Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   A.C.S Inferno MotorSport (https://forum.4tuning.ro/367-inferno-motorsport.html)
-   -   Diverse (topic de offtopic) (https://forum.4tuning.ro/367-inferno-motorsport/86738-diverse-topic-offtopic.html)

privat4u2 26-12-10 09:52

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
Bv bayeti...superba initiativa

DTH 26-12-10 16:32

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
Felicitări !!! Nota 10+ :) Sărbători fericite în continuare :-P

kimi 27-12-10 08:50

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
Quote:

Originally Posted by daffy duck™ (Post 3926748)
elicitari INFERNO CONSTANTA!!!!!!!

http://reporterntv.ro/stire/cadouri-printre-drifturi

Jos Palaria ;)

gpk 27-12-10 09:38

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
Felicit pe aceasta cale si baietii din Bucuresti care au facut o bucurie copiilor din centrul de plasament Pinocchio nr 1!!!
De data aceasta responsabilitatile au fost impartite si treaba a mers "ca unsa", toata lumea si-a facut datoria... nu?!

alexu_bad_boy 27-12-10 12:48

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
Eu astept poze.....

Casilias 27-12-10 12:49

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
5 Attachment(s)
Scuze de intarziere. Atasez si cateva poze de la Bucuresti
Deoarece copii sunt minori si nu avem voie sa facem publica imaginea lor vor aparea cateva poze cenzurate.

Sarbatori fericite!!!

jakal 27-12-10 17:21

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
Quote:

Originally Posted by kimi (Post 3930664)
Jos Palaria ;)

+1......bv bucuresti si constanta.....

b31rmy 27-12-10 17:44

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
6 Attachment(s)
Imi pare rau ca nu am facut poze cand am dus cadourile inauntru si le-am impartit .. dar se filma

DTH 27-12-10 18:08

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
Foarte tare ...şi tortul cu roz :love: Felicitări băieţi :p

dony ddc 27-12-10 20:39

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
Jos palaria,ce oameni cu suflet mare......
Ce masina are pustiu????:shock::lol:

b31rmy 27-12-10 21:10

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
Quote:

Originally Posted by dony ddc (Post 3932644)
Jos palaria,ce oameni cu suflet mare......
Ce masina are pustiu????:shock::lol:

Pustiu nu are masina , dar viata lui e golful 3 vr6 ( cel verde ).Cand i-a luat interviu l-a intrebat cu ce masina pleaca si el a zis cu "varu 6" :))) dar n-au dat pe post din pacate

dony ddc 27-12-10 23:04

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
A fost o gluma cu ce masina are:)),"varu 6" parca scria pe loganul lui SGM...:lol:

alexu_bad_boy 27-12-10 23:27

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
Noi i-am si plimbat cu masinile;))

Evo-Jr 27-12-10 23:52

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
ba nici n ai ajuns bine acasa ...si ai si postat.dute ma la culcare ca maine te duci la munca. :))

plictisit 28-12-10 01:41

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
mihaisan driftac mic :lol:


All times are GMT +2. The time now is 06:54.

- Copyright 2026 4Tuning