Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   PC Games (https://forum.4tuning.ro/510-pc-games.html)
-   -   NFS UG2 Drifters (https://forum.4tuning.ro/510-pc-games/131129-nfs-ug2-drifters.html)

JunKer_hP 12-02-10 21:03

Re: NFS UG2 Drifters
 
Demonul – Adelin
Emh – Mihai
R3chin- Adi
World_cars – Mihai Gantza
Pitiku13- Andrei
Kenzor- Andrei
Craxy – Alex
GT’s – George
D_v_D – David (ala cu bananelele)
Ingerasul99 - Sergiu
RomanianDK - Alex
cT10aLn - Alin
Junker_hp - Raul
ToReEtO - Dragos
Xeler8 - Radu
no_sp33d_limit18 - EdY
IuLyKuTzA - IuLy
geaniy1985 - George

no_sp33d_limit18 12-02-10 23:05

Re: NFS UG2 Drifters
 
bun...:D suntem 18
sa mai se inscrie vreo 2-3 pana pe 12 ...
astia suntem :D
abia astept sa vad ce iasa :peace:

geaniy1985 12-02-10 23:19

Re: NFS UG2 Drifters
 
5 Attachment(s)
iar eu ma prezint cu acest Subaru Impreza WRX

demonul 13-02-10 02:12

Re: NFS UG2 Drifters
 
o o o o frumos subaru ;) sa vedem cine iese pe locul 1 :)>

mafy92 13-02-10 11:20

Re: NFS UG2 Drifters
 
mai merge sa ma inregistrez si eu pls

mafy92 13-02-10 11:21

Re: NFS UG2 Drifters
 
mai pot sa ma inregistrez si eu ??? pls

mafy92 13-02-10 11:34

Re: NFS UG2 Drifters
 
Vreau si eu sa ma inscriu. Nume de jok:mafy ID messenger:alex_tgv_93

demonul 13-02-10 14:07

Re: NFS UG2 Drifters
 
marfy92 nu mai da dublu post daca esti asa curios sa intri deseara ne dam pe-la 20:00 21:00
poti sa vi si tu jocul se joaca pe pLan noi ne dam pe server ori-romania ori-4tuning depinde
dami id ul tau de messenger yahoo si vorbim acolo unde si cand ;)

mitza mtb 13-02-10 14:18

Re: NFS UG2 Drifters
 
Intru si eu daca se mai poate :D

R3chin 13-02-10 14:36

Re: NFS UG2 Drifters
 
Ce aglomeratie e pe aici :)) :|

D v D 13-02-10 16:12

Re: NFS UG2 Drifters
 
baietii ia ziceti o data fixa pt campionat , ca din cate se vede nu e niciuna stabilita eu as propune sa se faca in week-end pt ca toata lumea e libera atuncea ,eu propun sa fie week-endu viitor sambata pe la ora 5 sa inceapa totul sau daca nu mai pe seara ?!? voi cum stati cu programul e buna data ?!? si e D v D fara _ intre si pt 3 sferturi din oamenii de pe aici nu stiu care e faza cu bananele asa ca nu stiu de ce a insistat atata ingerasu cu ele , e bine programul ce ziceti baieti ?!?

GL-22-GTR 13-02-10 16:12

Re: NFS UG2 Drifters
 
Am jucat destul aseara cu o parte din voi.
Pentru inscrieri GL-22-GTR ( Bogdan )

mafy92 13-02-10 16:19

Re: NFS UG2 Drifters
 
eu am zs safie duminik darkm vreti k nush sigur dksunt sambata aksa

demonul 13-02-10 16:36

Re: NFS UG2 Drifters
 
ari fi bine sambata care vine e cel mai sigur nu stiu parerea mea ca suntem toti pe mess pe joc :D asa ar fi bine nu stiu alti ce spuneti:)?

JunKer_hP 13-02-10 17:30

Re: NFS UG2 Drifters
 
Quote:

Originally Posted by mafy92 (Post 3081859)
eu am zs safie duminik darkm vreti k nush sigur dksunt sambata aksa

poti sa scrii corect ca nu suntem dispusi sa-ti descifram tie hieroglifele?


All times are GMT +2. The time now is 16:27.

- Copyright 2026 4Tuning