![]() |
|
Re: Trucuri, secrete si info de care nu stiam despre E36
Quote:
|
Re: Trucuri, secrete si info de care nu stiam despre E36
Quote:
|
Re: Trucuri, secrete si info de care nu stiam despre E36
Quote:
|
Re: Trucuri, secrete si info de care nu stiam despre E36
Salut, am si eu o intrebare, am cautat e forum, dar tot am ramas putin in dubii, se poate obtine putin camber si cu piesele stock ? am inteles ca ar fii ceva modalitate cu atasarea unor saibe? se poate face aceasta operatiune si pe fata? spate? mai multe detalii va rog? eventual poze? ;)
|
Re: Trucuri, secrete si info de care nu stiam despre E36
Quote:
|
Re: Trucuri, secrete si info de care nu stiam despre E36
te contrazic , da se poate , dar un maxim de 1-2 grade , si nu este periculos ( in sensul ca te depaseste roata :) ) , oricum operatiunea asta o pot face chiar si cei de la serviceurile care regleaza directii
|
Re: Trucuri, secrete si info de care nu stiam despre E36
Ok, multumesc RIcKO pentru raspuns, nici nu aveam nevoie de mai multe grade.. ca sa spun asa.. doar vroiam sa aflu daca se poate, sa stiu cum sa pun problema.. ;)
|
Re: Trucuri, secrete si info de care nu stiam despre E36
Quote:
|
Re: Trucuri, secrete si info de care nu stiam despre E36
Daca imi schimb motorul...ASC-ul o sa ma functioneze?este vorba de un e36.Multumesc
|
Re: Trucuri, secrete si info de care nu stiam despre E36
Stie cineva ce diametru trebuie sa aiba inelele angel eyes pentru faruri de E36 fara lupa 1996 + ?
|
Re: Trucuri, secrete si info de care nu stiam despre E36
Quote:
|
Re: Trucuri, secrete si info de care nu stiam despre E36
sal...stie cineva ce ulei se pune an diferential???
|
Re: Trucuri, secrete si info de care nu stiam despre E36
Quote:
|
Re: Trucuri, secrete si info de care nu stiam despre E36
Quote:
|
Re: Trucuri, secrete si info de care nu stiam despre E36
Am si eu o problema cu un 320 i din 96 . Uneori scoate fum alb-albastru si manca si ulei . Problema e ca nu intotdeauna ci doar uneori la pornire sau cand merg cu el turat . Uneori merg cu el mult si bine fara sa scoata gram de fum apoi iar il apuca si scoate fum ca autobuzele alea vechi de nu se mai vede nimic dupa mine . Am schimbat semeringurile la supape dar fara nici un rezultat , la fel face ca inainte . Daca ati mai intalnit problema asta va rog sa-mi dati si mie un sfat .
|
| All times are GMT +2. The time now is 20:04. |
|
- Copyright 2026 4Tuning