![]() |
Re: Diverse (topic de offtopic)
l-am pus aici pentru ca nu toti membrii nostri intra pe forumul propriu.....si sincer am avut thread-uri la toate evenimentele......macar sa il facem fara G.T la titlu
|
Re: Diverse (topic de offtopic)
Am avut, da. Nu conteaza daca nu e numele. E reclama indirecta la eveniment. E ca si cum tu lucrezi la McDonalds si vine KFC`u si lipeste Promo`uri cu crispy strips pe panourile tale :lol:
|
Re: Diverse (topic de offtopic)
Alt exemplu nu puteai sa dai? Si apoi zici " dc ma faci ma fomist si grasan" uite faci ce faci cu gandul la mancare!
|
Re: Diverse (topic de offtopic)
=))))))))) al dreaq ma urmaresti lepra ce esti :))
|
Re: Diverse (topic de offtopic)
Mi-ai mancat si salamu la garaj ! bine eu te-am lasat!
|
Re: Diverse (topic de offtopic)
Pai daca tu te`ai saturat din al meu =))) mihai l`a mancat pe al tau :))
|
Re: Diverse (topic de offtopic)
Bogdy cred ca Robynet a dat exemplul asta ca ma stie si pe mine cum sunt si asa am inteles cel mai bine....oricum tare exemplul
|
Re: Diverse (topic de offtopic)
1 Attachment(s)
Robynet=>
|
Re: Diverse (topic de offtopic)
1 Attachment(s)
Bogdy :
:)))))) |
Re: Diverse (topic de offtopic)
buna asta :))) Turbooo!
|
Re: Diverse (topic de offtopic)
Scuze daca deranjez.....mi-am amintit ca acum 1 sau 2 ani va blocat politia in benzinarie la petrom (Soseaua Chitlei) erati cu vagabond crew(daca nu ma insel).......eram in trecere ce ati facut de va blocat????:lol:
|
Re: Diverse (topic de offtopic)
Quote:
|
Re: Diverse (topic de offtopic)
Si pentru asta va blocat?:))))))
|
Re: Diverse (topic de offtopic)
Ce-i cu voi de nu mai aveti activitate pe forum ?? V-au inghetat degetele ??:D
Tataee mi-ai promis ca bem o bere acum 5 luni..Eu inca astept :lol::lol::lol: |
Re: Diverse (topic de offtopic)
O BEM FRATELOOOOO !!!!!!!!!!!
|
| All times are GMT +2. The time now is 11:17. |
- Copyright 2026 4Tuning