Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Resurse foto (https://forum.4tuning.ro/626-resurse-foto.html)
-   -   Fotografii interesante facute de voi (https://forum.4tuning.ro/626-resurse-foto/8584-fotografii-interesante-facute.html)

bluey 13-07-07 01:32

Re: Fotografii care bat inspre artistic, facute de voi !
 
Quote:

Originally Posted by bmw_fear (Post 994515)
moto event:arrow:

Ce aparat ai folosit???
Un Hp cumva??

DyZ 13-07-07 09:43

Re: Fotografii care bat inspre artistic, facute de voi !
 
Nu ... este un canon powershot A410

mihai134 13-07-07 10:51

Re: Fotografii care bat inspre artistic, facute de voi !
 
1 Attachment(s)
neste .... viespii :D:lol:

GolfuletzS 13-07-07 11:11

Re: Fotografii care bat inspre artistic, facute de voi !
 
superba....

bmw_fear 13-07-07 11:57

Re: Fotografii care bat inspre artistic, facute de voi !
 
Quote:

Originally Posted by DyZ (Post 995166)
Nu ... este un canon powershot A410

exact:lol:

bmw_fear 13-07-07 11:58

Re: Fotografii care bat inspre artistic, facute de voi !
 
1 Attachment(s)
una needitata...

andrey2003 13-07-07 12:05

Re: Fotografii care bat inspre artistic, facute de voi !
 
2 Attachment(s)
ce e artisitic in poza asta? :???:

~~~~~~~~~~


:shock: :shock: :shock:

lascarica 13-07-07 13:48

Re: Fotografii care bat inspre artistic, facute de voi !
 
andrey,referitor la poza lui "bmw_fear", sa stii ca ideea in sine este oarecum de exploatat,insa realizarea nu-i artistica decat poate prin perspectiva si viziune (daca incerci sa vizualizezi si tu la randul tau, imaginea pe care a avut-o el vis-a-vis de ceea ce ar fi putut sa iasa;)..).....Este bine ca poate VEDEA o poza,si-o poate imagina...chiar daca ,pentru moment nu este capabil sa o scoata fizic cumva apropiat de ceea ce si-a inchipuit...din motiv de experienta sau scule:)

Hondarul 13-07-07 15:30

Re: Fotografii care bat inspre artistic, facute de voi !
 
Quote:

Originally Posted by andrey2003 (Post 995408)
ce e artisitic in poza asta? :???:

~~~~~~~~~~


:shock: :shock: :shock:

Dar in ale tale ce este?

Unghiuri banale, acelasi peisaj ca in ultimele tale posturi, nimic iesit din comun. Deci?

bluey 13-07-07 15:48

Re: Fotografii care bat inspre artistic, facute de voi !
 
Quote:

Originally Posted by DyZ (Post 995166)
Nu ... este un canon powershot A410

Intreb ca se vede pixelat...
Hp le cam scoate asa stock :D

Oxide 13-07-07 16:23

Re: Fotografii care bat inspre artistic, facute de voi !
 
Quote:

Originally Posted by Hondarul (Post 995836)
Dar in ale tale ce este?

Unghiuri banale, acelasi peisaj ca in ultimele tale posturi, nimic iesit din comun. Deci?

+ 1 , ai perfecta dreptate hondarule ;)

Hondarul 13-07-07 16:33

Re: Fotografii care bat inspre artistic, facute de voi !
 
Quote:

Originally Posted by bluey (Post 995862)
Intreb ca se vede pixelat...
Hp le cam scoate asa stock :D

Lasa buei vrajeala, doar nu oi vrea acum sa nimeresti aparatul dupa poza pe care o face. Am eu HP si fac cu el de cand ma stiu si nu scoate pixelat. Doar daca nu e lumina destula, ceea ce se intampla la orice aparat. Tu esti ca aia care stiu ce bere este dupa ce iau o gura :lol:

MKE 13-07-07 17:43

Re: Fotografii care bat inspre artistic, facute de voi !
 
Hondare, Bluey, lascarica...., hai cu poze ...mai ales ca voi le si avetzi ....:D

bluey 13-07-07 19:42

Re: Fotografii care bat inspre artistic, facute de voi !
 
Quote:

Originally Posted by MKE (Post 996026)
Hondare, Bluey, lascarica...., hai cu poze ...mai ales ca voi le si avetzi ....:D

Tu ti-ai dat bac-u ma sa vorbesti???:lol:
Artistule care esti...Noi suntem mai inclinati spre partea tehnica.Ca barbatii.
Tu ce o sa fii cand te faci mare????

sil4tuning 13-07-07 19:51

Re: Fotografii care bat inspre artistic, facute de voi !
 
18 Attachment(s)
balea lac nemodificate


All times are GMT +2. The time now is 09:53.

- Copyright 2026 4Tuning