Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   A.C.S Inferno MotorSport (https://forum.4tuning.ro/367-inferno-motorsport.html)
-   -   Diverse (topic de offtopic) (https://forum.4tuning.ro/367-inferno-motorsport/86738-diverse-topic-offtopic.html)

daffy duck™ 08-11-10 12:53

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
Quote:

Originally Posted by RoByNeT (Post 3794673)
Mersi dar sper sa imi iau noi.

o sa iti dau pana la sfarsitul lunii (sper) un scor la niste gume noi...215/40/17?

RoByNeT 08-11-10 12:54

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
nu ... ca o sa ma risc la ceva mai ingust :lol: Nu stiu sigur ce ca tre sa fac niste probe.

daffy duck™ 08-11-10 12:58

atunci fa-ti probele si imi zici dimensiunile ca sa vad ce am!

uite altele SH, nu sunt acelasi profil ce-i drept dar....

https://forum.4tuning.ro/482-masini-b...5-lei-buc.html

DRK*DeSiGn 09-11-10 17:00

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
daffy dar tu ai mult timp liber frate ca vad ca sti tot ce misca prin bazar-ul 4t :)))

daffy duck™ 10-11-10 01:05

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
Quote:

Originally Posted by DRK*DeSiGn (Post 3798336)
daffy dar tu ai mult timp liber frate ca vad ca sti tot ce misca prin bazar-ul 4t :)))

pai cat astept sa mi se incarce mail-ul...dau o tura repede pe forum si mai vad una alta! stiu ca bati apropo la treaba aia :lol:

daffy duck™ 10-11-10 13:34

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
1 Attachment(s)
Robynet a dat E46-ele si nu zice nimic!!!!!

alexu_bad_boy 17-11-10 00:00

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
pt evo https://forum.4tuning.ro/466-tuning-i...-alcantra.html

Evo-Jr 17-11-10 06:09

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
multumesc alex.
f interante la pretul asta.

alexu_bad_boy 19-11-10 13:33

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
a murit toata lumea???

RoByNeT 19-11-10 13:33

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
pai ne`am mutat dincolo ma :lol:

alexu_bad_boy 19-11-10 13:58

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
si acolo suntem cativa in pana mea`

RoByNeT 19-11-10 14:02

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
Oricum majoritatea mai mult pe aici pierdem timpul :lol:

alexu_bad_boy 19-11-10 14:34

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
bai si eu la fel dar acolo putem sa vorbim mai deschis ca nu intra toata lumea ca aici.

app ce zici de semnatura mea?

RoByNeT 19-11-10 16:20

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
e cam mare :)))

gpk 21-11-10 11:48

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
Domnilor, va invit la o cursa de Karting astazi in jurul orelor 15:00.


All times are GMT +2. The time now is 12:40.

- Copyright 2026 4Tuning