Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Ploiesti (https://forum.4tuning.ro/100-ploiesti.html)
-   -   Diverse discutii - old topic (https://forum.4tuning.ro/100-ploiesti/6904-diverse-discutii-old-topic.html)

platon911 28-01-07 17:57

Re: Diverse discutii
 
haidi mah.......fight 4 our rights.......to stand up this comunity...am vorbit cand trebuia sa tac ;-)

dshockevo 28-01-07 19:04

Re: Diverse discutii
 
...si atunci de ce ai mai postat ?! :-?

MasterK 28-01-07 21:28

Re: Diverse discutii
 
Quote:

Originally Posted by platon911 (Post 719498)
haidi mah.......fight 4 our rights.......to stand up this comunity...am vorbit cand trebuia sa tac ;-)

Oare......?

MasterK 29-01-07 01:39

Re: Diverse discutii
 
Quote:

Originally Posted by tng (Post 718561)
cum e ma manca sa ramai blocat in baie ? :evil:

1. Pe cati de aici ii intereseaza ca ai ramas tu blocat in Buda!
2. Credeam ca aici se face ceva constructiv pentru comunitate!
3. Atunci cand dai edit unui post mai atentioneaza pe acel cineva sa aiba grija la limbaj!

bogdan_wrc 29-01-07 09:46

Re: Diverse discutii
 
bah..am zis cand vin sa nu mai gasesc prob si discutii..si acum..iar???

offfff......

tng 29-01-07 11:06

Re: Diverse discutii
 
Quote:

Originally Posted by MasterK (Post 720305)
1. Pe cati de aici ii intereseaza ca ai ramas tu blocat in Buda!
2. Credeam ca aici se face ceva constructiv pentru comunitate!
3. Atunci cand dai edit unui post mai atentioneaza pe acel cineva sa aiba grija la limbaj!

1. Am spus-o sub forma de gluma.
2. Facem si ceva constructiv, in data de avem cu cine :evil:
3. La postu ala de care vorbesti am facut un `edit` ptr ca era o jignire pe fata, l-am conturat putin(postul)..i-am dat o forma mai placuta de citit.

DONU' 29-01-07 14:09

Re: Diverse discutii
 
Cam liniste azi pe forum la Ploiesti!
Ce facetzi fratzilor, dormitzi?

shantzu 29-01-07 14:12

Re: Diverse discutii
 
bha nu dormim deloc ;)
acum am vazut mesajul bonule....oricum nu puteam sa facem poze ca nu aveam trepied ;) data viitoare sa anunte si el mai devreme...

DONU' 29-01-07 14:16

Re: Diverse discutii
 
Am facut eu cateva poze fara trepied si au iesit dragutze.
Le pun diseara pe forum.
Pana vineri cred ca nu ne mai vedem dragilor fiindca ziua sunt la munca si seara n-o sa ies ca am examen si tre sa invatz... :(

kraven_4_all 29-01-07 15:59

Re: Diverse discutii
 
la asta m`am gandit si je azi.....sa stau toata ziua in ksa:(/...cu economia in mana....sa fac ceva pe ea:(

kraven_4_all 29-01-07 19:02

Re: Diverse discutii
 
da totushi`..sa pui pozele alea :)....bha da ce drq a fost linishtea asta toata ziua pe forum?...

tng 29-01-07 19:06

Re: Diverse discutii
 
cam e sesiune ptr toata lumea ... probabil daia e mai liniste

kraven_4_all 29-01-07 19:10

Re: Diverse discutii
 
si kt e sesiune nu ia nimeni o pauza de la invatzat??

Vibe 29-01-07 19:37

Re: Diverse discutii
 
cine invata mah ?:))

kraven_4_all 29-01-07 20:01

Re: Diverse discutii
 
toata lumea...nu vezi ce linishtea drq e pe forum!!...bine..pe la ora asta presupun k unii mai sunt si afara:)


All times are GMT +2. The time now is 00:18.

- Copyright 2026 4Tuning