Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   A.C.S Inferno MotorSport (https://forum.4tuning.ro/367-inferno-motorsport.html)
-   -   Diverse (topic de offtopic) (https://forum.4tuning.ro/367-inferno-motorsport/86738-diverse-topic-offtopic.html)

alexu_bad_boy 02-12-10 19:33

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
l-am pus aici pentru ca nu toti membrii nostri intra pe forumul propriu.....si sincer am avut thread-uri la toate evenimentele......macar sa il facem fara G.T la titlu

RoByNeT 02-12-10 19:54

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
Am avut, da. Nu conteaza daca nu e numele. E reclama indirecta la eveniment. E ca si cum tu lucrezi la McDonalds si vine KFC`u si lipeste Promo`uri cu crispy strips pe panourile tale :lol:

bogdy.ghetto 02-12-10 20:31

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
Alt exemplu nu puteai sa dai? Si apoi zici " dc ma faci ma fomist si grasan" uite faci ce faci cu gandul la mancare!

RoByNeT 02-12-10 20:32

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
=))))))))) al dreaq ma urmaresti lepra ce esti :))

bogdy.ghetto 02-12-10 20:35

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
Mi-ai mancat si salamu la garaj ! bine eu te-am lasat!

RoByNeT 02-12-10 20:36

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
Pai daca tu te`ai saturat din al meu =))) mihai l`a mancat pe al tau :))

alexu_bad_boy 02-12-10 21:22

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
Bogdy cred ca Robynet a dat exemplul asta ca ma stie si pe mine cum sunt si asa am inteles cel mai bine....oricum tare exemplul

bogdy.ghetto 02-12-10 22:30

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
1 Attachment(s)
Robynet=>

RoByNeT 02-12-10 22:35

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
1 Attachment(s)
Bogdy :



:))))))

bogdy.ghetto 02-12-10 22:38

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
buna asta :))) Turbooo!

dony ddc 11-12-10 20:40

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
Scuze daca deranjez.....mi-am amintit ca acum 1 sau 2 ani va blocat politia in benzinarie la petrom (Soseaua Chitlei) erati cu vagabond crew(daca nu ma insel).......eram in trecere ce ati facut de va blocat????:lol:

Neamtzu_e36 11-12-10 21:59

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
Quote:

Originally Posted by dony ddc (Post 3889225)
Scuze daca deranjez.....mi-am amintit ca acum 1 sau 2 ani va blocat politia in benzinarie la petrom (Soseaua Chitlei) erati cu vagabond crew(daca nu ma insel).......eram in trecere ce ati facut de va blocat????:lol:

stateam ca baietii la o cafea si o samanta :lol:

dony ddc 12-12-10 11:05

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
Si pentru asta va blocat?:))))))

kimi 14-12-10 10:33

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
Ce-i cu voi de nu mai aveti activitate pe forum ?? V-au inghetat degetele ??:D

Tataee mi-ai promis ca bem o bere acum 5 luni..Eu inca astept :lol::lol::lol:

cozo 14-12-10 11:15

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
O BEM FRATELOOOOO !!!!!!!!!!!


All times are GMT +2. The time now is 11:17.

- Copyright 2026 4Tuning