![]() |
Re: Diverse (topic de offtopic)
tengu jr :))..daca aveam si 4x4 era brici
|
Re: Diverse (topic de offtopic)
Plictisit si Evo au infiintat echipa de SnowDrifters Inferno
|
Re: Diverse (topic de offtopic)
http://www.primatv.ro/stiri-focus/drifturi-la-mall.html de zapada trecuta
|
Re: Diverse (topic de offtopic)
ce tare a fost SNPu :lol:
Gabor: nu ma vezi ca stau aici? SNP: pai de ce stati? :lol::lol::lol::lol::lol: nebun ma omu, nebun ! :lol::lol::lol::lol::lol: |
Re: Diverse (topic de offtopic)
Un mare Felicitari si din partea mea. Am reusit sa ne mobilizam si sa ducem la capat ce ne`am propus. ( Bucuresti si Constanta ). Romica felicitari ca ati dus la capat ce v-ati propus si ce am discutat. Si nu in ultimul rand felicitari si noua, ca ne`am strans si am facut o bucurie. La mai mare la anul ! :lol:
|
Re: Diverse (topic de offtopic)
Clubul Pole Position Racers va ureaza un an nou fericit,plin de inpliniri,sanatate si cp!!!
|
Re: Diverse (topic de offtopic)
Multumim KENZO!!!
Asemenea si voua !!!! Daffy |
Re: Diverse (topic de offtopic)
Ho ma nebunule ca stiu si eu cine esti.
BASESCU!!! |
Re: Diverse (topic de offtopic)
Multumim Kenzo. Si voua la fel !
Daffy, mai lipsea sa scrii over & out. Nu ai numele in stanga ? Sau e mai cool asa ? |
Re: Diverse (topic de offtopic)
asa m-am obisnuit sa ma semnez:lol:
tu de ce nu te semnezi jos iuliane??? :lol: |
Re: Diverse (topic de offtopic)
U ai ramas cu alea de acum 2-3 ani ma cand inca nu aparuse technologia asta cu messu pe la u si comunicai cu fetili prin scrisori si na la sfarsit....DUFFY
|
Re: Diverse (topic de offtopic)
Quote:
deci numai pot de ras...nu esti pe felia ta :lol::lol::lol::lol: te salut, poate te mai prind prin mash sa mai stam la o vorbaraie!!! |
Re: Diverse (topic de offtopic)
Seara buna.Consider ca trebuie facut un topic special pentru cereri/inscrieri atat pe filiala constanta cat si pe bucuresti.Si aici si pe site trebuie.
|
Re: Diverse (topic de offtopic)
Momentan pe Bucuresti, inscrierile sunt inchise. In Constanta, voi cu Romica in frunte hotarati cum va organizati, dar sa fim si noi anuntati in prealabil. Mai multe vorbim in privat.
|
Re: Diverse (topic de offtopic)
Ok:lol:
|
| All times are GMT +2. The time now is 07:58. |
- Copyright 2026 4Tuning