Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Constanta (https://forum.4tuning.ro/35-constanta.html)
-   -   Xtreme Club Emotion (https://forum.4tuning.ro/35-constanta/10236-xtreme-club-emotion.html)

YZF-PWR 12-05-09 09:18

Re: Xtreme Club Emotion
 
Doaaa nebunie :) foc rau de tot , sufar grav dupa astea , ma refer la vreo 2 care am aflat ca au plecat din alte cluburi ca nu se iese la suc asa des si la voi se iese :))))) tare ah ?:) ( si logic ca e unu care sufera repede sa-i atraga , nu dau nume ca se supara onu si gabie pe mine dupaia :) )

ct11lyv 12-05-09 09:21

Re: Xtreme Club Emotion
 
Quote:

Originally Posted by YZF-PWR (Post 2310615)
Doaaa nebunie :) foc rau de tot , sufar grav dupa astea , ma refer la vreo 2 care am aflat ca au plecat din alte cluburi ca nu se iese la suc asa des si la voi se iese :))))) tare ah ?:) ( si logic ca e unu care sufera repede sa-i atraga , nu dau nume ca se supara onu si gabie pe mine dupaia :) )

lasa ma fiecare cum poate..noii iesim care ne sti..nu are treaba cu xce. ca..de uni au treburi..familii.. etc. intelegi restu e treaba lor

YZF-PWR 12-05-09 09:24

Re: Xtreme Club Emotion
 
Sa fie sanatosi :) asa mai scapam si noi de pitziponcii care intra in club pt prieteni si sucuri nu pt curse , PITZIPONCI :)

Sa lasam asta , ai mai tras ceva piticule ?:) stii regula noastra 50% / 50% :)

ct11lyv 12-05-09 09:34

Re: Xtreme Club Emotion
 
Quote:

Originally Posted by YZF-PWR (Post 2310637)
Sa fie sanatosi :) asa mai scapam si noi de pitziponcii care intra in club pt prieteni si sucuri nu pt curse , PITZIPONCI :)

Sa lasam asta , ai mai tras ceva piticule ?:) stii regula noastra 50% / 50% :)



scamap..asta e nu o problema.. in ultima vreme..seceta..promisiuni amagiri :)) kestii destea.. nimik serios.. poate te insori sa avem si noi femeia noastra..

YZF-PWR 12-05-09 09:37

Re: Xtreme Club Emotion
 
Te astept pe tine ma :) eu nu fac gresala :)

ct11lyv 12-05-09 09:38

Re: Xtreme Club Emotion
 
ahahahhahaha bibne ma lasa vin alti din urma poate gassim ceva acolo :D sunt ceva pe liste..vedem acum ce putem face

SMocKey21 12-05-09 11:01

Re: Xtreme Club Emotion
 
Quote:

Originally Posted by ct11lyv (Post 2310669)
scamap..asta e nu o problema.. in ultima vreme..seceta..promisiuni amagiri :)) kestii destea.. .

http://forum.softpedia.com/lofiversi...p/t451114.html

Ia piti de la mine ca imi esti drag rau :))))) nu-mi place cand ai parte de amagiri in dragoste :)))

h0p3r 12-05-09 20:51

Re: Xtreme Club Emotion
 
Quote:

Originally Posted by ct11lyv (Post 2310684)
ahahahhahaha bibne ma lasa vin alti din urma poate gassim ceva acolo :D sunt ceva pe liste..vedem acum ce putem face

si ce ai mah cu astia care urmeaza sa se insoare??? :lol: razi tu razi, dar nu o sa ai tu fata si eu baiat?? si sa vezi babardeala naibii :lol:

m2o_stardust 13-05-09 11:30

Re: Xtreme Club Emotion
 
Quote:

Originally Posted by h0p3r (Post 2312800)
si ce ai mah cu astia care urmeaza sa se insoare??? :lol: razi tu razi, dar nu o sa ai tu fata si eu baiat?? si sa vezi babardeala naibii :lol:

m-ai bine taceai... da o tura....

h0p3r 13-05-09 23:48

Re: Xtreme Club Emotion
 
insuratu'le traiesti? nu m'ai da lumea de tine pe nicaieri. las ca ne auzim noi si vorbim,

ct11lyv 14-05-09 12:15

Re: Xtreme Club Emotion
 
vreau sa va anunt cu parere de rau retragerea mea din Xce unde nu se intereseaza nimeni si unde sunt numai orgolii .. nu am nimik cu nimeni ii respect pe toti si voi ramane prieten si voi saluta pe toata lumea..

quick_5hifter 14-05-09 15:49

Re: Xtreme Club Emotion
 
Imi pare rau sa aud asta, Liviule... chiar sunt curios cine/ce te-a suparat, dar sunt convins ca n-o sa scrii aici.
A, gata, m-am prins: te muti la ***e** ***i**, nu-i asa? :lol:
Toate cele bune!

h0p3r 14-05-09 17:17

Re: Xtreme Club Emotion
 
Quote:

Originally Posted by ct11lyv (Post 2317945)
vreau sa va anunt cu parere de rau retragerea mea din Xce unde nu se intereseaza nimeni si unde sunt numai orgolii .. nu am nimik cu nimeni ii respect pe toti si voi ramane prieten si voi saluta pe toata lumea..

chiar imi pare rau sa aud chestia asta, dar incearca, daca vrei sa m'ai astepti putin, poate se vor rezolva lucrurile.:sad:

ct11lyv 14-05-09 20:42

Re: Xtreme Club Emotion
 
asta e :D rai ne rau ramanem prieteni oricum indiferent de club sau alte kestii

leonard 14-05-09 21:17

Re: Xtreme Club Emotion
 
asta e cel mai important , prietenia e mai presus de cluburi ;)


All times are GMT +2. The time now is 05:23.

- Copyright 2026 4Tuning