![]() |
Re: Club ESPERO
10 Attachment(s)
:pistoles::ciggy::woowoo:......
|
Re: Club ESPERO
Frumos, n-am ce zice! doi de George , 2 de Espero :))))
|
Re: Club ESPERO
thx:-)
salupa mea a mai primit,inca un set de jante pe 15 si o instalatie de gpl noua. revin cu poze:D |
Re: Club ESPERO
1 Attachment(s)
nu ma pot decide la ce combinatie de culori sa apelez:rolleyes2
|
Re: Club ESPERO
1 Attachment(s)
Quote:
|
Re: Club ESPERO
Quote:
|
Re: Club ESPERO
4 Attachment(s)
salltare am revenit si eu....doar ce am terminat de vopsit masinutza.....
|
Re: Club ESPERO
as avea si eu o intrebare...cand dati faza lunga vi se opreste faza scurta la mine asa este si prea mi se pare in regula.....
|
Re: Club ESPERO
Quote:
|
Re: Club ESPERO
2 Attachment(s)
8) :twisted:
muuuusca:lol: |
Re: Club ESPERO
Nu esti sanatos!
Dar imi place :P |
Re: Club ESPERO
maine o tai la mare,cu cine ma vad pe acolo:D?
|
Re: Club ESPERO
eu nu mai sunt in tara ca ne intalneam :D
|
Re: Club ESPERO
2 Attachment(s)
8) :lol:
|
Re: Club ESPERO
nu ai stare :))) pune poze cu jantele pe zi sa vedem cum o da .. :D .. am schimbat si eu motoru :D
|
| All times are GMT +2. The time now is 03:32. |
- Copyright 2026 4Tuning