![]() |
|
Re: Diverse discutii
haidi mah.......fight 4 our rights.......to stand up this comunity...am vorbit cand trebuia sa tac ;-)
|
Re: Diverse discutii
...si atunci de ce ai mai postat ?! :-?
|
Re: Diverse discutii
Quote:
|
Re: Diverse discutii
Quote:
2. Credeam ca aici se face ceva constructiv pentru comunitate! 3. Atunci cand dai edit unui post mai atentioneaza pe acel cineva sa aiba grija la limbaj! |
Re: Diverse discutii
bah..am zis cand vin sa nu mai gasesc prob si discutii..si acum..iar???
offfff...... |
Re: Diverse discutii
Quote:
2. Facem si ceva constructiv, in data de avem cu cine :evil: 3. La postu ala de care vorbesti am facut un `edit` ptr ca era o jignire pe fata, l-am conturat putin(postul)..i-am dat o forma mai placuta de citit. |
Re: Diverse discutii
Cam liniste azi pe forum la Ploiesti!
Ce facetzi fratzilor, dormitzi? |
Re: Diverse discutii
bha nu dormim deloc ;)
acum am vazut mesajul bonule....oricum nu puteam sa facem poze ca nu aveam trepied ;) data viitoare sa anunte si el mai devreme... |
Re: Diverse discutii
Am facut eu cateva poze fara trepied si au iesit dragutze.
Le pun diseara pe forum. Pana vineri cred ca nu ne mai vedem dragilor fiindca ziua sunt la munca si seara n-o sa ies ca am examen si tre sa invatz... :( |
Re: Diverse discutii
la asta m`am gandit si je azi.....sa stau toata ziua in ksa:(/...cu economia in mana....sa fac ceva pe ea:(
|
Re: Diverse discutii
da totushi`..sa pui pozele alea :)....bha da ce drq a fost linishtea asta toata ziua pe forum?...
|
Re: Diverse discutii
cam e sesiune ptr toata lumea ... probabil daia e mai liniste
|
Re: Diverse discutii
si kt e sesiune nu ia nimeni o pauza de la invatzat??
|
Re: Diverse discutii
cine invata mah ?:))
|
Re: Diverse discutii
toata lumea...nu vezi ce linishtea drq e pe forum!!...bine..pe la ora asta presupun k unii mai sunt si afara:)
|
| All times are GMT +2. The time now is 00:18. |
|
- Copyright 2026 4Tuning