Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Masina mea Renault (https://forum.4tuning.ro/110-masina-mea-renault.html)
-   -   my tuning r5 (https://forum.4tuning.ro/110-masina-mea-renault/212343-my-tuning-r5.html)

B XX ADI 02-12-11 11:43

Re: my tuning r5
 
Quote:

Originally Posted by fazekasnfs (Post 4754271)
......

bara fata de pe gtr...aia ma intereseaza.

fazekasnfs 02-12-11 16:09

Re: my tuning r5
 
nu are bara

alin-007 02-12-11 17:05

Re: my tuning r5
 
Quote:

Originally Posted by fazekasnfs (Post 4754271)
......

Parca are si ea forma de masina acum ;)

fazekasnfs 03-12-11 14:11

Re: my tuning r5
 
4 Attachment(s)
mersi GTR ul arata mult mai bine .

Eugen_TL 03-12-11 15:38

Re: my tuning r5
 
Tabla cand o faci? Cand o vopsesti?
Faci lucrurile fara sens, tu nu te vezi?

Sau iti doresti o rabla cu tuning?

alin-007 03-12-11 15:42

Re: my tuning r5
 
Quote:

Originally Posted by Eugen_TL (Post 4756534)
Tabla cand o faci? Cand o vopsesti?
Faci lucrurile fara sens, tu nu te vezi?

Sau iti doresti o rabla cu tuning?

Pe Discovery la American HOT ROD , baietii montau toate piesele le aliniau frumos si abia dupa desfacea tot si se apucau de vopsit si finisat :D Alta explicatie nu am :D

fazekasnfs 03-12-11 15:53

Re: my tuning r5
 
Nu vreau sa vopsesc nicodata masina asta ! anca 1 ,2 saptamani si merge la fier vechi .
si dupa aia pun barele si elemente de gtt pe la GTR .

Alex_shaolin 03-12-11 16:49

Re: my tuning r5
 
Baiatul asta Fazekas,este monument de BUN SIMT nu stiu daca in 65 pag.de topic a raspuns urat sau a fost impertinent cu careva desi aici i s au adus comentarii care mai de care mai colorate :))))))),in fine, subiectul traieste vad si acum pina la urma o sa prinda viata masina asta :P
P.S si remarc ca asculta o muzica foarte buna :twisted:

alin-007 03-12-11 16:53

Re: my tuning r5
 
sa inebunesc daca mai inteleg ceva , ai vrut sa verifici elementele de GTT daca sunt originale , ca nu inteleg la ce le-ai mai pus pe masina :shock:

fazekasnfs 03-12-11 17:38

Re: my tuning r5
 
da !numa nu pre amreusit sa montez, pentru ca ofost lovin partea dreapta spate si 2 cm mai scurta dacut stanga!

LAV77 03-12-11 18:03

Re: my tuning r5
 
Quote:

Originally Posted by Alex_shaolin (Post 4756634)
Baiatul asta Fazekas,este monument de BUN SIMT nu stiu daca in 65 pag.de topic a raspuns urat sau a fost impertinent cu careva

Foarte buna observatia. Chiar ca e asa. E ceva ce vezi extrem de rar, daca nu deloc, pe acest forum.

fazekasnfs 07-12-11 16:41

Re: my tuning r5
 
2 Attachment(s)
r5 vs mercedes

Gerhard_1300 07-12-11 17:25

Re: my tuning r5
 
2 Attachment(s)
Quote:

Originally Posted by fazekasnfs (Post 4764690)
r5 vs mercedes

:peace:

cRbL 07-12-11 17:52

Re: my tuning r5
 
bun simt era, sigur :lol:

fazekasnfs 09-12-11 10:21

Re: my tuning r5
 
2 Attachment(s)
.......

Daniel_Toa 09-12-11 11:53

Re: my tuning r5
 
De ce nu ai spalat masina inainte sa aplici fibra aia ? Are prindere mai buna cu pamant ?

fazekasnfs 09-12-11 12:00

Re: my tuning r5
 
Nu amlipit acolo, numa ampus acolo casa vad cum arat si ce mai trebe sa modific!

LAV77 09-12-11 12:21

Re: my tuning r5
 
Quote:

Originally Posted by fazekasnfs (Post 4768135)
.......

Ne-ai bagat pe toti in ceata. Pana la urma pui arcadele de GTT sau le faci din fibra??? Sau nu ti-o ia la REMAT (ai zis ca in max. 2 saptamani e la fier vechi) fara arcade din fibra?:lol::lol:

alin-007 09-12-11 15:30

Re: my tuning r5
 
Quote:

Originally Posted by LAV77 (Post 4768335)
Ne-ai bagat pe toti in ceata. Pana la urma pui arcadele de GTT sau le faci din fibra??? Sau nu ti-o ia la REMAT (ai zis ca in max. 2 saptamani e la fier vechi) fara arcade din fibra?:lol::lol:

Probabil foloseste masina pe post de matrita :shock::rolleyes2

fazekasnfs 09-12-11 20:25

Re: my tuning r5
 
da anfolosesc pentru matrita

cRbL 10-12-11 01:01

Re: my tuning r5
 
vinde tot, ia un logan si iesi pe plus decat sa macelaresti 2 masini....

adrianpaul 10-12-11 17:14

Re: my tuning r5
 
si bani de logan de unde?
crezi ca isi scoate minim 2000euro din ce are? fii serios

daca ar fi bani...viata ar fi mult mai usoara

alin-007 11-12-11 04:29

Re: my tuning r5
 
Quote:

Originally Posted by adrianpaul (Post 4770656)
si bani de logan de unde?
crezi ca isi scoate minim 2000euro din ce are? fii serios

daca ar fi bani...viata ar fi mult mai usoara

Cu mult mai usoara :rolleyes2

expres 11-12-11 11:54

Re: my tuning r5
 
lasati ma omu sa isi faca si el damblaua ... nu o fi avut jucarii cand a fost mic ... :D

sunt banii omului pana la urma =))) :cry::cry::cry:

fazekasnfs 15-12-11 15:39

Re: my tuning r5
 
1 Attachment(s)
......

cRbL 15-12-11 16:14

Re: my tuning r5
 
e bine ca ai pozitii de nefese pe masina, ce mai conteaza ca se darama pe tine restu...:lol:

VladM 23-12-11 00:57

Re: my tuning r5
 
Quote:

Originally Posted by cRbL (Post 4779395)
e bine ca ai pozitii de nefese pe masina, ce mai conteaza ca se darama pe tine restu...:lol:

Like !

fazekasnfs 23-12-11 10:19

Re: my tuning r5
 
se poate inchide topicul !


All times are GMT +2. The time now is 22:39.

- Copyright 2026 4Tuning