![]() |
|
hai ca ti-o pun io sus cu 99 de lei :))
koko I got u'r back :)), baiat de nota 10 :), all the best Smoke out |
Re: Chat
Quote:
Hai sa vedem daca modific ceea ce ai scris tu .. daca te mai reprezinta... Quote:
Quote:
|
Re: Chat
depasiti subiectul asta totusi? :lol:
|
Re: Chat
Poftiti aici si semnati pt eliminarea tramvaielor din orasul nostru
http://www.petitieonline.ro/petitie/...p63941048.html |
Re: Chat
are cineva 4jante pe 13 in 4prezoane?nu ff scumpe:-)pt solenza
|
Re: Chat
daca esti baiat bun iti dau eu 4 jenti cu tot cu gume, echilibrate, de aluminiu.
numai le`ai pus sus si`ai plecat cu ele, sunt albe. te las pe tine sa faci pretul, da`mi cat crezi tu ca`ti merita pe ele si hai dupa ele ca chiar ma incurca! |
Re: Chat
Quote:
|
Re: Chat
acu cativa ani am vb cu domnul Neag de la RATUC si mi-a explicat de ce nu scot tramvaiele. Din pacate nu mai tin minte motivele, doar unul mi-a ramas tiparit in minte; cica este ceva organizatie care merg prin Europa si se dau cu tramvaiele, ceva fanatici parerea mea, dar care aduc bani si nu mai stiu eu ce fac aia. Solutia dansului era sa se repare drumurile asa cum trebuie, pt ca si alte tari au tramvaie.
|
Re: Chat
i'm back ! mare la romani sucks big time! :(...
|
Re: Chat
si mica sucks nu numa mare :rolleyes2
|
Re: Chat
lol :)) da serios, alge in apa de zici ca intrii in supa, soblani morti pe plaja, asta in cazul in care vezi plaja de miile de cearceafuri printre care tre sa te strecori ca un balerin :)) si ce sa mai zic de mancarea buna dar super-periculoasa care iti poate lua zile bune din concediu din cauza unei indigestii...si ce sa mai zic de multimea de oameni de pe strada, abia ca nu poti trece ...statiunile de la mare din romania sunt penibile (si asta e cel mai "cuminte" cuvant pt ele...)
|
Re: Chat
Am fost in 2000 la Marea romaneasca, si ni s-au furat bagajele din portbagaj de la masina, am comandat o pizza, si salamul de pe pizza inca avea folia cu care este protejat in magazin etc.... a fost ultima data cand am mai trecut de Bucuresti ca sa ajung pe litoral.
De atunci, fac un efort si mai strang cativa banuti in plus, sa plec oriunde altundeva...anul asta vreau sa merg in Croatia ca am gasit niste oferte excelente si presimt ca nu imi va parea rau ;) |
Re: Chat
Quote:
Garantat!, de fapt si la bulgari,turci,greci e bine |
Re: Chat
Eu tot nu inteleg mania/incapatanarea romanilor de a merge la mare si mai ales la Mamaia :shock:
Pentru aceeasi bani se pot alege multe alte destinatii cu mult mai frumoase si mai curate. |
Re: Chat
Am pe cineva care a fost de curant in Grecia, a stat 6 zile, avea doar micul dejun inclus , piscina, si ce mai era in prgram, si a cheltui in bani romanesti 6 milioane, iar la noi in Romania cu 6 milioane iti asiguri 3 zile de cazare daca ai noroc ai si un mic dejun inclus. Deci este mult mai rentabil de a te duci in alta tara .
|
| All times are GMT +2. The time now is 20:03. |
|
- Copyright 2026 4Tuning