![]() |
1 Attachment(s)
ma , nush cat d haioasa o sa vi se para voua poza
insa mie .. la ora 7 dim , dupa o noapte de nesomn , mi se pare super haioasa adica .. ma intreb cum poti .. sa te iei de un american chel si cu mustata , ajuns la batranete , care cauta femei in Romania , cum sa-i zici \" BAI EDDY , BA nici aici n-am loc de dumneata... offf!!!! misto poza \" mi se pare absurd =)) si totodata al naibii de haios |
2 Attachment(s)
Ah si .. d`ale lu Speeder , poate stiti poza , poate nu , cert e ca .. uitati cum poate parca un om .. mai .. nebun de fel =))
+++ una haioasa rau |
1 Attachment(s)
Una facuta aseara pe frig :lol: :lol: :lol: :lol:
|
ori a ramas fara frane ori cauta un loc la umbra....
|
n`am putut sa uploadez poza...da putetzi sa intrati voi http://sheendigital.com/alba/
|
Re:
Quote:
|
damn ...i`m good :)))))
io m`am *** pe mine de frica :)) doar ce pusesem pauza la winamp ...volumu era la maxim ...sa cad cu scaunu pe spate :D |
Re:
Quote:
|
Doamne...s-a speriat si mama!!! Ascultam muzica...si s-a auzit in toata casa :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
|
satisfactie garantata !! :))
|
Doamne asta e in genul aia ! Reclama la dacia logan daca o stiti :lol:
|
Re:
Quote:
ca e chiar horror aia,ca incepi sa te gandesti......oare era ala prost,sau nu tin franele? :lol: |
eu zic ca era ceva cu franele
|
Re:
Quote:
|
1 Attachment(s)
serifu care rupe tot :lol: :lol: :lol:
|
1 Attachment(s)
asta a pierdut cursa :D o ashteapta p`aia de 3 juma`
|
1 Attachment(s)
michael cu mielu meu :lol: :
|
si a mai prins motoreta???????????????? :shock: :shock:
|
da da da
traiasca mielu ! o sa ai si tu de Paste un ciucurash :lol: :lol: :lol: :lol: fizz e mic copil pe langa mine :lol: |
Re:
Quote:
|
Re:
Quote:
|
Re:
Quote:
|
1 Attachment(s)
cea mai tare poza pe care am gasit-o
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: |
Re:
Quote:
|
1 Attachment(s)
si ceva din folclorul romanesc condus de tarajul din clejani :lol: :lol: costum taranesc traditional la romani moda toamna-iarna
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: p.s. mor de rass |
Re:
Quote:
|
1 Attachment(s)
din folclorul romanesc partea a2-a
poza asta a pus capac la toate :lol: :lol: :lol: :lol: am cazut de pe scaun cand am vazut-o !!! |
Re:
Quote:
|
Re:
Quote:
|
LaMisto wrote
Quote:
|
Maicăl: ti-era frig ma ? Iti inghetase dantura ? :lol:
Botosii aia de eschimos sunt ai lu' minirally ? Daca da, acum inteleg de ce ultima moda din randul pinguinilor de la Polu' Nord sunt cizmele imblanite :) |
1 Attachment(s)
Cei frumos si lui d-zeu ii place =)) e ceva genu \"1 roman la siab\"
|
cum era reclama de la mastercard ... ... o poza cu buci pe telefon .. nepretzuita .. pentru toate celelalte exista mastercard :))
|
Re:
Quote:
iar minirally tocmai iesise din iglu :lol: se ducea la vanatoare... |
Eu cred ca fugea de vanatori, ca... statura o face sa semene cu un mic pinguin :lol:
:icon_kiss miniraliu :) |
Re:
Quote:
mai MiniMe,ce are mey toata lumea cu u? :lol: |
mah voi avetzi bucurii la ea ?!?!?!? animalelor :)
|
1 Attachment(s)
:peace:
|
8 Attachment(s)
:lol:
|
Re:
Quote:
|
| All times are GMT +2. The time now is 08:12. |
- Copyright 2026 4Tuning