|
Re: Virtual 4tuning Challenge 2006 - Inscrieri participanti
da kiar... sa inscris vreo fata!?
|
Re: Virtual 4tuning Challenge 2006 - Inscrieri participanti
nu e problema cu buletinu .. se rezolva accesul
|
Re: Virtual 4tuning Challenge 2006 - Inscrieri participanti
ce surpriza placuta 8)
|
Re: Virtual 4tuning Challenge 2006 - Inscrieri participanti
da este foarte placuta surpriza dar pacat ca yo nu mai prins inscrierea :(( asta este... dar totusi o sa vin :P
|
Re: Virtual 4tuning Challenge 2006 - Inscrieri participanti
OFFTOPIC : Tng -> buletinul e facut de o luna jumate ..dar trebuie sa ma duc ONTOPIC : sa il iau si trebuie sa stau akolo o zin intreaga si...........
Are ceva daca vin cu carnetul de elev ?Ca acolo scrie si scoala si tot ... Ca daca iau certificatul de nastere mie sa nu l pierd........:???: |
Re: Virtual 4tuning Challenge 2006 - Inscrieri participanti
si daca pierzi carnetu' de elev ? :lol:
|
Re: Virtual 4tuning Challenge 2006 - Inscrieri participanti
imi iau altul ..... :lol: Este 10-15 mii :lol:
|
Re: Virtual 4tuning Challenge 2006 - Inscrieri participanti
men you're funny :P
|
Re: Virtual 4tuning Challenge 2006 - Inscrieri participanti
Quote:
Deranjeaza cumva? sper ca nu!!! |
Re: Virtual 4tuning Challenge 2006 - Inscrieri participanti
daca esti blonda..........nu ,nu deranjeaza ba dimpotriva, io sunt pt emanciparea femei chiar iti admir curajul........asa este baieti??????????????merita fata aplauze??????? io zic ca da...........
|
Re: Virtual 4tuning Challenge 2006 - Inscrieri participanti
sa stii ca da....oricum..masinile sunt jucariile baietilor...
|
| All times are GMT +2. The time now is 04:14. |
- Copyright 2026 4Tuning