![]() |
|
Re: Street Legal Racing - Redline v2
Quote:
|
Re: Street Legal Racing - Redline v2
4 Attachment(s)
Nissan S14 |
Re: Street Legal Racing - Redline v2
5 Attachment(s)
Frumos frumos Kata :!::!:
Revin cu un SL65 AMG :twisted: Si un M3 E46 8) |
Re: Street Legal Racing - Redline v2
1 Attachment(s)
un bimmer e21 gasesc la cineva ptr 221?Mr.Extasy frumos mertu :twisted:
|
Re: Street Legal Racing - Redline v2
1 Attachment(s)
Mersi! Uite E21
|
Re: Street Legal Racing - Redline v2
7 Attachment(s)
golf evolution
LE: inspiratia de au aceasi culoare si aceleasi jante pareri cv?:> |
Re: Street Legal Racing - Redline v2
Quote:
PS: pagina 666:evil::twisted::evil::twisted: |
Re: Street Legal Racing - Redline v2
2 Attachment(s)
ah? :evil:
|
Re: Street Legal Racing - Redline v2
Quote:
|
Re: Street Legal Racing - Redline v2
Quote:
|
Re: Street Legal Racing - Redline v2
3 Attachment(s)
pag 666 ? :???: |
Re: Street Legal Racing - Redline v2
16 Attachment(s)
frumoase masinile de pe aceasta pagina
masinile mele astept comentarii |
Re: Street Legal Racing - Redline v2
Quote:
cu grafica nui greu..ai nevoie de 150 ron sa cumperi o placa video sh , si putina indemanare pentru setari |
Re: Street Legal Racing - Redline v2
moama voi sunteti obsedati cu grafica asta am dat tot la maxim atat se poate da voi suferiti de voi dupa ce v-a modificati pozele in photoshop si criticati lumea aiurea mai joacate inca vreo 3 ani si dupaia sa dai sfaturi de genu lasa pe alti de joaca de pe la inceputuri sa o faca
|
Re: Street Legal Racing - Redline v2
Quote:
|
Re: Street Legal Racing - Redline v2
2 Attachment(s)
Eu zic că in 90% din cazurile de aici cu grafica proastă se datorează din cauza setărilor plăcii video sau a driverului.
Īnainte să o trec și eu pe HIGH și să dau update la driver se vedea la fel, acum eu zic că e cāt de cāt o schimbare. :arrow: Inainte Attachment 2282597 :arrow: Acum Attachment 2282596 |
Re: Street Legal Racing - Redline v2
5 Attachment(s)
la multi ani cu intarziere !
ce sa va mai zic...am mai jucat...dar nu prea am mai postat...imi cer scuze de claritatea pozelor...e batran pc`ul...are vreo 5-6 ani... astept parerile voastre |
Re: Street Legal Racing - Redline v2
Peste tot pe unde ma uit vad numai chestia cu grafica.Am si eu o intrebare:" Voi sunteti obsedati de grafica "?.
De ce toata lumea trebuie sa aibe grafica calumea? Nu au toti situatie materiala pt a-si cumpara o placa performanta sa zicem... Mai intai chestia cu 3 poze(care este o tampenie),acum chestia cu grafica.... Si chestia e ca tot astia noi fac legi pe aici..(ma refer la astia de 1-2 luni), |
Re: Street Legal Racing - Redline v2
Quote:
|
Re: Street Legal Racing - Redline v2
4 Attachment(s)
Quote:
O Mazda RX-7 mai Stock ....Nu stiu daca arata bine combinatia de culori ,dar mie imi place. |
Re: Street Legal Racing - Redline v2
Capa e excelenta masina si grafica la fel:) nice enb.
|
Re: Street Legal Racing - Redline v2
3 Attachment(s)
tm_kata-Bravo kata...Numai masini frumoase ai..
capa`-Bravo capa....Imi place la nebunie enb tau:X Ce va apucat ma baieti?....Iar o luati cu scandal?....Cum a zis si dary....Nu toti au placa video buna...repede sariti cu gura....dar voi cum erati?...mai rau ca unii....deci gura mica.... Rabbit Pareri?:oops: |
Re: Street Legal Racing - Redline v2
frumos golful :)
|
Re: Street Legal Racing - Redline v2
Quote:
|
Re: Street Legal Racing - Redline v2
Quote:
|
Re: Street Legal Racing - Redline v2
3 Attachment(s)
Frumoase Masini All
Bmw |
Re: Street Legal Racing - Redline v2
Quote:
Nu o spun din rautate! |
Re: Street Legal Racing - Redline v2
2 Attachment(s)
sprite-Mersi
capa`-Multumesc mult quick_silver2-Mersi tigane Tomas_SlrR-Schimba jantele....pune sticla la stopuri ..si pune interioru calumea Audi A6 in lucru deocamdata;) |
Re: Street Legal Racing - Redline v2
3 Attachment(s)
:arrow:
|
Re: Street Legal Racing - Redline v2
3 Attachment(s)
frumoasa raducu :D
|
Re: Street Legal Racing - Redline v2
4 Attachment(s)
Dacă tot nu contează grafica, vin și eu cu un 350z Nismo,
Vă place ? |
Re: Street Legal Racing - Redline v2
3 Attachment(s)
Frumoase baieti.
@danny125-Toba e la locul ei=) |
Re: Street Legal Racing - Redline v2
2 Attachment(s)
dary762, īmi place culoarea și cum se așează jantele.
Un E46 Cyan. |
Re: Street Legal Racing - Redline v2
5 Attachment(s)
bravo r.equinox, tomas_slrr, krypton, dary, driftergt (la 350z mergeau alte jante, bmw`u e super), restul bine, dar parerea mea ca mai aveti de lucrat. nu o spun in nume de rau, luati`o ca pe un sfat :)
Vw Golf V |
Re: Street Legal Racing - Redline v2
Quote:
in rest superb golfu |
Re: Street Legal Racing - Redline v2
Quote:
Ne potrivim la gusturi,mai ales albastru ala face toti banii,cum sar zice:)) |
Re: Street Legal Racing - Redline v2
Quote:
|
Re: Street Legal Racing - Redline v2
Quote:
|
Re: Street Legal Racing - Redline v2
4 Attachment(s)
Noul meu driver de grafica :))) sa vedem cat tine :rolleyes2
Pozele nu au nici'un fel de modificare ! Ce zice'ti ? :> |
Re: Street Legal Racing - Redline v2
Draaaagutz ! :oops:
Tu cum faci ? Te duci pe site official și dai jos ultimu driver sau cauți īn altă parte ? |
| All times are GMT +2. The time now is 06:01. |
|
- Copyright 2026 4Tuning