![]() |
Re: Masini tari din Iasi
L-am vazut si eu acu 2 zile in intersectia cu bucsinescu si tudor...o domnisoara bruneta era la volan :-P
|
Re: Masini tari din Iasi
1 Attachment(s)
Cine ghiceste ce avem noi in Iasi :D?
|
Re: Masini tari din Iasi
Seamna cu un Stratos.
|
Re: Masini tari din Iasi
As zice Miura ,Stratos , dar astept raspunsul corect :D
|
Re: Masini tari din Iasi
Quote:
|
Re: Masini tari din Iasi
Doar ce am vbit cu omul.. am mers dupa el pana i-am facut semn sa traga putin pe dreapta sa-i admir masinuta. E o NOVA reconditionata, motor de vw 1.6 boxer... masinuta fiind de prin anul `67 parca si mai sunt decat 8 exemplare in lume.
Omul nu e interesat de nici un fel de sedinte foto sau stuff... pur si simplu cine vrea sa admire masina o poate vedea in fata la Pub25 de marti pana joi dupa orele 11. Frumos exemplar! |
Re: Masini tari din Iasi
1 Attachment(s)
Quote:
|
Re: Masini tari din Iasi
Quote:
sincer nu stiu la ce nova te referi :) mc |
Re: Masini tari din Iasi
Foarte tare..
Eriksson uite un alt exemplu (prin anglia) http://www.priceofhistoys.com/2008/0...-mkii-kit-car/ |
Re: Masini tari din Iasi
Eriksson ai aici mai multe detalii despre masina daca te intereseaza... poti citi acele cateva randuri.
http://www.therightsigns.co.uk/nova/introduction.htm |
Re: Masini tari din Iasi
mc fain
citesc de curiozitate oricum frumoasa masina ! |
Re: Masini tari din Iasi
nu v-ati prins..hmm e o dacia nova:lol: iar posesorul e domnul basse mai prezinta el pe la evenimente masina a fost reconditionata undeva prin metalurgie pe langa printco iar in pacurari la socom a fost facut partea mecanica oricum cine o vede pe strada zice ca e un ozn:lol: pacat de triplele ei de remorca
|
Re: Masini tari din Iasi
Quote:
|
Re: Masini tari din Iasi
Quote:
|
Re: Masini tari din Iasi
Quote:
|
Re: Masini tari din Iasi
nu prea merita acea masina sa stea in frig si sa ii inghete chederele, banuisc ca proprietarul o tine intr-un garaj pe perioada iernei unde hiberneaza la caldura fara sa sufere degeraturi, ar fi pacat sa faca contact cu sarea de la noi care are un apetit deosebit pentru tabla!
|
Re: Masini tari din Iasi
1 Attachment(s)
:!::!:
|
Re: Masini tari din Iasi
Quote:
|
Re: Masini tari din Iasi
poza nu-i prea recenta...
nu cred mai este prin iasi... |
Re: Masini tari din Iasi
eu parca am vazut-o la uds sau in alta parte,dar stiu sigur ca am vazut-o
|
Re: Masini tari din Iasi
Quote:
|
Re: Masini tari din Iasi
masina de mai sus este de vanzare..daca e cineva interesat sa ma contacteze.
CHEVROLET MALIBU BERLINA 3,2 107CP ROSU CHEVROLET MALIBU 1964 inmatriculat RO Pret: 5,000 EURO An fabricatie: 1964 Carburant: Benzina Rulaj: 130,000 km Capacitate: 3,180 cmc Putere: 107 CP Locatie:IASI Inmatriculata RO TAPISERIE PIELE;STARE BUNA DE FUNCTIONARE,TOATE PIESELE ORIGINALE,MULTIPLE PIESE DE REZERVA https://img137.imageshack.us/img137/4...3960005fx3.jpg https://img137.imageshack.us/img137/9...3960004ca3.jpg |
Re: Masini tari din Iasi
Quote:
|
Re: Masini tari din Iasi
ba da
|
Re: Masini tari din Iasi
Era un PASSAT 3BG model 2002-2005 de culoare mov,cu elemente cromate,foarte foarte frumos,poze cu el are cineva?
|
Re: Masini tari din Iasi
Quote:
|
Re: Masini tari din Iasi
Quote:
|
Re: Masini tari din Iasi
7 Attachment(s)
:pistoles:saptamana trecuta spala caii:lol:
|
Re: Masini tari din Iasi
cam cate sute?!.....:D
|
Re: Masini tari din Iasi
cam...fix 490:lol:
|
Re: Masini tari din Iasi
Au prins curaj nenii cu Ferrari din iasi ... au inceput sa le scoata la plimbare , ieri pe copou umbla celalalt ferrari din iasi RTE-ul , si acum vreo 2 saptamani l-am zarit iar prin 2 baieti ... acuma vad ca si patronul de la OTED si-a scos ferrariul la aer ... pacat de masinile astea pentru drumurile astea minunate
|
Re: Masini tari din Iasi
avea 34000 km.....:shock:
|
Re: Masini tari din Iasi
5 Attachment(s)
ieri pe pacurari ...
|
Re: Masini tari din Iasi
Quote:
|
Re: Masini tari din Iasi
mie mila de masina aia :| la ce strazi avem noi
|
Re: Masini tari din Iasi
Quote:
|
Re: Masini tari din Iasi
yo's ala mai mic :)):D
|
Re: Masini tari din Iasi
Quote:
|
Re: Masini tari din Iasi
Totusi poze cu acel Passat mov de pe Sararie are cineva?
Din cate am auzit este un W8,model mai rar in Romania.Deci..are cineva poze cu el? |
Re: Masini tari din Iasi
Cel cu evacuarea dubla ?!
|
| All times are GMT +2. The time now is 05:33. |
- Copyright 2026 4Tuning