Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   A.C.S Inferno MotorSport (https://forum.4tuning.ro/367-inferno-motorsport.html)
-   -   Diverse (topic de offtopic) (https://forum.4tuning.ro/367-inferno-motorsport/86738-diverse-topic-offtopic.html)

b31rmy 14-01-11 10:50

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
Si la noi inscrierile in mare sunt inchise , suntem destui , trebuie sa muncim la ce avem momentan.

plictisit 06-03-11 11:10

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
https://vimeo.com/15324269 robynet vezi ca e unu pe acolo care s-a luat dupa tine, eu zic sa nu permiti chestii d-astea :lol:

DTH 06-03-11 16:55

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
Mai frumos e al lui Roby :D

RoByNeT 06-03-11 20:28

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
arata bine bine masina ;)

C T 19 K R A 16-05-11 21:41

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
La Tulcea pe 29 cine vine ?:lol:

C T 19 K R A 01-07-11 08:51

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
s-a deschis forumul Inferno Motorsport:lol:

Lucian_GXZ 23-08-11 11:29

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
La Multi Ani si cat mai multe realizari pe viitor! (7 ani)

DTH 23-08-11 12:25

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
La Mulţi Ani !!! :D

RoByNeT 23-08-11 12:25

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
Da corect, La Multi Ani Inferno Motorsport, 7 ani de instruire pentru ucenici. :lol: Un club din care am ramas cu multe cunostinte in domeniul auto si multi prieteni ! LA MULTI ANI !

cozo 23-08-11 16:29

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
Multumim frumos!!! Apreciem !!!!!

C T 19 K R A 24-08-11 12:27

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
La multi ani :lol:

privat4u2 26-08-11 00:19

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
La multi ani si din partea Shadows Racing Team!!!!

C T 19 K R A 25-06-12 10:01

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
Felicitari mihai pe locul 1 la s2 ... ne-ai facut mandrii ca facem parte din familia Inferno Motorsport :D ... ai vazut ca ai avut si o mica galerie din baietii care am venit la tulcea ... felicitari si pentru adrian cu meganu pentru locul 4 chiar nu ma asteptam sa traga asa bine si pentru baiatul cu leonul :D:lol::lol:

Evo-Jr 26-06-12 14:27

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
multumesc frumos pt tot...am vazut galeria...mai erau cativa baieti care m au aplaudat.m am simtit belea :D

se pare ca eu totusi o sa am locul 2..asta e.
data viitoare o sa fiu mai pregatit...:)

C T 19 K R A 26-06-12 16:33

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
Quote:

Originally Posted by Evo-Jr (Post 5080503)
multumesc frumos pt tot...am vazut galeria...mai erau cativa baieti care m au aplaudat.m am simtit belea :D

se pare ca eu totusi o sa am locul 2..asta e.
data viitoare o sa fiu mai pregatit...:)

Asta e.Oricum pt prima cursa cu motorul asta e mai mult decat ok. Poate in septembrie cand e urmatoarea etapa va fi finala civicu tau cu clio williams al lui adi ... cine stie :D


All times are GMT +2. The time now is 11:18.

- Copyright 2026 4Tuning