Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Ramnicu Valcea (https://forum.4tuning.ro/357-ramnicu-valcea.html)
-   -   Intalniri membrii 4Tuning Rm.Valcea (https://forum.4tuning.ro/357-ramnicu-valcea/34923-intalniri-membrii-4tuning-rm-valcea.html)

Aaronnel^ 17-04-10 08:22

Re: Intalniri membrii 4tuning Rm.Valcea
 
Inca un club cu renume la Valcea. Felicitari pt Cosmin si Tibi

privat4u2 17-04-10 10:27

Re: Intalniri membrii 4tuning Rm.Valcea
 
Tin sa aduc si eu sincere felicitari celor 2 temerari care au pus bazele unei noi filiale Anonymous in Romania si mai ales ca au facuto in valcea.Sincere Felicitari va transmite ShadowS Racing Team

yg.alex 17-04-10 10:53

Re: Intalniri membrii 4tuning Rm.Valcea
 
Quote:

Originally Posted by privat4u2 (Post 3285816)
Tin sa aduc si eu sincere felicitari celor 2 temerari care au pus bazele unei noi filiale Anonymous in Romania si mai ales ca au facuto in valcea.Sincere Felicitari va transmite ShadowS Racing Team

nu e filiala

privat4u2 17-04-10 13:25

Re: Intalniri membrii 4tuning Rm.Valcea
 
bun...atunci noilor membrii..e bine formulat acum?:D?

ReDDevill 17-04-10 13:53

Re: Intalniri membrii 4tuning Rm.Valcea
 
@yg.alex - nu inteleg de ce nu ar fii filiala, adica sunt singurii din valcea din clubul ala si nu e considerata filiala? Si cand ies seara la un suc se duc in alt oras sa stea cu fratii de club?:???: Acum e treaba lor ce fac ,dar m-i se pare aiurea :rolleyes2 ........ biela mea...... hai cu legalelelelelele:twisted:

IONUT-GBP 17-04-10 13:54

Re: Intalniri membrii 4tuning Rm.Valcea
 
din cate am auzit aseara baietii s-au inscris la Bucuresti, nu au facut filiala in Valcea :)

privat4u2 17-04-10 14:14

Re: Intalniri membrii 4tuning Rm.Valcea
 
nu mai conteaza daca e filiala sau nu...conteaza ca sunt pasionati si au ales asa...multa bafta lor

tibibody 18-04-10 12:10

Re: Intalniri membrii 4tuning Rm.Valcea
 
Nu e filiala. Povestea e mai lunga, plina de peripetii:)) oricum pt mai multe detalii vorbim oricand LIVE pe bulevard, sau prin oriunde in frumosul nostru oras-RM VALCEA :). Si in final, cum le-am sp si multor baieti din Midnight de ex, nu conteaza ce scrie pe parasolaru ala, ci omul in sine.

lupalb 18-04-10 12:30

Re: Intalniri membrii 4tuning Rm.Valcea
 
Felicitari. Sper sa se faca ceva acum ca sunt 3 cluburi in Valcea....astept legale ceva...

tibibody 18-04-10 13:39

Re: Intalniri membrii 4tuning Rm.Valcea
 
Hai ca sunt doctor docent in gramatica...."pe bulevard, sau prin oriunde in frumosul nostru oras"=)))))

MiTzA- 18-04-10 19:30

Re: Intalniri membrii 4tuning Rm.Valcea
 
LA 21.00 PE BULEVARD ?

VL 77 SYD 19-04-10 17:19

Re: Intalniri membrii 4tuning Rm.Valcea
 
Quote:

Originally Posted by DjRainManFast (Post 3290986)
Couzin...si eu te astept diseara pe bulevard! La ora 10 o sa fiu acolo!

Hmmm, nu-i cam tarziu? Vin si eu dar in jur de 20:00.

VL 77 SYD 19-04-10 18:37

Re: Intalniri membrii 4tuning Rm.Valcea
 
Nu mai vin, am inteles ca ploua in Valcea...:sad:

MiTzA- 19-04-10 18:39

Re: Intalniri membrii 4tuning Rm.Valcea
 
sunati-ma si pe mine daca va vedeti , pls :D

spawny 19-04-10 20:09

Re: Intalniri membrii 4tuning Rm.Valcea
 
aveti grija e ploaie de-aia acida cu cenusa :))


All times are GMT +2. The time now is 20:17.

- Copyright 2026 4Tuning