Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Divertisment (https://forum.4tuning.ro/31-divertisment.html)
-   -   Ştiaţi că eu in acest moment ... (https://forum.4tuning.ro/31-divertisment/154239-stiati-moment.html)

DTH 04-01-11 16:37

Re: Ştiaţi că eu in acest moment ...
 
17.37 :Mă bag să fac o baie fierbinte că mă dor toate oasele :lol:

julaikos 05-01-11 06:20

Re: Ştiaţi că eu in acest moment ...
 
Abia m-am intors de pe plantatie...in schimb pot spune ca e o placere sa chinui masina intre stalpii din parcarea bricostore baneasa la ora 6 cand nu e nici dracu pe acolo :lol:

midnight_rider 05-01-11 07:40

Re: Ştiaţi că eu in acest moment ...
 
rehab:dizzy:

Babutz 05-01-11 17:07

Re: Ştiaţi că eu in acest moment ...
 
beau un cafei si un heroes..pfff turele de noapte:(

valitataye 05-01-11 17:36

Re: Ştiaţi că eu in acest moment ...
 
18:37 Am ajuns de la sc:D

DTH 05-01-11 17:46

Re: Ştiaţi că eu in acest moment ...
 
18.46 : Merg să fac un photosesion de sezon :rolleyes:

cruizer11 06-01-11 23:09

Re: Ştiaţi că eu in acest moment ...
 
....stric tot ceea ce imi cade in mana....frumos la oras lucruri multe:lol:

valitataye 06-01-11 23:29

Re: Ştiaţi că eu in acest moment ...
 
12:29 Ma preg de somn:D

DTH 06-01-11 23:35

Re: Ştiaţi că eu in acest moment ...
 
12.35: Mă joc cs :lol:

morpheusmaster 06-01-11 23:59

Re: Ştiaţi că eu in acest moment ...
 
Quote:

Originally Posted by MillionDollarBaby (Post 3961114)
12.35: Mă joc cs :lol:

unde te fac 1 frag?

cangri 07-01-11 00:21

Re: Ştiaţi că eu in acest moment ...
 
1:20 Mai e putin si scapam de la servici.

julaikos 07-01-11 00:33

Re: Ştiaţi că eu in acest moment ...
 
1:32...peste 4 ore plec la scarbici

DTH 07-01-11 01:14

Re: Ştiaţi că eu in acest moment ...
 
Quote:

Originally Posted by morpheusmaster (Post 3961190)
unde te fac 1 frag?

2.14: īn continuare mă joc cs :)) hai pe pcp.gemenii.ro

Babutz 07-01-11 05:04

Re: Ştiaţi că eu in acest moment ...
 
am scapat si de ziua asta de wrk..ma relaxez la un cappucino:lol:

Manson 07-01-11 08:36

Re: Ştiaţi că eu in acest moment ...
 
la birou...cafeaua-biscuiti si dupa un film....asa de sfarsit de saptamana:P

midnight_rider 07-01-11 11:53

Re: Ştiaţi că eu in acest moment ...
 
pe picior de plecare:rolleyes2

Babutz 08-01-11 06:14

Re: Ştiaţi că eu in acest moment ...
 
beau o bere NA:) si ma bag la un remi

DTH 08-01-11 06:18

Re: Ştiaţi că eu in acest moment ...
 
7.18 : Mă joc cs :lol:

Dj_kyd 08-01-11 06:55

Re: Ştiaţi că eu in acest moment ...
 
incerc sa ma trezesc:rolleyes2

Babutz 08-01-11 15:49

Re: Ştiaţi că eu in acest moment ...
 
ma joc heroes

Dj_kyd 08-01-11 20:47

Re: Ştiaţi că eu in acest moment ...
 
Quote:

Originally Posted by Babutz (Post 3965645)
ma joc heroes

Pe 4tuning?:???:


Navighez pe net linistit:arrow:

Babutz 09-01-11 09:49

Re: Ştiaţi că eu in acest moment ...
 
Quote:

Originally Posted by Dj_kyd (Post 3966542)
Pe 4tuning?:???:


Navighez pe net linistit:arrow:

mai fac si pauze din cand in cand.,,)

si altii intre timp joaca carti..cs..for example

DTH 09-01-11 15:54

Re: Ştiaţi că eu in acest moment ...
 
16.54: M-am trezit că am hibernat pānă la ora asta :lol: verific forumurile că e " multe " :lol: īmi pregătesc ceva de păpică ...după care mă leg de scaun şi mă bag la cs ....şi nu mă mai mişc cāteva ore bune că am un chef prea mare :lol:

rZvBooM 09-01-11 16:00

Re: Ştiaţi că eu in acest moment ...
 
4.59. Dau un mesaje si ascult muzica :))

valitataye 09-01-11 16:00

Re: Ştiaţi că eu in acest moment ...
 
17:00 Imi omor nervii cu un amplificator:lol:

18BSV 09-01-11 21:48

Re: Ştiaţi că eu in acest moment ...
 
22:47 ma uit la tv,umblu pe forumul 4tuning,si ma gandesc ca maine iar merg la lucru

DTH 11-01-11 06:46

Re: Ştiaţi că eu in acest moment ...
 
7.46 : Merg īn lumea viselor :lol:

julaikos 11-01-11 07:24

Re: Ştiaţi că eu in acest moment ...
 
ma bag la somn dupa schimbul de noapte 8)

Babutz 11-01-11 09:14

Re: Ştiaţi că eu in acest moment ...
 
beau un cafei si caut ceva muzica...

cruizer11 11-01-11 09:42

Re: Ştiaţi că eu in acest moment ...
 
10:42 La scoala dorm pe banca...

DTH 11-01-11 16:53

Re: Ştiaţi că eu in acest moment ...
 
17.53: Stau īn pat ...nu mă simt bine :sad:

rZvBooM 11-01-11 17:10

Re: Ştiaţi că eu in acest moment ...
 
18.10 - Stau in pat, ma plictisesc maxim!!!

valitataye 11-01-11 17:33

Re: Ştiaţi că eu in acest moment ...
 
18:34 Stau pe forum

Babutz 12-01-11 06:52

Re: Ştiaţi că eu in acest moment ...
 
beau un ceai si ma apuc de mancare:rolleyes2

DTH 12-01-11 12:56

Re: Ştiaţi că eu in acest moment ...
 
13.56: tot nu mă simt bine ....:cry:

cangri 12-01-11 13:00

Re: Ştiaţi că eu in acest moment ...
 
fac piata:))

Dj_kyd 12-01-11 13:52

Re: Ştiaţi că eu in acest moment ...
 
Ma plictisesc:cry:

myaytza 12-01-11 19:59

Re: Ştiaţi că eu in acest moment ...
 
Mi-am reparat calculatorul dupa 3 zile infernale cu laptopul lu' mama::cry:
Dar acum pot sa navighez pe 4T fericit!!!:D

Sinnerzorr 13-01-11 19:32

Re: Ştiaţi că eu in acest moment ...
 
20:30 Stau īn pat, mă uit pe la TV, aştept să īnceapă filmele.

valitataye 13-01-11 20:39

Re: Ştiaţi că eu in acest moment ...
 
21:40Mai vizionez un clip pe youtube:D


All times are GMT +2. The time now is 19:11.

- Copyright 2026 4Tuning