![]() |
Re: Diverse (topic de offtopic)
Quote:
|
Re: Diverse (topic de offtopic)
nu ... ca o sa ma risc la ceva mai ingust :lol: Nu stiu sigur ce ca tre sa fac niste probe.
|
atunci fa-ti probele si imi zici dimensiunile ca sa vad ce am!
uite altele SH, nu sunt acelasi profil ce-i drept dar.... https://forum.4tuning.ro/482-masini-b...5-lei-buc.html |
Re: Diverse (topic de offtopic)
daffy dar tu ai mult timp liber frate ca vad ca sti tot ce misca prin bazar-ul 4t :)))
|
Re: Diverse (topic de offtopic)
Quote:
|
Re: Diverse (topic de offtopic)
1 Attachment(s)
Robynet a dat E46-ele si nu zice nimic!!!!!
|
Re: Diverse (topic de offtopic)
|
Re: Diverse (topic de offtopic)
multumesc alex.
f interante la pretul asta. |
Re: Diverse (topic de offtopic)
a murit toata lumea???
|
Re: Diverse (topic de offtopic)
pai ne`am mutat dincolo ma :lol:
|
Re: Diverse (topic de offtopic)
si acolo suntem cativa in pana mea`
|
Re: Diverse (topic de offtopic)
Oricum majoritatea mai mult pe aici pierdem timpul :lol:
|
Re: Diverse (topic de offtopic)
bai si eu la fel dar acolo putem sa vorbim mai deschis ca nu intra toata lumea ca aici.
app ce zici de semnatura mea? |
Re: Diverse (topic de offtopic)
e cam mare :)))
|
Re: Diverse (topic de offtopic)
Domnilor, va invit la o cursa de Karting astazi in jurul orelor 15:00.
|
| All times are GMT +2. The time now is 12:40. |
- Copyright 2026 4Tuning