![]() |
Re: my tuning r5
Quote:
|
Re: my tuning r5
nu are bara
|
Re: my tuning r5
Quote:
|
Re: my tuning r5
4 Attachment(s)
mersi GTR ul arata mult mai bine .
|
Re: my tuning r5
Tabla cand o faci? Cand o vopsesti?
Faci lucrurile fara sens, tu nu te vezi? Sau iti doresti o rabla cu tuning? |
Re: my tuning r5
Quote:
|
Re: my tuning r5
Nu vreau sa vopsesc nicodata masina asta ! anca 1 ,2 saptamani si merge la fier vechi .
si dupa aia pun barele si elemente de gtt pe la GTR . |
Re: my tuning r5
Baiatul asta Fazekas,este monument de BUN SIMT nu stiu daca in 65 pag.de topic a raspuns urat sau a fost impertinent cu careva desi aici i s au adus comentarii care mai de care mai colorate :))))))),in fine, subiectul traieste vad si acum pina la urma o sa prinda viata masina asta :P
P.S si remarc ca asculta o muzica foarte buna :twisted: |
Re: my tuning r5
sa inebunesc daca mai inteleg ceva , ai vrut sa verifici elementele de GTT daca sunt originale , ca nu inteleg la ce le-ai mai pus pe masina :shock:
|
Re: my tuning r5
da !numa nu pre amreusit sa montez, pentru ca ofost lovin partea dreapta spate si 2 cm mai scurta dacut stanga!
|
Re: my tuning r5
Quote:
|
Re: my tuning r5
2 Attachment(s)
r5 vs mercedes
|
Re: my tuning r5
2 Attachment(s)
Quote:
|
Re: my tuning r5
bun simt era, sigur :lol:
|
Re: my tuning r5
2 Attachment(s)
.......
|
Re: my tuning r5
De ce nu ai spalat masina inainte sa aplici fibra aia ? Are prindere mai buna cu pamant ?
|
Re: my tuning r5
Nu amlipit acolo, numa ampus acolo casa vad cum arat si ce mai trebe sa modific!
|
Re: my tuning r5
Quote:
|
Re: my tuning r5
Quote:
|
Re: my tuning r5
da anfolosesc pentru matrita
|
Re: my tuning r5
vinde tot, ia un logan si iesi pe plus decat sa macelaresti 2 masini....
|
Re: my tuning r5
si bani de logan de unde?
crezi ca isi scoate minim 2000euro din ce are? fii serios daca ar fi bani...viata ar fi mult mai usoara |
Re: my tuning r5
Quote:
|
Re: my tuning r5
lasati ma omu sa isi faca si el damblaua ... nu o fi avut jucarii cand a fost mic ... :D
sunt banii omului pana la urma =))) :cry::cry::cry: |
Re: my tuning r5
1 Attachment(s)
......
|
Re: my tuning r5
e bine ca ai pozitii de nefese pe masina, ce mai conteaza ca se darama pe tine restu...:lol:
|
Re: my tuning r5
Quote:
|
Re: my tuning r5
se poate inchide topicul !
|
| All times are GMT +2. The time now is 22:39. |
- Copyright 2026 4Tuning