Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   PC Games (https://forum.4tuning.ro/510-pc-games.html)
-   -   Street Legal Racing - Redline v2 (https://forum.4tuning.ro/510-pc-games/182109-street-legal-racing-redline-v2.html)

ebone 04-01-12 20:57

Re: Street Legal Racing - Redline v2
 
Quote:

Originally Posted by Tomas_SlrR (Post 4807903)
urate jante ai ales
schimba jantele

daca stau sa ma gandesc, in fast and furious 1 si 2 erau 2 civicuri care aveau jantele astea :-? si in nfs underground stiu ca este un civic pe care ti`l dau ei cu jante deastea.

tm_kata 04-01-12 21:18

Re: Street Legal Racing - Redline v2
 
4 Attachment(s)
Nissan S14

Mr.Extasy 04-01-12 21:24

Re: Street Legal Racing - Redline v2
 
5 Attachment(s)
Frumos frumos Kata :!::!:
Revin cu un SL65 AMG :twisted: Si un M3 E46 8)

OnlyHate 04-01-12 21:25

Re: Street Legal Racing - Redline v2
 
1 Attachment(s)
un bimmer e21 gasesc la cineva ptr 221?Mr.Extasy frumos mertu :twisted:

Mr.Extasy 04-01-12 21:27

Re: Street Legal Racing - Redline v2
 
1 Attachment(s)
Mersi! Uite E21

skype09 04-01-12 21:52

Re: Street Legal Racing - Redline v2
 
7 Attachment(s)
golf evolution

LE: inspiratia de au aceasi culoare si aceleasi jante
pareri cv?:>

Mr.Extasy 04-01-12 21:58

Re: Street Legal Racing - Redline v2
 
Quote:

Originally Posted by skype09 (Post 4808056)
golf evolution

Buna ideea, frumoase masinile, dar nu imi place ca ai mers pe aceeasi culoare si aceleasi jante la toate :D

PS: pagina 666:evil::twisted::evil::twisted:

OnlyHate 04-01-12 22:09

Re: Street Legal Racing - Redline v2
 
2 Attachment(s)
ah? :evil:

ebone 04-01-12 22:29

Re: Street Legal Racing - Redline v2
 
Quote:

Originally Posted by skype09 (Post 4808056)
golf evolution

LE: inspiratia de au aceasi culoare si aceleasi jante
pareri cv?:>

urca si tu golf 5`u te rog. ms

skype09 04-01-12 22:34

Re: Street Legal Racing - Redline v2
 
Quote:

Originally Posted by ebone (Post 4808128)
urca si tu golf 5`u te rog. ms

acu is pe laptop si nu le am...pe http://www.street-legal-mods.com/ dai search si scrie golf ..til da acolo

capa` 04-01-12 22:40

Re: Street Legal Racing - Redline v2
 
3 Attachment(s)
pag 666 ? :???:

bobi_racers 04-01-12 23:44

Re: Street Legal Racing - Redline v2
 
16 Attachment(s)
frumoase masinile de pe aceasta pagina

masinile mele astept comentarii

skype09 04-01-12 23:49

Re: Street Legal Racing - Redline v2
 
Quote:

Originally Posted by bobi_racers (Post 4808260)
frumoase masinile de pe aceasta pagina

masinile mele astept comentarii

porsche mai trebuie lasat ..la dacie iti intra rotile prin aripi putin..etc...
cu grafica nui greu..ai nevoie de 150 ron sa cumperi o placa video sh , si putina indemanare pentru setari

bobi_racers 05-01-12 00:01

Re: Street Legal Racing - Redline v2
 
moama voi sunteti obsedati cu grafica asta am dat tot la maxim atat se poate da voi suferiti de voi dupa ce v-a modificati pozele in photoshop si criticati lumea aiurea mai joacate inca vreo 3 ani si dupaia sa dai sfaturi de genu lasa pe alti de joaca de pe la inceputuri sa o faca

skype09 05-01-12 00:12

Re: Street Legal Racing - Redline v2
 
Quote:

Originally Posted by bobi_racers (Post 4808275)
moama voi sunteti obsedati cu grafica asta am dat tot la maxim atat se poate da voi suferiti de voi dupa ce v-a modificati pozele in photoshop si criticati lumea aiurea mai joacate inca vreo 3 ani si dupaia sa dai sfaturi de genu lasa pe alti de joaca de pe la inceputuri sa o faca

pai acuma sincer tie iti place cum se vede? pe langa alte poze ..nu ale mele sa nu zici ca ma dau mare ca nu am cine stie ce placa video e de 512mb ddr2 .. si nici cu photoshop nu prea le am, oricum la ce fac eu nu prea comenteaza lumea .in fn :)) , da vroiam sa subliniez ca nu e un efort foarte mare sa pui o placa acceptabila si apoi sa vezi cu ce drag te joci :P si faci masini

DrifterGT 05-01-12 01:28

Re: Street Legal Racing - Redline v2
 
2 Attachment(s)
Eu zic că in 90% din cazurile de aici cu grafica proastă se datorează din cauza setărilor plăcii video sau a driverului.

Īnainte să o trec și eu pe HIGH și să dau update la driver se vedea la fel, acum eu zic că e cāt de cāt o schimbare.

:arrow: Inainte
Attachment 2282597

:arrow: Acum

Attachment 2282596

BOGDAN_UWW 05-01-12 02:01

Re: Street Legal Racing - Redline v2
 
5 Attachment(s)
la multi ani cu intarziere !
ce sa va mai zic...am mai jucat...dar nu prea am mai postat...imi cer scuze de claritatea pozelor...e batran pc`ul...are vreo 5-6 ani...
astept parerile voastre

dary762 05-01-12 10:08

Re: Street Legal Racing - Redline v2
 
Peste tot pe unde ma uit vad numai chestia cu grafica.Am si eu o intrebare:" Voi sunteti obsedati de grafica "?.
De ce toata lumea trebuie sa aibe grafica calumea?
Nu au toti situatie materiala pt a-si cumpara o placa performanta sa zicem...
Mai intai chestia cu 3 poze(care este o tampenie),acum chestia cu grafica....
Si chestia e ca tot astia noi fac legi pe aici..(ma refer la astia de 1-2 luni),

skype09 05-01-12 10:19

Re: Street Legal Racing - Redline v2
 
Quote:

Originally Posted by dary762 (Post 4808542)
Peste tot pe unde ma uit vad numai chestia cu grafica.Am si eu o intrebare:" Voi sunteti obsedati de grafica "?.
De ce toata lumea trebuie sa aibe grafica calumea?
Nu au toti situatie materiala pt a-si cumpara o placa performanta sa zicem...
Mai intai chestia cu 3 poze(care este o tampenie),acum chestia cu grafica....
Si chestia e ca tot astia noi fac legi pe aici..(ma refer la astia de 1-2 luni),

ia sa fie un moderator aici sa faca legea :))

Andrei_995 05-01-12 10:19

Re: Street Legal Racing - Redline v2
 
4 Attachment(s)
Quote:

Originally Posted by BOGDAN_UWW (Post 4808344)
la multi ani cu intarziere !
ce sa va mai zic...am mai jucat...dar nu prea am mai postat...imi cer scuze de claritatea pozelor...e batran pc`ul...are vreo 5-6 ani...
astept parerile voastre

Arata bine Passat-ul ,desi e putin ciudata culoarea aia pe el,dar per total e frumos,iar BMW-ul e frumos doar ca nu se potriveste culoarea aia de pe jante cu restul masinii,desi este gri..Tot ce zic este ca aceasta este parerea mea,fiecare vede altfel...


O Mazda RX-7 mai Stock ....Nu stiu daca arata bine combinatia de culori ,dar mie imi place.

sorinsidesmokelfs 05-01-12 10:54

Re: Street Legal Racing - Redline v2
 
Capa e excelenta masina si grafica la fel:) nice enb.

R.Equinox 05-01-12 10:57

Re: Street Legal Racing - Redline v2
 
3 Attachment(s)
tm_kata-Bravo kata...Numai masini frumoase ai..

capa`-Bravo capa....Imi place la nebunie enb tau:X

Ce va apucat ma baieti?....Iar o luati cu scandal?....Cum a zis si dary....Nu toti au placa video buna...repede sariti cu gura....dar voi cum erati?...mai rau ca unii....deci gura mica....

Rabbit


Pareri?:oops:

sprite 05-01-12 11:53

Re: Street Legal Racing - Redline v2
 
frumos golful :)

capa` 05-01-12 12:00

Re: Street Legal Racing - Redline v2
 
Quote:

Originally Posted by R.Equinox (Post 4808646)
Rabbit


Pareri?:oops:

Super tare masina, bravo !

quick_silver2 05-01-12 12:16

Re: Street Legal Racing - Redline v2
 
Quote:

Originally Posted by R.Equinox (Post 4808646)
tm_kata-Bravo kata...Numai masini frumoase ai..

capa`-Bravo capa....Imi place la nebunie enb tau:X

Ce va apucat ma baieti?....Iar o luati cu scandal?....Cum a zis si dary....Nu toti au placa video buna...repede sariti cu gura....dar voi cum erati?...mai rau ca unii....deci gura mica....

Rabbit


Pareri?:oops:

Urate scaune ai in ea,in rest superba! :lol:

Tomas_SlrR 05-01-12 12:22

Re: Street Legal Racing - Redline v2
 
3 Attachment(s)
Frumoase Masini All

Bmw

quick_silver2 05-01-12 12:29

Re: Street Legal Racing - Redline v2
 
Quote:

Originally Posted by Tomas_SlrR (Post 4808814)
Frumoase Masini All

Bmw

Ma sa-ti spun sincer imi place,da parerea mea e ca ai p*zdito cu volanu ala sport,scaunele alea de Csl si nu in ultimul rand JANTELE !

Nu o spun din rautate!

R.Equinox 05-01-12 13:57

Re: Street Legal Racing - Redline v2
 
2 Attachment(s)
sprite-Mersi

capa`-Multumesc mult

quick_silver2-Mersi tigane

Tomas_SlrR-Schimba jantele....pune sticla la stopuri ..si pune interioru calumea

Audi A6 in lucru deocamdata;)

Tomas_SlrR 05-01-12 14:30

Re: Street Legal Racing - Redline v2
 
3 Attachment(s)
:arrow:

KrYpToN 05-01-12 14:35

Re: Street Legal Racing - Redline v2
 
3 Attachment(s)
frumoasa raducu :D

DrifterGT 05-01-12 15:28

Re: Street Legal Racing - Redline v2
 
4 Attachment(s)
Dacă tot nu contează grafica, vin și eu cu un 350z Nismo,

Vă place ?

dary762 05-01-12 16:59

Re: Street Legal Racing - Redline v2
 
3 Attachment(s)
Frumoase baieti.
@danny125-Toba e la locul ei=)

DrifterGT 05-01-12 17:22

Re: Street Legal Racing - Redline v2
 
2 Attachment(s)
dary762, īmi place culoarea și cum se așează jantele.

Un E46 Cyan.

ebone 05-01-12 19:07

Re: Street Legal Racing - Redline v2
 
5 Attachment(s)
bravo r.equinox, tomas_slrr, krypton, dary, driftergt (la 350z mergeau alte jante, bmw`u e super), restul bine, dar parerea mea ca mai aveti de lucrat. nu o spun in nume de rau, luati`o ca pe un sfat :)

Vw Golf V

Tomas_SlrR 05-01-12 19:16

Re: Street Legal Racing - Redline v2
 
Quote:

Originally Posted by ebone (Post 4809628)
bravo r.equinox, tomas_slrr, krypton, dary, driftergt (la 350z mergeau alte jante, bmw`u e super), restul bine, dar parerea mea ca mai aveti de lucrat. nu o spun in nume de rau, luati`o ca pe un sfat :)

Vw Golf V

eu zic ca merge alt model de jante

in rest superb golfu

dary762 05-01-12 19:21

Re: Street Legal Racing - Redline v2
 
Quote:

Originally Posted by ebone (Post 4809628)
bravo r.equinox, tomas_slrr, krypton, dary, driftergt (la 350z mergeau alte jante, bmw`u e super), restul bine, dar parerea mea ca mai aveti de lucrat. nu o spun in nume de rau, luati`o ca pe un sfat :)

Vw Golf V

Super jante;)
Ne potrivim la gusturi,mai ales albastru ala face toti banii,cum sar zice:))

DrifterGT 05-01-12 19:25

Re: Street Legal Racing - Redline v2
 
Quote:

Originally Posted by ebone (Post 4809628)
Vw Golf V

Și mie īmi plac jantele, atāt doar că să le bagi puțin mai īnăuntru că parcă sunt prea ieșite.

ebone 05-01-12 19:28

Re: Street Legal Racing - Redline v2
 
Quote:

Originally Posted by DrifterGT (Post 4809680)
Și mie īmi plac jantele, atāt doar că să le bagi puțin mai īnăuntru că parcă sunt prea ieșite.

pai arata mai bine iesite :>:>

s0r1n 05-01-12 19:52

Re: Street Legal Racing - Redline v2
 
4 Attachment(s)
Noul meu driver de grafica :))) sa vedem cat tine :rolleyes2
Pozele nu au nici'un fel de modificare !
Ce zice'ti ? :>

DrifterGT 05-01-12 19:54

Re: Street Legal Racing - Redline v2
 
Draaaagutz ! :oops:

Tu cum faci ? Te duci pe site official și dai jos ultimu driver sau cauți īn altă parte ?


All times are GMT +2. The time now is 06:01.

- Copyright 2026 4Tuning