Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Baia-Mare (https://forum.4tuning.ro/439-baia.html)
-   -   2 Faster More Show (https://forum.4tuning.ro/439-baia/121631-2-faster-more-show.html)

Smyle 01-06-09 19:18

Re: 2 Faster More Show
 
smoke weed tu cu ce masina ai concurat??

smoke_weed 01-06-09 19:27

Re: 2 Faster More Show
 
alfa romeo 156 ab05nef

Smyle 01-06-09 19:31

Re: 2 Faster More Show
 
smoke weed daca tu crezi ca masina ta care are stock 116cp o ridicinumai din soft la 190 cp te inseli amarnic.si inca ceva nu ai cum sa compari ligheanu tau de alfa de vreo 1300kg cu tigaia aia de crx de vreo 900kg.sau si tu esti tipu care isi arunca pe masina un filtru sport si ai mai castigat vreo 25-30cp.

smoke_weed 01-06-09 19:38

Re: 2 Faster More Show
 
Quote:

Originally Posted by Smyle (Post 2371564)
smoke weed daca tu crezi ca masina ta care are stock 116cp o ridicinumai din soft la 190 cp te inseli amarnic.si inca ceva nu ai cum sa compari ligheanu tau de alfa de vreo 1300kg cu tigaia aia de crx de vreo 900kg.sau si tu esti tipu care isi arunca pe masina un filtru sport si ai mai castigat vreo 25-30cp.



nu nu sunt tipu care isi arunca pe masina un filtru si castig 25-30.

ligheanul meu de alfa merge de prea merge... si nu ai nici o cunostintza in remapari si softuri de masina dupa cum se vede.... nu are 190 a mea doar 170-180 maxim, dar motoarele italiene pe motorina gen alfa, fiat pot fi remapate castigand f multi cai in plus in comparatzie cu alte motoare gen wv, audi, bmw etc.... si dak te uitzi umpik la timpi si la grupa C ai vedea ca a mea s-ar clasa undeva la pozitia 10 si si la grupa d nu mi-ar fi rusine ca tot nu as fi iesit pe ultimul loc.... asa ca dak tot vorbesti aiurea vorbeste in cunostintza de cauza

si cu asta am terminat ca oricum acum nu isi mai are rostul nici un fel de comentariu...

Smyle 01-06-09 19:59

Re: 2 Faster More Show
 
la cate raliuri si evenimente am participat poate nai tu atatia ani asa ca vezi de treaba ta,softezati masinile in continuare daca crezi ca la un concurs de liniutze te prezinti cu un 1.9jtd softat si mai ai nelamuriri cam o honda de 1.6 ma omoara star draq acas ca nai nici o treaba cu astea.

BTL-gordini 01-06-09 20:04

Re: 2 Faster More Show
 
KSU-le eu zic ca nu are rost sa te mai contrazici cu Smyle, daca el crede de cuvinta ca asa e bine atunci ramane cu ce gandeste si in rest nimic. Oricum la varsta pe care o ai Smyle ar trebuii sa ai un altfel de comportament si o alta gandire. Omul incerca doar sa iti explice un lucru care il face de mai mult timp iar tu Smyle ai protestat sincer ca un copil cand i i-a acadeaua cineva. Eu nu i-au aparea , vreau doar sa elucidez odata porcaria asta creata intre amandoi la topicul acesta.Eu in locul tau Paule l-as invita pe Smyle sa vada ce s-a lucrat la masina si ar vedea si el.

botdriver 01-06-09 20:07

Re: 2 Faster More Show
 
interesant au fost masini din grupa D care au scos timp mai prost decat unele din A1...imi pare rau ca nu am participat si eu...felicitari pt uku,cu supernova de bistrita...barracuda cati cai ai?sau e secret?

Smyle 01-06-09 20:07

Re: 2 Faster More Show
 
:D eu mam aprins cand o scris ca honda aia are 110kw stock,el stie mai bine ca mine care zilnic stau langa masina aia si vad absolut tot ce se face la motor.el nu concepe ca honda aia bate o gramada de masini.multi nu stiu sa piarda si vin cu tot felu de texte

milad 01-06-09 20:20

Re: 2 Faster More Show
 
intr-adevar honda din timisoara e non-vtec..! adik nu e vti nici de 150 si nici cel de 160 cp! e vers de 130cp! e bine preparata masina! asa ca nu mai vorbiti aiurea..eu am vti de 160 cp si e alt bloc motor! data viitoare cand vedeti masina la vreo legala...poop the hood....si convingeti-va!

botdriver 01-06-09 20:21

Re: 2 Faster More Show
 
barracuda esti de acord sa ne dam la o ilegala sa vad cum sta a mea?

PinkProbeLady 01-06-09 20:50

Re: 2 Faster More Show
 
http://picasaweb.google.com/PinkProb...obeSiPremiera#

http://picasaweb.google.com/PinkProb...eBaiaMare2009#

morghen 01-06-09 21:48

Re: 2 Faster More Show
 
baracuda ai vazut filmarea cu TBO vs UKU ? ce parere ai?

jonny_rapp 02-06-09 00:18

Re: 2 Faster More Show
 

multumesc pentru poze pinky, au fost bine venite;)

PinkProbeLady 02-06-09 00:38

Re: 2 Faster More Show
 
Quote:

Originally Posted by jonny_rapp (Post 2372779)
multumesc pentru poze pinky, au fost bine venite;)

Cu placere

jonny_rapp 02-06-09 00:58

Re: 2 Faster More Show
 
Quote:

Originally Posted by PinkProbeLady (Post 2372818)
Cu placere


filmari cu masinutza mea nu ai????:oops:


All times are GMT +2. The time now is 10:10.

- Copyright 2026 4Tuning