![]() |
Re: Diverse (topic de offtopic)
Si a mai trecut un an. La multi ani Inferno Motorsport. Pacat ca actualii membrii nu prea cunosc istoricul clubului :lol: Petrecere frumoasa :D
|
Re: Diverse (topic de offtopic)
La multi ani Inferno Motorsport!!
multumim frumos Roby. |
Re: Diverse (topic de offtopic)
La multi ani IMS !
|
Re: Diverse (topic de offtopic)
La multi ani IMS !!!!!
Acum am ajuns si eu la un calc cu net..... |
| All times are GMT +2. The time now is 05:24. |
- Copyright 2026 4Tuning