![]() |
Re: Diverse (topic de offtopic)
Si la noi inscrierile in mare sunt inchise , suntem destui , trebuie sa muncim la ce avem momentan.
|
Re: Diverse (topic de offtopic)
https://vimeo.com/15324269 robynet vezi ca e unu pe acolo care s-a luat dupa tine, eu zic sa nu permiti chestii d-astea :lol:
|
Re: Diverse (topic de offtopic)
Mai frumos e al lui Roby :D
|
Re: Diverse (topic de offtopic)
arata bine bine masina ;)
|
Re: Diverse (topic de offtopic)
La Tulcea pe 29 cine vine ?:lol:
|
Re: Diverse (topic de offtopic)
s-a deschis forumul Inferno Motorsport:lol:
|
Re: Diverse (topic de offtopic)
La Multi Ani si cat mai multe realizari pe viitor! (7 ani)
|
Re: Diverse (topic de offtopic)
La Mulţi Ani !!! :D
|
Re: Diverse (topic de offtopic)
Da corect, La Multi Ani Inferno Motorsport, 7 ani de instruire pentru ucenici. :lol: Un club din care am ramas cu multe cunostinte in domeniul auto si multi prieteni ! LA MULTI ANI !
|
Re: Diverse (topic de offtopic)
Multumim frumos!!! Apreciem !!!!!
|
Re: Diverse (topic de offtopic)
La multi ani :lol:
|
Re: Diverse (topic de offtopic)
La multi ani si din partea Shadows Racing Team!!!!
|
Re: Diverse (topic de offtopic)
Felicitari mihai pe locul 1 la s2 ... ne-ai facut mandrii ca facem parte din familia Inferno Motorsport :D ... ai vazut ca ai avut si o mica galerie din baietii care am venit la tulcea ... felicitari si pentru adrian cu meganu pentru locul 4 chiar nu ma asteptam sa traga asa bine si pentru baiatul cu leonul :D:lol::lol:
|
Re: Diverse (topic de offtopic)
multumesc frumos pt tot...am vazut galeria...mai erau cativa baieti care m au aplaudat.m am simtit belea :D
se pare ca eu totusi o sa am locul 2..asta e. data viitoare o sa fiu mai pregatit...:) |
Re: Diverse (topic de offtopic)
Quote:
|
| All times are GMT +2. The time now is 11:18. |
- Copyright 2026 4Tuning