Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Arhiva (https://forum.4tuning.ro/697-arhiva.html)
-   -   Virtual 4tuning Challenge 2006 - Inscrieri participanti (https://forum.4tuning.ro/697-arhiva/13979-virtual-4tuning-challenge-2006-inscrieri-participanti.html)

vio[s] 31-03-06 09:00

Re: Virtual 4tuning Challenge 2006 - Inscrieri participanti
 
Deci eu no sa pot sa intru gratuit :sad: :sad: :sad: Pt ca bultetinul meu nu este gata ..........deci eu cu fac ?:???:

RA_2fast4u 31-03-06 09:26

Re: Virtual 4tuning Challenge 2006 - Inscrieri participanti
 
Kolegu 2 late man.... :|

vio[s] banuiesc ca daca ai orice fel de act care sa zika ca tu esti tu :D atuncea banuiesc ca poti sa intri.....nu e neaparat buletinu....

bag picioru in ea racala ca poate apucam si eu sa vin la buc, da asa... :( chiar imi pare rau ar fi fost misto sa dau nas in nas cu atatia "colegi" de breasla ...eh have fun boyz and may the best man(or girl :lol: ) win :P

tng 31-03-06 09:28

Re: Virtual 4tuning Challenge 2006 - Inscrieri participanti
 
vio[s] ca esti mic...... si n-ai inca buletin :D
cu certificatu de nastere cred ca poti rezolva


Lista se va face tinand cont de datele pe care le-am trimis atunci cand ne-am inscris la concurs?

Skillzu 31-03-06 09:36

Re: Virtual 4tuning Challenge 2006 - Inscrieri participanti
 
weeeeeee....o veste super.....multumim gratzian...! :peace:

Ace Axel 31-03-06 11:27

Re: Virtual 4tuning Challenge 2006 - Inscrieri participanti
 
da kiar... sa inscris vreo fata!?

ZoliaT 31-03-06 11:38

Re: Virtual 4tuning Challenge 2006 - Inscrieri participanti
 
nu e problema cu buletinu .. se rezolva accesul

BASU 31-03-06 14:26

Re: Virtual 4tuning Challenge 2006 - Inscrieri participanti
 
ce surpriza placuta 8)

ruver 31-03-06 14:39

Re: Virtual 4tuning Challenge 2006 - Inscrieri participanti
 
da este foarte placuta surpriza dar pacat ca yo nu mai prins inscrierea :(( asta este... dar totusi o sa vin :P

vio[s] 31-03-06 17:20

Re: Virtual 4tuning Challenge 2006 - Inscrieri participanti
 
OFFTOPIC : Tng -> buletinul e facut de o luna jumate ..dar trebuie sa ma duc ONTOPIC : sa il iau si trebuie sa stau akolo o zin intreaga si...........
Are ceva daca vin cu carnetul de elev ?Ca acolo scrie si scoala si tot ...
Ca daca iau certificatul de nastere mie sa nu l pierd........:???:

TazAless 31-03-06 17:57

Re: Virtual 4tuning Challenge 2006 - Inscrieri participanti
 
si daca pierzi carnetu' de elev ? :lol:

vio[s] 31-03-06 18:07

Re: Virtual 4tuning Challenge 2006 - Inscrieri participanti
 
imi iau altul ..... :lol: Este 10-15 mii :lol:

ruver 31-03-06 18:14

Re: Virtual 4tuning Challenge 2006 - Inscrieri participanti
 
men you're funny :P

blondish 31-03-06 23:13

Re: Virtual 4tuning Challenge 2006 - Inscrieri participanti
 
Quote:

Originally Posted by Ace Axel
da kiar... sa inscris vreo fata!?

DA mei, s-a inscris si o fata :D
Deranjeaza cumva? sper ca nu!!!

cassyus 31-03-06 23:44

Re: Virtual 4tuning Challenge 2006 - Inscrieri participanti
 
daca esti blonda..........nu ,nu deranjeaza ba dimpotriva, io sunt pt emanciparea femei chiar iti admir curajul........asa este baieti??????????????merita fata aplauze??????? io zic ca da...........

lupu 01-04-06 01:18

Re: Virtual 4tuning Challenge 2006 - Inscrieri participanti
 
sa stii ca da....oricum..masinile sunt jucariile baietilor...


All times are GMT +2. The time now is 04:14.

- Copyright 2026 4Tuning