Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   A.C.S Inferno MotorSport (https://forum.4tuning.ro/367-inferno-motorsport.html)
-   -   Diverse (topic de offtopic) (https://forum.4tuning.ro/367-inferno-motorsport/86738-diverse-topic-offtopic.html)

Daniel_DRV 02-04-09 20:09

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
daca tot faceti maine parasolare mai bine mai faceti vreo 2-3 sa le aveti rezerva si ii completati rezerva si lu robynet....

just2sol 02-04-09 20:25

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
bah vreau banner
inainte sa ma apuc de masina....asa ka.....

RoByNeT 03-04-09 13:44

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
poate diseara va luati floricele la film in loc sa imi dati banii de parasolare ... :))

just2sol 03-04-09 17:46

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
ia ziceti-mi si mie in cat timp ajunge o comanda de pe eBay????

DRK*DeSiGn 04-04-09 00:27

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
shtiam k udneva la 2 saptamani :)

5nap 04-04-09 17:53

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
3-4 saptamani depinde prin ce sistem de posta trimiti/primesti obiectele.

just2sol 04-04-09 21:22

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
nasoooool :((

Evo-Jr 05-04-09 07:37

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
am pe cineva care ti aduce piese de pe ebay..si dureaza 2-3 saptamani.

Hyena 07-04-09 15:48

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
o frecatzi la rece ? :) in CURind o sa ma trag cu jony si tataie de'a latu, mi-am procurat un blocant dragutz carcasa mare capac de urs :D

johnny325 07-04-09 16:22

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
si ce te lauzi ma?:D:)
te provoc dupa ce termini de montat:)

BGY_Bogdy 07-04-09 17:05

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
Sal! daca am iesit din club asta nu inseamna ca nu am ramas prieteni ...chiar si cu cine sa purtat ca un dusman....daca vreti sa vb ma gasiti pe mess :* va poop sa aveti grija de voi :*:*

RoByNeT 07-04-09 18:13

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
ce ma ? iar va tineti de glume aici ... ?

Lucian_GXZ 07-04-09 18:38

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
Dar oare chiar s-a purtat cineva ca un dusman cu tine bogdy?

daffy duck™ 07-04-09 18:51

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
haideti sa discutam aceste aspecte o data la un suc sau la o samanta...nu pe forum....multumesc

Tweety_rzw 07-04-09 19:10

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
Quote:

Originally Posted by daffy duck™ (Post 2219238)
haideti sa discutam aceste aspecte o data la un suc sau la o samanta...nu pe forum....multumesc

Şi sare şi daffy ca ..P** ,c0!73 lasă oamenii să vorbească ,de aceea este forum !

daffy duck™ 07-04-09 19:18

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
1 Attachment(s)
si acum inca un mic Teaser....

BGY_Bogdy 07-04-09 21:52

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
acest club pt mine de cand am intrat am zis ca totul se bazeaza pe prietenie si pasiunea pt tuning pasiunea a rezistat dar prietenia se leagana...hai va pooop dati-va dracu de simpatici ne int intrafic :* o sa trec pe la standu vostru sa va salut personal in weekend

Tweety_rzw 07-04-09 21:53

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
Da mă bogdy dar tot ai join la group'ul nostru :lol: defapt lor... :P !

kidu2006 07-04-09 23:57

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
Quote:

Originally Posted by BGY_Bogdy (Post 2219884)
acest club pt mine de cand am intrat am zis ca totul se bazeaza pe prietenie si pasiunea pt tuning pasiunea a rezistat dar prietenia se leagana...hai va pooop dati-va dracu de simpatici ne int intrafic :* o sa trec pe la standu vostru sa va salut personal in weekend

Varule data viitoare cand mai iesi seara la plimbare blocheaza-ti dreaq usile ca vin TURCIIIIIIIIIIIIIIIIII peste tine:))))
Cu prima ocazie cand ne mai intalnim o sa va spun una buna cu colegul vostru Bogdy :))

daffy duck™ 08-04-09 00:02

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
asculta sfatul lu Kydu bai bog....ca daca ai cazut in fata lui...te face zdrente cu bara aia a lui :)) :)) :)) :))
Nu Batman? :D :D :D :D

kidu2006 08-04-09 10:21

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
Quote:

Originally Posted by daffy duck™ (Post 2220278)
asculta sfatul lu Kydu bai bog....ca daca ai cazut in fata lui...te face zdrente cu bara aia a lui :)) :)) :)) :))
Nu Batman? :D :D :D :D

Si daca o sa cazi tu in fatza mea ,a?ce zici8)
P.S.: Era vorba despre o intalnire funny din trafic,va povestesc eu,ca e mai misto povestita live decat scrisa:???:..l-am speriat nitel pe colegu vostru:o

kimi 08-04-09 13:16

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
Quote:

Originally Posted by BGY_Bogdy (Post 2219884)
acest club pt mine de cand am intrat am zis ca totul se bazeaza pe prietenie si pasiunea pt tuning pasiunea a rezistat dar prietenia se leagana...hai va pooop dati-va dracu de simpatici ne int intrafic :* o sa trec pe la standu vostru sa va salut personal in weekend

Ai iesit din Inferno ??:???:

Lucian_GXZ 08-04-09 16:05

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
De 1 aprilie :)) Glumetz rau asta mic! A uitat intre timp ca bataia doare :))

Tweety_rzw 08-04-09 16:06

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
Quote:

Originally Posted by Lucian_GXZ (Post 2221942)
De 1 aprilie :)) Glumetz rau asta mic! A uitat intre timp ca bataia doare :))

Băi frate :lol: :cry: , să mor eu de mai înţeleg ceva !:lol:

BGY_Bogdy 08-04-09 16:54

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
mari panarame :))))) @kidu mare panarama la semafor este :)) sa ma omoare in masina =)) :) o sa va povestesc ce sa int cu mine si kidu

RoByNeT 08-04-09 17:42

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
Quote:

Originally Posted by Lucian_GXZ (Post 2221942)
De 1 aprilie :)) Glumetz rau asta mic! A uitat intre timp ca bataia doare :))

deci ?

BGY_Bogdy 08-04-09 19:30

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
1 Attachment(s)
Au ajuns si astea mici de la Raid Hp Night Flight mai am de luat un senzor nu`i graba pt ca nu stiu dimensiunile si tre sa ma interesez ...le pun pana sapt viitoare la sf :D urmeaza jante+suspensie :D

stefan_88 08-04-09 20:56

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
Bogdy sa ma anunti daca mai ai nevoie de ceva :) .

Tweety_rzw 08-04-09 21:29

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
Mamăăă bgy revine în forţăăă ,haide tatăăă să te vedem... :D gata :lol:

kimi 08-04-09 22:42

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
Foarte tare baietasul asta la fiecare salariu isi face cate ceva pe masina..Tot respectul din partea mea...si a mai multora...;)

BGY_Bogdy 08-04-09 23:33

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
@Kimi ms daca de mine era vb :P:))) incet,sigur si de calitate altfel eram toata ziua in targ la vitan si la cat am dat pe un singur ceas de la Raid imi luam din targ 3 ceasuri si suport:)@Stefan te anuntz cum imi trebuie ceva si vreau sa comandam :D ce semnatura am :X

kidu2006 09-04-09 00:21

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
Quote:

Originally Posted by kimi (Post 2223215)
Foarte tare baietasul asta la fiecare salariu isi face cate ceva pe masina..Tot respectul din partea mea...si a mai multora...;)

Da ai dreptate si eu am vazut lucrul asta;) Bravo lui!
Bgy,ce fusta vinzi frate?e daia scurta?ca am o verisoara la tzara sa`i dau si ei acu de Paste:???:
Sau i`o dau lui Kimi ca mai poarta si el cand nu ramane la NEVASTA-SA:!::lol:

Hyena 09-04-09 08:27

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
Ba hahalerelor sa vedem unde sparg si yo niste gume si sa testez blocantu sa vad ce poate.

Ps. Kid poate ne vedem diseara la una mik ce zici ? sa vad cum stau cu grupu asta ca e putin mai lung.

Yo plec la munk vb la tel daca e pup :D

Lucian_GXZ 09-04-09 08:30

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
Hyena, hai vineri seara sa iesim la o cina romantica. :D Eu incerc sa fac rost de 2 lumanari ca i-am dat 3 lu Boncea (si mi-a tras la m$!@##!@e, ca nu mi le-a mai adus inapoi) :D

Hyena 09-04-09 08:36

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
Quote:

Originally Posted by Lucian_GXZ (Post 2223785)
Hyena, hai vineri seara sa iesim la o cina romantica. :D Eu incerc sa fac rost de 2 lumanari ca i-am dat 3 lu Boncea (si mi-a tras la m$!@##!@e, ca nu mi le-a mai adus inapoi) :D

Iesim pisi nu e problema asta, hai Jonny hai baieti :D

Ps. nu vreau umpluturi gen o masina 6 insi harmalaie etc !

BGY_Bogdy 09-04-09 16:48

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
@Kidu :)) vand o fusta de dans speciala pt Lambada sondele LAMBADA :))))=))) @Hyena vezi ca Lucian e dubios te ademeneste iti vb frumos si hop ti-o scapa in pilaf si poate iti face un BAIAT de Baiat :))

Hyena 09-04-09 17:03

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
Dak i-si da drumu lucian cred k umple strandru Tineretului !!! :D

Hyena 09-04-09 18:23

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
Mi am pus si yo ploapele :) Mi am pus si yo ceva la salariu :)) yo imi fac la masina si la avans si la lichidare si intre avans si lichidare. Bogdy te apreciaza si baiatu tine-o tot asa :* ( pe dreapta :P )

johnny325 10-04-09 00:15

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
offf hyena tot nebun ai ramas:D te ast la un set doar dak imi promiti k fac poc amandoua dak da atunci promit sa facem amandoi poc in acelasi timp:)

PS: stii k doar tre sa dai un tel si este de ajuns(knd vine vb de dans sportiv:))

Hyena 10-04-09 09:32

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
2 Attachment(s)
Quote:

Originally Posted by johnny325 (Post 2226305)
offf hyena tot nebun ai ramas:D te ast la un set doar dak imi promiti k fac poc amandoua dak da atunci promit sa facem amandoi poc in acelasi timp:)

PS: stii k doar tre sa dai un tel si este de ajuns(knd vine vb de dans sportiv:))

Imi pun azi suporti mai inalti la scaun ca sa rotesc de volan mai bine :D. Poze cu ploapele :))


All times are GMT +2. The time now is 18:23.

- Copyright 2026 4Tuning