Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Cluj (https://forum.4tuning.ro/37-cluj.html)
-   -   Chat (https://forum.4tuning.ro/37-cluj/1274-chat.html)

smoke 05-08-08 21:57

hai ca ti-o pun io sus cu 99 de lei :))

koko I got u'r back :)), baiat de nota 10 :), all the best Smoke out

KoKozula 06-08-08 09:45

Re: Chat
 
Quote:

Originally Posted by Jokerman170 (Post 1680800)
din pacate postul tau de fapt nu este al tau, doar de nu cumva ai cumparat forumul

asa ca un add-on :p

Mah ... ceea ce scriu ... ma reprezinta. Daca cineva modifica ceea ce am scris eu .. nu ma mai reprezinta... la asta ma refeream. Normal ca nu am cumparat forumu.

Hai sa vedem daca modific ceea ce ai scris tu .. daca te mai reprezinta...

Quote:

Originally Posted by Jokerman170 (Post 1680800)
pacat bre ca tot ce postezi p-aci este defapt care este .. ca nu este al tau bre.. este al lor bre.. a lu aia care are saitu bre ... sau ai avut bani bre sa cumperi forumu bre si nu stie nimeni bre ? ha ?

Practic e exact acelasi lucru .. transmiti acelasi mesaj .. doar ca suna altfel, si nu cred ca te reprezinta. La chestia asta ma refeream.

Quote:

Originally Posted by CJ-01-WOB (Post 1680694)
kokozula din pacate nu-ti arati varsta deloc .

Daca ma incapatanez sa spun ca am dreptate si ca tu ai gresit.. nu inteleg dece sunt imatur. Pentru ca oricum privesti problema... nu cred ca cineva care stie romaneste... nu are idee ce inseamna "doo-tri" sau "otobuze".

aleks 06-08-08 10:02

Re: Chat
 
depasiti subiectul asta totusi? :lol:

vali_cd 06-08-08 10:37

Re: Chat
 
Poftiti aici si semnati pt eliminarea tramvaielor din orasul nostru

http://www.petitieonline.ro/petitie/...p63941048.html

ilegal 06-08-08 20:41

Re: Chat
 
are cineva 4jante pe 13 in 4prezoane?nu ff scumpe:-)pt solenza

Kent8 06-08-08 22:56

Re: Chat
 
daca esti baiat bun iti dau eu 4 jenti cu tot cu gume, echilibrate, de aluminiu.
numai le`ai pus sus si`ai plecat cu ele, sunt albe.
te las pe tine sa faci pretul, da`mi cat crezi tu ca`ti merita pe ele si hai dupa ele ca chiar ma incurca!

-LEXION- 07-08-08 16:43

Re: Chat
 
Quote:

Originally Posted by vali_cd (Post 1681735)
Poftiti aici si semnati pt eliminarea tramvaielor din orasul nostru

http://www.petitieonline.ro/petitie/...p63941048.html

Cea mai buna idee pentru Cluj..dar, din pacate s-au alocat deja cateva milioane de lei pentru reabilitarea liniilor de tramvai :sad: asa ca, vor ramane in vigoare multa vreme

CristianD 08-08-08 13:45

Re: Chat
 
acu cativa ani am vb cu domnul Neag de la RATUC si mi-a explicat de ce nu scot tramvaiele. Din pacate nu mai tin minte motivele, doar unul mi-a ramas tiparit in minte; cica este ceva organizatie care merg prin Europa si se dau cu tramvaiele, ceva fanatici parerea mea, dar care aduc bani si nu mai stiu eu ce fac aia. Solutia dansului era sa se repare drumurile asa cum trebuie, pt ca si alte tari au tramvaie.

NightRider 09-08-08 01:07

Re: Chat
 
i'm back ! mare la romani sucks big time! :(...

CJ-01-WOB 09-08-08 09:50

Re: Chat
 
si mica sucks nu numa mare :rolleyes2

NightRider 09-08-08 10:58

Re: Chat
 
lol :)) da serios, alge in apa de zici ca intrii in supa, soblani morti pe plaja, asta in cazul in care vezi plaja de miile de cearceafuri printre care tre sa te strecori ca un balerin :)) si ce sa mai zic de mancarea buna dar super-periculoasa care iti poate lua zile bune din concediu din cauza unei indigestii...si ce sa mai zic de multimea de oameni de pe strada, abia ca nu poti trece ...statiunile de la mare din romania sunt penibile (si asta e cel mai "cuminte" cuvant pt ele...)

-LEXION- 09-08-08 13:33

Re: Chat
 
Am fost in 2000 la Marea romaneasca, si ni s-au furat bagajele din portbagaj de la masina, am comandat o pizza, si salamul de pe pizza inca avea folia cu care este protejat in magazin etc.... a fost ultima data cand am mai trecut de Bucuresti ca sa ajung pe litoral.

De atunci, fac un efort si mai strang cativa banuti in plus, sa plec oriunde altundeva...anul asta vreau sa merg in Croatia ca am gasit niste oferte excelente si presimt ca nu imi va parea rau ;)

Antilles 09-08-08 14:05

Re: Chat
 
Quote:

Originally Posted by -LEXION- (Post 1687345)
Am fost in 2000 la Marea romaneasca, si ni s-au furat bagajele din portbagaj de la masina, am comandat o pizza, si salamul de pe pizza inca avea folia cu care este protejat in magazin etc.... a fost ultima data cand am mai trecut de Bucuresti ca sa ajung pe litoral.

De atunci, fac un efort si mai strang cativa banuti in plus, sa plec oriunde altundeva...anul asta vreau sa merg in Croatia ca am gasit niste oferte excelente si presimt ca nu imi va parea rau ;)


Garantat!, de fapt si la bulgari,turci,greci e bine

bebeko 09-08-08 16:38

Re: Chat
 
Eu tot nu inteleg mania/incapatanarea romanilor de a merge la mare si mai ales la Mamaia :shock:
Pentru aceeasi bani se pot alege multe alte destinatii cu mult mai frumoase si mai curate.

Daniel_Toa 09-08-08 17:07

Re: Chat
 
Am pe cineva care a fost de curant in Grecia, a stat 6 zile, avea doar micul dejun inclus , piscina, si ce mai era in prgram, si a cheltui in bani romanesti 6 milioane, iar la noi in Romania cu 6 milioane iti asiguri 3 zile de cazare daca ai noroc ai si un mic dejun inclus. Deci este mult mai rentabil de a te duci in alta tara .


All times are GMT +2. The time now is 20:03.

- Copyright 2026 4Tuning