![]() |
Re: Diverse (topic de offtopic)
Bv bayeti...superba initiativa
|
Re: Diverse (topic de offtopic)
Felicitări !!! Nota 10+ :) Sărbători fericite în continuare :-P
|
Re: Diverse (topic de offtopic)
Quote:
|
Re: Diverse (topic de offtopic)
Felicit pe aceasta cale si baietii din Bucuresti care au facut o bucurie copiilor din centrul de plasament Pinocchio nr 1!!!
De data aceasta responsabilitatile au fost impartite si treaba a mers "ca unsa", toata lumea si-a facut datoria... nu?! |
Re: Diverse (topic de offtopic)
Eu astept poze.....
|
Re: Diverse (topic de offtopic)
5 Attachment(s)
Scuze de intarziere. Atasez si cateva poze de la Bucuresti
Deoarece copii sunt minori si nu avem voie sa facem publica imaginea lor vor aparea cateva poze cenzurate. Sarbatori fericite!!! |
Re: Diverse (topic de offtopic)
Quote:
|
Re: Diverse (topic de offtopic)
6 Attachment(s)
Imi pare rau ca nu am facut poze cand am dus cadourile inauntru si le-am impartit .. dar se filma
|
Re: Diverse (topic de offtopic)
Foarte tare ...şi tortul cu roz :love: Felicitări băieţi :p
|
Re: Diverse (topic de offtopic)
Jos palaria,ce oameni cu suflet mare......
Ce masina are pustiu????:shock::lol: |
Re: Diverse (topic de offtopic)
Quote:
|
Re: Diverse (topic de offtopic)
A fost o gluma cu ce masina are:)),"varu 6" parca scria pe loganul lui SGM...:lol:
|
Re: Diverse (topic de offtopic)
Noi i-am si plimbat cu masinile;))
|
Re: Diverse (topic de offtopic)
ba nici n ai ajuns bine acasa ...si ai si postat.dute ma la culcare ca maine te duci la munca. :))
|
Re: Diverse (topic de offtopic)
mihaisan driftac mic :lol:
|
| All times are GMT +2. The time now is 06:54. |
- Copyright 2026 4Tuning