Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   A.C.S Inferno MotorSport (https://forum.4tuning.ro/367-inferno-motorsport.html)
-   -   Diverse (topic de offtopic) (https://forum.4tuning.ro/367-inferno-motorsport/86738-diverse-topic-offtopic.html)

gpk 21-11-10 22:18

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
Quote:

Originally Posted by gpk (Post 3830535)
Domnilor, va invit la o cursa de Karting astazi in jurul orelor 15:00.

Au raspuns invitatiei uramtorii colegi de Partid, pardon club: Sorin JAK, Alex Corsa, Plictisit, Adi Stilo (Cartof), Mihai si Eugen... cursele au fost dementiale: pista rece si umeda (aderenta scazuta) si putere marita (datorita aerului rece) si va rog mare atentie: Plictisit s-a remarcat, astazi a scos al 2-lea timp cu kart de 13 cp!!!
Felicitari.

plictisit 21-11-10 23:42

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
si cu cart de 6 cai, asta asa ca sa fiu modest ! :twisted: , oricum cine ia locu 1 e grosu .. pe viitor, poate poate .. ^ ^ mai trebuie niste experienta :D mersi de felicitari

Evo-Jr 22-11-10 00:40

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
Quote:

Originally Posted by plictisit (Post 3832662)
si cu cart de 6 cai, asta asa ca sa fiu modest ! :twisted: , oricum cine ia locu 1 e grosu .. pe viitor, poate poate .. ^ ^ mai trebuie niste experienta :D mersi de felicitari

cei din urma,vor fii cei dintai fiule!!!

daffy duck™ 22-11-10 12:05

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
nu postati si voi timpii???

vreau sa vad concurenta la categoria " vierme" :lol:

DRK*DeSiGn 26-11-10 23:10

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
cred ca tu esti singurul vierme din club asa ca nu ai concurenta stai linistit :D

gpk 28-11-10 22:32

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
1 Attachment(s)
Am gasit o poza prin calculator si vreau sa o prezint ca exemplu... Sa dea D-zeu sa va vad si pe voi asa, doamna insarcinata si in acelasi timp implicata in "engine tuning" :)))

plictisit 28-11-10 22:36

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
acolo faci tu tuning-ul eh ? in bucatarie/sufragerie ?! in loc sa fii intr-un garaj manzolit pe maini :lol:

daffy duck™ 29-11-10 13:05

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
Quote:

Originally Posted by plictisit (Post 3853208)
acolo faci tu tuning-ul eh ? in bucatarie/sufragerie ?! in loc sa fii intr-un garaj manzolit pe maini :lol:

nu conteaza "unde", atata timp cat conteaza "ca" face....

plictisit 29-11-10 14:42

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
de ce nu il lasi pe marius sa raspunda ? eu glumeam cu el .. ti s-a parut ca i-am zis serios ?

daffy duck™ 29-11-10 16:38

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
Quote:

Originally Posted by plictisit (Post 3854725)
de ce nu il lasi pe marius sa raspunda ? eu glumeam cu el .. ti s-a parut ca i-am zis serios ?

ti-am explicat pe mess ce se intamplase...sorry

CT-88-GRG 02-12-10 04:07

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
marfa poza .... si chiar pot spune k asta se numeste pasiune .... stai si o arzi cu chioulasa il casa si mai si luceste brirci ....e blana ideea ..... pare o parte din visul meu ..... adik sa faci un motor de la 0 cu fiecare surub nou noutz totul cromat/nichelat sa faci mecanica si sa nu fi murdar pe maini si sa ai acea satisfactie cand torni un ulei nou noutz intr`un motor nou cap coada si sa fie tot cum o ard aia in state gen ..... NOU ahh si sa fie ceva gen 5.7/6.4 HEMI :P

daffy duck™ 02-12-10 12:35

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
Quote:

Originally Posted by CT-88-GRG (Post 3862827)
marfa poza .... si chiar pot spune k asta se numeste pasiune .... stai si o arzi cu chioulasa il casa si mai si luceste brirci ....e blana ideea ..... pare o parte din visul meu ..... adik sa faci un motor de la 0 cu fiecare surub nou noutz totul cromat/nichelat sa faci mecanica si sa nu fi murdar pe maini si sa ai acea satisfactie cand torni un ulei nou noutz intr`un motor nou cap coada si sa fie tot cum o ard aia in state gen ..... NOU ahh si sa fie ceva gen 5.7/6.4 HEMI :P

pasion and action!!!!

P.S ia id-ul meu de la semnatura si hai sa vorbim ceva !!!

alexu_bad_boy 02-12-10 19:14

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
Daffy sau Robynet a-ti sters voi cumva ultimul thread facut de mine???

plictisit 02-12-10 19:26

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
daca e vorba de ala cu evenimentul de drag racing care cred eu ca e, care l-ai postat si pe forumul nostru, a fost sters de catre un moderator, pentru ca facea reclama la xxx cum se numea ... si orice reclama este interzisa

RoByNeT 02-12-10 19:30

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
Da eu l`am sters. Nu e frumos sa facem reclama aici pentru altcineva. Avem forumul nostru e de ajuns acolo.


All times are GMT +2. The time now is 13:55.

- Copyright 2026 4Tuning