![]() |
Re: cine provoaca \"motocicleta\" asta? - SUBARU
Quote:
Sunt de acord cu tine sa nu te dai cu orice masina daca nu e ceva de capul ei .... DAR ... de capul lui CZR cred ca e ceva .... doar a reusit sa faca masini cu pretentii .... facute dupa anumite RETETE si cu anumite CONDIMENTE. Nu i iau partea lui CZR ... DAR omul te-a provocat si tu o dai cotita .... culmea .. pe Thread`u tau "cine provoaca "motocicleta" asta? - Subaru " ..... Cum spuneai tot tu acum ceva timp cuiva ... "Daca nu te prezinti inseamna ca ai pierdut prin neprezentare" ... < ai adoptat tactica asta? Iar MIZA sunt acele GRADE de care tu ai amintit atata timp .... oricum din cate imi amintesc tie nu iti plac cursele pe BANI ... stiu sigur ca NU incurajezi cursele pe BANI ... deci nu vad ce alta miza ar mai trebui ... doar faci lucrul asta din pasiune ca noi toti .. deci? DA Vs. NU ????? E o provocare facuta din timp ... deci e destul timp pt pregatirea masini si reglajele aferente .... asa ca eu unul inca astept un raspuns care ca contina un raspuns clar ... "DA accept provocarea " sau "NU ... MOMENTAN EISTI MAI RAPID CA MINE (MASINA MEA)" |
Re: cine provoaca \"motocicleta\" asta? - SUBARU
nu inteleg de unde atata vedetism pe topicul asta. ca si cum ai fi cel mai mare racer din lume, dar de fapt ai o masina care este putin peste altele din RO. nu inteleg de ce daca ai primit o provocare, trebuie sa existe atatea probleme, ba miza, ba nu mai stiu ce. cred ca ar trebui sa mai cobori cu picioarele pe pamant, ca exista masini (nu mai departe de Ungaria) care probabil ti-ar face extrem de mari probleme - si au motor 1,6 Turbo si tractiune fata.
bafta! si poate apari pe la legale! |
Re: cine provoaca \"motocicleta\" asta? - SUBARU
Quote:
Ce mama naibii e cu discutiile alea inutile. Va comportati de parca era CZR aseara cu masina pe interval si a fost refuzat. Si sincer nu ma intereseaza ce a fost anul trecut. CZR singur a zis ca momentan e in inposibilitatea de prezentare. Hai sa asteptam momentul la care ambii participanti o sa fie pregatiti si sa nu mai comentam aiurea atat. MadCow pot sa iti zic si eu ca in America sunt masinute cu telecomanda (RC) electrice care te fac muci pe 400 de m. Dar sincer nu cred nici ca te intereseaza, nici ca te doare cu ceva. Si mai presus de orice cand am afirmat asta zic si eu dintr-o banuiala fiindca stiu si eu la fel de mult de masina ta vs masinute RC cat stii si tu de Sebastian si al sau Subaru. |
Re: cine provoaca \"motocicleta\" asta? - SUBARU
De la Iasi se vede altfel :)
|
Re: cine provoaca \"motocicleta\" asta? - SUBARU
Quote:
MPA, nu faceam eu morala nimanui, ca nu am nici o tangenta cu topicul asta. fiecare are masina care si-o permite. singura problema e ca nu mi se pare normal ca sa fie doar vorbe de 72 de pagini si vreo 2 ani. oamenii de mai si dau, nu doar se umfla in pene. Bafta! |
Re: cine provoaca \"motocicleta\" asta? - SUBARU
Paginile astea sunt facute de comentariile noastre ale tuturor. Si nu vad care e problema. Cele 400 de pagini de femei nu deranjeaza pe nimeni. Sau jumatatea de forum fara rost, doar intrebari stupide si offtopic.
|
Re: cine provoaca \"motocicleta\" asta? - SUBARU
Quote:
Cel cu gradele e prietenul nostru Daniel Onoriu. Nu am grade si nu ma intereseaza deci nu am o miza. In alta ordine de idei daca e sa fie o cursa o sa se stie dupa nu inante. Nu ma refer la CZR sau altii. CZR ar fi interesant sa se dea cu Andrei Tentean in prima faza nu acel Subaru care este in garaj de inante de al meu. Daca cineva vrea acum sa se dea cu mine nu sunt dispus la a accepta astfel de provocari. |
Re: cine provoaca \"motocicleta\" asta? - SUBARU
Quote:
Am inteles parerea ta este ca ar fi ok sa ma dau. Raspunsul este nu. Daca cineva vrea un clasment il poate face fara mine in top.;) |
Re: cine provoaca \"motocicleta\" asta? - SUBARU
Quote:
|
Re: cine provoaca \"motocicleta\" asta? - SUBARU
Clar nu si nu am facut asta nicodata, e doar o fala impresie.
Nu am nimic de demonstrat. |
Re: cine provoaca \"motocicleta\" asta? - SUBARU
Eu nu inteleg placerea unora de a avea o masina tare, si de a nu iesi cu ea, de a nu se intrece cu altii ... etc ...
Eu credeam ca pasiunea e aia de a castiga pe strada, nu de a avea in garaj o masina care ... in calcule, pe hartie, e cea mai tare ... :???: Nu spun ca nu e tare masina, ci spun doar ca nu inteleg de ce eziti atat de mult Sebastian ... eu cred ca ai fi mult mai satisfacut daca ai iesi pe strada, si ai accepta provocarile, chiar cu riscul ipotetic de a pierde .... dar cu satisfactia data de o cursa. Tin minte filmul cursei dintre tine si Ono, cat de aproape ati stat unul de altul ... ati fost aproape lipiti unul de celalalt pe toata durata cursei (ma refer cel putin la cei 400 de metri) ... eu cred ca aia e o senzatie pe care ai vrea sa o retraiesti ... asa ca nu inteleg de ce te privezi singur de aceste placeri ale vietii unui pasionat ... |
Re: cine provoaca \"motocicleta\" asta? - SUBARU
Atunci am iesit pt ca am gresit.
Probabil ca o sa mai gresesc, dar vreau sao fac frumos. Sunt atat de calculat, mai ales ca pasiunea mea nuse opreste aici, am inceput sa fac masini si pt altii, incat ma cunosc imi stiu posibilitatile. Daca fac o evaluare care nu ma incita... Eu inteleg punctul vostru de vedere il respect si va rog sa ma respectati si voi pe mine. In plus in ce ma priveste sunt singurul care pot decide si presiunea nu e un factor hotarator ci dimpotriva. Sa nu va faceti griji pt ca eu ma tot distrez cu masina, plus altele si cand RACINGCODE face o masina care-si face propietrul fericit e sublim. |
Re: cine provoaca \"motocicleta\" asta? - SUBARU
Aceasta masina a devenit mit de cand exista 4tuningul ... eu totusi nu cred sa o fi vazut decat in renumita cursa amintita de SFW care si aia se pare ca a fost din greseala sau o greseala . E ok sa fii calculat , sa nu te arunci cu capul inainte la orice provocare , sa vezi daca adversarul merita oboseala si sincer cred ca merita .Stiu TT-ul lui CZR de la Suceava unde nu cred ca mergea nici pe aproape de cum merge acum dar nu l-am vazut sa refuze un adversar fie el si mult inferior puterii lui ( PASIUNE ) .
-"cine provoaca \"motocicleta\" asta?"-cred ca nu e un nume potrivit , o provocare lansata cu raspunsuri ambigue si pline de subinteles ... cu riscul de a fi blamat ulterior incercati sa dati rapunsuri coerente , nu sa sariti la gatul primului care nu e de acord cu linia topicului . |
Re: cine provoaca \"motocicleta\" asta? - SUBARU
Quote:
Pentru moment nu ridic manusa. Sunteti mai rapizi pe 400m. |
Re: cine provoaca \"motocicleta\" asta? - SUBARU
Decat cearta si orgoliu pentru o liniuta din care castigator este cu siguranta cel ce investeste cei mai multi bani intr-o masina mai bine ati participa la aceasta cursa si v-ati masura cunostintele sau orgoliul aici: https://forum.4tuning.ro/showthread.p...51#post1355951
Succes! |
Re: cine provoaca \"motocicleta\" asta? - SUBARU
Quote:
|
Re: cine provoaca \"motocicleta\" asta? - SUBARU
Quote:
Ai vorbit ca un adevarat specialist, ma refer la cine a vorbit nu cine a semnat.:lol::lol::lol: In primul rand acolo unde indici tu e nevoie de f multi bani iar ei faqc enorm diferenta. ;) |
Re: cine provoaca \"motocicleta\" asta? - SUBARU
ce ma amuza teribil e cum multi isi dau cu parerea despre mine sau masina mea,fara k makr sa aiba idee ce am eu pe ea sau sa fi iesit cu mine la o bere
ce ma amuza si mai teribil este k sebastian sustine ideea k eu sa ma dau cu oricine altcineva,dar nu cu el...imi place asta cu subestimatul...la capatana a dat roade ;) knd e o provokre directa,fara perdea...si cel provokt raspunde negativ si sar o gramada de chibiti kre-si dau ei cu parerea despre ce ar trebui sau nu...scuzati-ma sa va zic...dar cred k asta ascunde o mare neputinta masina mea nu e gata ,pt k nu am permis,knd voi avea,ziua urmatoare masina iese pe sosea dar o sa fac si eu k domnul sebastian...pai stiti...eu nu ma dau,eu nu vreau clasamente dar mi-amintesc si acum,cum dupa cursa cu ono,am primit toti mail de la domnul sebastian spunandu-ne k el este NR 1 atunci nu contau clasamentele? referitor la bancul de putere de la computest pt auto 4x4,nici asa nu ne putem masura puterile? |
Re: cine provoaca \"motocicleta\" asta? - SUBARU
Asta ar insemna sa faceti competitie de putere. Ar fi frumos sa fie fisa pentru un show de tuning. Dar mai conteaza si cum folosesti acea putere si ce trebuie sa traga dupa ea.
Cred ca e mai frumos un 400 de m. Dar vorba aia cum sa mai zis aici. Nu va cere nimeni sa ne anuntati dinainte si nu inteleg de ce ceri asta. Intai rezolva problemele pe care le ai. Si incearca o abordare in afara forumului sau in afara unui alt spatiu public. Dupa ce rezolvati ce aveti de rezolvat ne anuntati si pe noi. Daca nu asteptati o legala la care sa va convina sa participati. |
Re: cine provoaca \"motocicleta\" asta? - SUBARU
Quote:
nu am nimic personal cu tine,dar...e cumva topicul tau?e cumva vorba d masina ta? knd tu aveai topic d provokri,raspundeai cu da sau nu nu cred k sebastian are nevoie de avokt lafel cum mai fac si altii pe un alt topic...speedster vs?...oameni buni... dak posesorii masinilor au avut curajul sa fak un topic de provokri...isi asuma raspunderea,asa k...rog moderatorii sa stearga posturile kre chiar nu au nici o treaba... |
Re: cine provoaca \"motocicleta\" asta? - SUBARU
Da. Nici eu nu am nimic. Dar vorba aia. Daca faci chestii de genul iti asumi ce se intampla. Cum imi asum si eu. Cum isi asuma si altii care nu au 18 ani si nu fac un topic aici din inconstienta pura. Toti suntem pasionati si toti suntem si calculati.
Te inteleg. Eu doar explicam ceva. Daca trebuia sa o fac pe PM, asta e greseala mea. Dar morala si ideea e. Imi pare sincer rau pentru ce ai patit. Dar daca risti iti asumi acel risc. |
Re: cine provoaca \"motocicleta\" asta? - SUBARU
Quote:
da-i un exemplu lui sebastian de cum se raspunde unei provocari |
Re: cine provoaca \"motocicleta\" asta? - SUBARU
Quote:
De cate ori am cerut eu sa searga nu sa inchida acest topic... |
Re: cine provoaca \"motocicleta\" asta? - SUBARU
Quote:
Cine se ia dupa muste ajunge la rahat! Este intr-un fel chiar amuzant. Atatea provocari de la un topic facut in gluma. Unele serioase altele aberante, cateodata interesante ... Eu nu am sa pot fi vana niciodata, pentru ca chiar eu sunt vanator sunt un tip care ataca si nu asteapta decat momentul prielnic atunci cand vede un trofeu de palmares. Niciodata un vanator de calibru nu o sa impuste un iepure cand a iesit la vanatoare de ursi sau cerbi. Usor, in timp ... vanatul mic prinde curaj si incepe sa se obisnuiasca cu agresorul care la randul lui ignora, facand calcule de eficienta. Merita sa plesnesti un fazan si sa sperii cocosul de munte? Fazani impusti oricum insa la floarea de colt se ajunge cu greu. S-a vazut ca atunci cand "m-am consacrat" cu Cielo m-am dat cu tot ce era de nasul meu reusind trei ani de curse sa tin locul 1. Am demonstrat ca se poate si cu un Cielo. Sunt multe de spus despre mine si curse incepand din '90 pana azi... unii care ma critica cand faceam curse nici nu erau, iar acum la varsta majoratului as vrea sa fiu cevamai decent in curse sa nu imi mai pierd timpul degeaba. Nu vreau sa sfidez sa fac misto de nimeni insa pe cei care vor sa se intreaca cu mine ii rog sa se autoevalueze corect iar daca nu o pot face nu e vina mea si nici nu le pot da explicatii pt comportamentul lor. Sunt multi prieteni apropiati care au fost refuzati pt ca nu avea sens sa ma dau cu ei, cum ar fi sa accept acum cu altii poate chiar mai slabi. Asa ceva ar fi lipsa de respect, iar unii pe buna dreptate s-ar simti frustrati. Atunci cand s-a deschis topicul am complotat in sensul frumos al cuvantului cu Gratian, care si-a dorit sa aiba masina mea pe prima pagina a siteului si a revistei, multi nu erau convinsi, el a mers cu mine si a vazut cum e cu 300 repede si ce demaraj avea o masina care nu era decat poate la 1/2 din ce e azi. Nu stiu dar poate cand o sa vad si eu ceva credibil cu e filmul in care eu schimb f repede 4trepte o sa ma mai gandesc la provocari. La inceput a fost Virgil DZ1 cu Supra si am acceptat provocarea pentru ca era cu nasul pe sus si ne-a jignit spunand ca in Romania masinile se fac pe bordura din spatele blocului si ca ..., am demonstrat ca tuningul nu se face neaparat in tari sus puse si nici neaprat la masini extrem de scumpe cum e o Supra si pretul e chiar ok, iar cel mai important este ca tuningul se face pe baza de cunoastere, nu bani sau tehnologie neaprat. A urmat un miniserial din doua episoade cu Daniel Onoriu care a vrut cu oricati bani sa rupa din mine ca un caine, a folosit un Porsche si era f aproape sa ma invinga in serialul doi, insa nu suficient pana la urma. Oricum si eu sunt om supus greselilor, atunci am ratat startul, de fapt al incalzit anvelopele peste cat eram obisnuit suprafata de contact eraextrem de aderenta, nu am turat destul la start si am avut o plecare balbaita, persant startul si o masina, dar am recuperat. A venit Florin de la drift cu Mazda ... sa ne invete tuning... ca stie el mai bine, dar acum ajuns in Romania a inteles si a renuntat la lupta el face altceva si cred ca f bine. Urmeaza un tip cu state cu un pontiac de 1000cp sau peste... si cum il vedeti voi l-am vazut si eu. Teo grecul a vrut si el un loc pe aceasta lista, insa desi interesant nu f valoros, dar cine stie poate iepurele asta schibma blana cu una de urs..., dar il voi impusca direct in gura ca sa-l las fara cuvintele inc are ne facea ... pe noi romanii. Urat si fara logica dar a avut noroc inca. CZR are un TT, recunosc ca nu-mi e simpatic dar nici nu am nimic cu el insa mai are mult de lucru ca sa incerce ceva si nu pot lua in serios asa o provocare, sa coboram pe pamant el daca face 1/2 din puterea masini mele lasa cardanul pe asfalt...E bun mere bine, e bataios, risca totul pt o victorie, bravo lui insa mai astept sa creasca sau se va stinge cum s-a intamplat si cu altii. Pentru mine a ramas in picioare cursa cu masina de 1000cp a lui Maftei porsche 996 turbo 4x4 facut la comanda speciala de 9ff. Probail ca ma voi da cu el cumva de referat legal cu zeci de mi de oameni asitenta. De ce accept aceasta provocare? Sunt doua motive primul tine de faptul ca are o masina tare iar al doilea este pentru ca i-am spus lui micutzu ca daca vrea mafei de vom da cand acesta are sa aiba masina in forma maxima si nu am acceptat sa ma dau cu el cand era in rodaj. Nu halesc vrajeala cu soft de rodaj, ca masina nu e gata, patineaza ambreiajul un pic dar sa vedem cu stam...si daca incearca cu as ceva saq stie ca fac ceva irefutabil in gura lor. Ori sunt barbati si se dau cu ce au mai bun in forma maxima ori sa caute motive pana le-o veni acru in gura. Imi plac doar cursele cu adversari adevarati, pe masura si in conditii incontestabile de intrecere, adica asfalt bun, vreme buna, masini in forma maxima ... |
re: Provocări pentru SUBARU lui Sebastian.
esti tare !
|
re: Provocări pentru SUBARU lui Sebastian.
Sincer eu unu cred ca tu esti persoana care arunca cu cea mai mare usurinta cuvinte jignitoare la adresa multor persoance care au cel putin de 2 ori mai multe cunostinte despre lumea auto decat tine.Si tot tu critici persoane care tie ti se par ca au nasul pe sus .... la tine te-ai uitat?
Masina ta este una rapida ,dar nu este vorba de un super monstru .... si lucrul asta isi poate da seama orce persoana care are cunostinte despre mecanica.Eu unu sunt convins ca masina ta se invarte undeva in jurul valorii de 600 hp .... daca ai chef sa discutat despre asta o sa-o facem .... deci nu poate fi asa invincibila cum crezi/speri tu. Te lauzi cu experienta in lumea curselor .... inseamna ca ar trebui sa stii un lucru .... "caini care nu latra ..... MUSCA " ... CRZ are o masina extrem de competitiva chiar si in comparatie cu a ta ... deci nu poate fi vorba de o jignire in eventualitate unei curse cu el. Momentan CZR este pe "val " cum se zice ... avand destule masini trecute in palmares ca victime .... chiar si una pe care tu ai considerato cea mai rapida (paradoxal considerandul pe CRZ victima clara in fata acelui adversar ... cu masina preparata dupa reteta ... si cu condimentele ... ma intelegi tu ) ... si acuma incerci sa ne explici noua ca nu merita atentie ... Sebastian tu te contrazici in ceace spui de pe o zi pe alta .... sincer nu am nimika cu tine si nu vreau sa fiu avocatul lui CZR, si poate nu sunt nici fanul lui CZR dar omul ti-a facut o provocare dupa ce s-a "calificat " .... sau poate masina lui Cristi Capatana este mult prea slaba incat sa reprezinte un etalon de calificare pt masina ta. Sebastian sa nu ma intelegi gresit ... nu am nimika cu tine dar, nu ai nici un drept sa spui ca masina lui CZR nu este competitiva in conditiile in care masina asta a facut kilometri la curse anul trecut cam cat a facut Subarul tau in toata existenta lui. Eu nu l-am auzit niciodata pe CZR sa refuze o cursa cu un Subaru STI Stok .... chiar daca acea cursa nu avea nici un rost. Asa cum a mai spuso o data .... ma repet ... DA sau NU .... nu ne intereseaza nimika in rest ... nu istoria masini tale ... nu istoria ta .... nimika.... Raspunde si tu o data clar si la obiect ... AI CURAJ SA TE DAI CU UN AMARAT DE AUDI TT LA PRIMA LEGALA IN FATA PUBLICULUI ..... DA sau NU |
re: Provocări pentru SUBARU lui Sebastian.
As vrea sa nu pui in gura oamenilor cuvinte.
Nu am spus nimic de CZR ca ar fi ... cum insinuezi tu, daca vroiam sa fac referire la el as fi facut asta. Nu se pune problema de curaj e doar lipsa de interes. In alta ordine de idei daca te pricepi tu mai bine la masina mea sti cati ci are ce poate, mai mult imi poti evalua cunostintele...te rog sa demostrezi prin fapte sa faci o masina extrem de rapida si sa fiu onorat langa tine la start. Altfel vorbele ... Multumesc! |
re: Provocări pentru SUBARU lui Sebastian.
Sebastian ,intrucat posibilitatile mele material nu sunt nici macar pe aproape fata de ale tale nu pot sa fac lucrul asta ..... dar daca tot vrei o adsfel de provocare o pot accepta numai cu conditia de a alege o masina ieftina si de a face "tuningul" pt ia cu un anumit buget (cat mai limitat).
Sau ar mai exista inca o posibilitate in care sa fie folosite masinile deja existente ... dar atuncea provocarea ar fi pt o etapa de VTM .... pe 400m nu are rost. Inca o data iti spun ca nu am nimika cu tine si sti si tu prea bine lucrul asta ... te-am sustinut atuncea cand ai avut dreptate si mi-am pus multa lume in cap .... dar acuma nu ai dreptat in ceace privesc afirmatiile fata de CZR. CZR are o masina extre de competitiva pe 400m .... frumos ar fi sa recunosti lucrul asta chiar daca asta nu ar duce neaparat la o cursa intre tine si el pe 400 m. Cum am mai spus nu sunt avocatul/fanul lui CZR dar respect tot timpul persoanele care investesc bani in masinile lor si obtin si rezultate remarcabile cu ele. Multumesc. |
Re: cine provoaca \"motocicleta\" asta? - SUBARU
Quote:
p.s. nr 2,3 ar fi ducu,tudose... o zi buna |
re: Provocări pentru SUBARU lui Sebastian.
Nu contesc calitatile masini lui CZR si nici defectele.
Nu ma intereseaza o astfel de cursa, iar daca o sa aveti incredere in mine o sa vedeti in curand de ce nu ma intereseaza. Eu stiu ceva ce voi ... aproximati. In ce priveste sportul cu motor si eu am pornit de la Dacia pe care o apreciez, insa ce sa spun automobilismul e un sport scump, f scump poate cel mai scump iar daca mi-as permite as paricipa si la alt gen de curse. Eu stiu cum se face performanta si oricat de ieftina e o masina costa f mult ca sa faci ceva serios. Daca as avea un sponsor serios si potent as participa la multe curse aproape orice gen automobilistic insa altfel ma rezum la ceea ce pot prin propile mijloace. Nu imi place si detest atitudinea unor cursanti profesionisti care se dau dar mereu spun ca nu am avut banii lui baldescu, nu am avut anvelope, ... daca ma dau vreau sa stiu ca am tot si daca nu merge ceva e vina mea ca pilot altfel... Singurul care a beneficiat de la noi de conditii f bune a fost Claudiu David cand mergea pe plan extern. Un buget ok pt un sezon de raliuri este minim 2000000euro, sigur ca poti alerga si cu 100000 euro ... insa nu vei atinge niciodata performanta. Nu inteleg statul Roman de ce nu incurajeaza, de ce industria auto aluneca pe langa acest subiect... Pacat ca politicienii nu dau un sut in fund alora care pot face un pas inainte.pentru progres nu pt a umili pe cieva. |
Re: cine provoaca \"motocicleta\" asta? - SUBARU
Quote:
|
re: Provocări pentru SUBARU lui Sebastian.
CONCLUZIA ESTE K NU VREI SA TE DAI CU MINE...din kuza k tu estimezi k sunt mai slab
asa ai estimat si cu capatana kre ai zis tu k nu a avut aderenta,dar pe filmari se vede k pleak tun uite cum facem,k sa nu zici k sunt vrabia kre malai viseaza... tudose este peste pepy (s-a dovedit) si probabil e cea mai tare masina facuta de tine,inafara de a ta... knd o sa scot masina as fi onorat sa ma intrec cu tudose... vreau insa sa-mi zici ceva...sunt sigur k vei sti raspunsul dak eu la 1400kg si sofer de 50kg ma intrec cu subaru de 1500kg si sofer d 100kg si pe 400m ar fi o distanta de 2 masini intre mine si el,km cati cp ar avea masina mea,tu stiind deja puterea lui tudose? |
re: Provocări pentru SUBARU lui Sebastian.
Nu spun nimic ca esti slab bun sau, doar consider ca din pdv meu nu esti interesant, poate ca stiu ca esti mult prea bun si ...
Nu estimez nimic! Va dati si gata, iar cu Capatana ar fi frumos sa il ai in paralel la o cursa corecta si nu spun ca te bate, doar sa fie ceva echitabil. |
re: Provocări pentru SUBARU lui Sebastian.
Quote:
ai zis de capatana k are suta in 3,5,ai redactat un material frumos pt revista 4tuning...pagini de revista...proiect j300 sau cum ii zice...probabil estimai un 450cp,altfel nu lua 3,5 suta dak-i dau 2 masini (ca exemplu) lui tudose si la el estimezi 500cp,poate eu am 600 si intre 600ale mele si 1000ale tale,cu diferenta de greutate,nu cred k imi dai mai mult d 1 masina pe 400m ;) |
re: Provocări pentru SUBARU lui Sebastian.
ce de "matematicieni" pe aici .... czr-ule, sa stii ca la prima legala(si nu numai) ai un adversar care nu da inapoi ;) ... de evo8 din braila este vorba ;)
|
re: Provocări pentru SUBARU lui Sebastian.
Quote:
ce ati zice toti dak eu nu mai accept provokri dekt de la cele mai tari masini? ce victime are evo 8 de braila?pt mine e mult mai interesant grecul cu evo 8 cum e? |
re: Provocări pentru SUBARU lui Sebastian.
5 pagini care puteau evitate in felul urmator ..
cu DA sau NU 2 litere... 5 pagini .. :rolleyes2 |
re: Provocări pentru SUBARU lui Sebastian.
Nu e nici un fel de problema. Ducu a refuzat invitatia atunci cind a primit-o (pt. revansa) iar tu daca nu ma insel ai zis ceva de ''o miza'' la care nu ai fost refuzat.Daca vrei sau nu sa te dai e numai problema ta eu nu te pot forta si nici nu vreau.Mai e si posibilitatea de a nu putea ajunge in tara la prima legala asa ca.......vom vedea..... a zis orbul.
|
re: Provocări pentru SUBARU lui Sebastian.
Quote:
Sunt estimari care e bine sa le faci in minte, altfel te faci de ras. Pai daca vi sa iei bataie ... ce sens are sa ne dam. In general setez masina sa inving cat mai aproape, iar cu tine NU ma dau acum. Nu e un refuz general daca imi vei starni interesul prin fapte nu provocari de grupa mare la gradinita ramane de vazut. |
re: Provocări pentru SUBARU lui Sebastian.
Quote:
15 pagini pe un alt topic care puteau fi evitate lafel cu da sau nu @CZR deci te dai cu mine la prima legala? da sau nu ca nu am reusit sa intzeleg din postul tau |
| All times are GMT +2. The time now is 19:50. |
- Copyright 2026 4Tuning