![]() |
Re: Diverse (topic de offtopic)
daca tot faceti maine parasolare mai bine mai faceti vreo 2-3 sa le aveti rezerva si ii completati rezerva si lu robynet....
|
Re: Diverse (topic de offtopic)
bah vreau banner
inainte sa ma apuc de masina....asa ka..... |
Re: Diverse (topic de offtopic)
poate diseara va luati floricele la film in loc sa imi dati banii de parasolare ... :))
|
Re: Diverse (topic de offtopic)
ia ziceti-mi si mie in cat timp ajunge o comanda de pe eBay????
|
Re: Diverse (topic de offtopic)
shtiam k udneva la 2 saptamani :)
|
Re: Diverse (topic de offtopic)
3-4 saptamani depinde prin ce sistem de posta trimiti/primesti obiectele.
|
Re: Diverse (topic de offtopic)
nasoooool :((
|
Re: Diverse (topic de offtopic)
am pe cineva care ti aduce piese de pe ebay..si dureaza 2-3 saptamani.
|
Re: Diverse (topic de offtopic)
o frecatzi la rece ? :) in CURind o sa ma trag cu jony si tataie de'a latu, mi-am procurat un blocant dragutz carcasa mare capac de urs :D
|
Re: Diverse (topic de offtopic)
si ce te lauzi ma?:D:)
te provoc dupa ce termini de montat:) |
Re: Diverse (topic de offtopic)
Sal! daca am iesit din club asta nu inseamna ca nu am ramas prieteni ...chiar si cu cine sa purtat ca un dusman....daca vreti sa vb ma gasiti pe mess :* va poop sa aveti grija de voi :*:*
|
Re: Diverse (topic de offtopic)
ce ma ? iar va tineti de glume aici ... ?
|
Re: Diverse (topic de offtopic)
Dar oare chiar s-a purtat cineva ca un dusman cu tine bogdy?
|
Re: Diverse (topic de offtopic)
haideti sa discutam aceste aspecte o data la un suc sau la o samanta...nu pe forum....multumesc
|
Re: Diverse (topic de offtopic)
Quote:
|
Re: Diverse (topic de offtopic)
1 Attachment(s)
si acum inca un mic Teaser....
|
Re: Diverse (topic de offtopic)
acest club pt mine de cand am intrat am zis ca totul se bazeaza pe prietenie si pasiunea pt tuning pasiunea a rezistat dar prietenia se leagana...hai va pooop dati-va dracu de simpatici ne int intrafic :* o sa trec pe la standu vostru sa va salut personal in weekend
|
Re: Diverse (topic de offtopic)
Da mă bogdy dar tot ai join la group'ul nostru :lol: defapt lor... :P !
|
Re: Diverse (topic de offtopic)
Quote:
Cu prima ocazie cand ne mai intalnim o sa va spun una buna cu colegul vostru Bogdy :)) |
Re: Diverse (topic de offtopic)
asculta sfatul lu Kydu bai bog....ca daca ai cazut in fata lui...te face zdrente cu bara aia a lui :)) :)) :)) :))
Nu Batman? :D :D :D :D |
Re: Diverse (topic de offtopic)
Quote:
P.S.: Era vorba despre o intalnire funny din trafic,va povestesc eu,ca e mai misto povestita live decat scrisa:???:..l-am speriat nitel pe colegu vostru:o |
Re: Diverse (topic de offtopic)
Quote:
|
Re: Diverse (topic de offtopic)
De 1 aprilie :)) Glumetz rau asta mic! A uitat intre timp ca bataia doare :))
|
Re: Diverse (topic de offtopic)
Quote:
|
Re: Diverse (topic de offtopic)
mari panarame :))))) @kidu mare panarama la semafor este :)) sa ma omoare in masina =)) :) o sa va povestesc ce sa int cu mine si kidu
|
Re: Diverse (topic de offtopic)
Quote:
|
Re: Diverse (topic de offtopic)
1 Attachment(s)
Au ajuns si astea mici de la Raid Hp Night Flight mai am de luat un senzor nu`i graba pt ca nu stiu dimensiunile si tre sa ma interesez ...le pun pana sapt viitoare la sf :D urmeaza jante+suspensie :D
|
Re: Diverse (topic de offtopic)
Bogdy sa ma anunti daca mai ai nevoie de ceva :) .
|
Re: Diverse (topic de offtopic)
Mamăăă bgy revine în forţăăă ,haide tatăăă să te vedem... :D gata :lol:
|
Re: Diverse (topic de offtopic)
Foarte tare baietasul asta la fiecare salariu isi face cate ceva pe masina..Tot respectul din partea mea...si a mai multora...;)
|
Re: Diverse (topic de offtopic)
@Kimi ms daca de mine era vb :P:))) incet,sigur si de calitate altfel eram toata ziua in targ la vitan si la cat am dat pe un singur ceas de la Raid imi luam din targ 3 ceasuri si suport:)@Stefan te anuntz cum imi trebuie ceva si vreau sa comandam :D ce semnatura am :X
|
Re: Diverse (topic de offtopic)
Quote:
Bgy,ce fusta vinzi frate?e daia scurta?ca am o verisoara la tzara sa`i dau si ei acu de Paste:???: Sau i`o dau lui Kimi ca mai poarta si el cand nu ramane la NEVASTA-SA:!::lol: |
Re: Diverse (topic de offtopic)
Ba hahalerelor sa vedem unde sparg si yo niste gume si sa testez blocantu sa vad ce poate.
Ps. Kid poate ne vedem diseara la una mik ce zici ? sa vad cum stau cu grupu asta ca e putin mai lung. Yo plec la munk vb la tel daca e pup :D |
Re: Diverse (topic de offtopic)
Hyena, hai vineri seara sa iesim la o cina romantica. :D Eu incerc sa fac rost de 2 lumanari ca i-am dat 3 lu Boncea (si mi-a tras la m$!@##!@e, ca nu mi le-a mai adus inapoi) :D
|
Re: Diverse (topic de offtopic)
Quote:
Ps. nu vreau umpluturi gen o masina 6 insi harmalaie etc ! |
Re: Diverse (topic de offtopic)
@Kidu :)) vand o fusta de dans speciala pt Lambada sondele LAMBADA :))))=))) @Hyena vezi ca Lucian e dubios te ademeneste iti vb frumos si hop ti-o scapa in pilaf si poate iti face un BAIAT de Baiat :))
|
Re: Diverse (topic de offtopic)
Dak i-si da drumu lucian cred k umple strandru Tineretului !!! :D
|
Re: Diverse (topic de offtopic)
Mi am pus si yo ploapele :) Mi am pus si yo ceva la salariu :)) yo imi fac la masina si la avans si la lichidare si intre avans si lichidare. Bogdy te apreciaza si baiatu tine-o tot asa :* ( pe dreapta :P )
|
Re: Diverse (topic de offtopic)
offf hyena tot nebun ai ramas:D te ast la un set doar dak imi promiti k fac poc amandoua dak da atunci promit sa facem amandoi poc in acelasi timp:)
PS: stii k doar tre sa dai un tel si este de ajuns(knd vine vb de dans sportiv:)) |
Re: Diverse (topic de offtopic)
2 Attachment(s)
Quote:
|
| All times are GMT +2. The time now is 18:23. |
- Copyright 2026 4Tuning