![]() |
Re: Diverse (topic de offtopic)
20 Attachment(s)
Poze 17.01.2009
|
Re: Diverse (topic de offtopic)
20 Attachment(s)
Poze 17.01.2009 2
|
Re: Diverse (topic de offtopic)
15 Attachment(s)
partea 3
|
Re: Diverse (topic de offtopic)
e oficiala treaba :)) s-a mutat spalatoria inferno de la mioritza(aia cu vechime stiu despre ce e vorba) ;a Mol. bravo!:))8)
|
Re: Diverse (topic de offtopic)
se pare ca am pierdut distractie :D las ca termin masinile si numai scapati de mine, benzina sa fie =))
|
Re: Diverse (topic de offtopic)
hmm...mol de langa bila?:shock: data viitoare vin si eu! e aproape de me!asa poate mai spal si eu masina!:De mai mult maro decat neagra!:D
|
Re: Diverse (topic de offtopic)
hyena nu bagi si tu pozele de la tine tata??????
|
Re: Diverse (topic de offtopic)
sa mor eu 1 singura data am prins si eu poze si in rest cand vin daffy asta someaza ... plm :| vineri ti`am promis`o =))
|
Re: Diverse (topic de offtopic)
stai cuminte hercule dintre caramizi...te scot la niste poze cu alt e46....
|
Re: Diverse (topic de offtopic)
fa si tu vineri seara rost de aparat bun ...
|
Re: Diverse (topic de offtopic)
1 Attachment(s)
Devotament...:idea:
|
Re: Diverse (topic de offtopic)
nice....
@ bogdy...poate k ezista si buciuresti ma ce |
Re: Diverse (topic de offtopic)
ACE...dar ce vroiai sa executi acolo?
|
Re: Diverse (topic de offtopic)
sa pun difuzoare ovale pa spate...stii tu akolo la luneta
|
Re: Diverse (topic de offtopic)
si ai reusit pana la urma? :D credeam ca vrei sa bagi butelia de gpl :D
|
| All times are GMT +2. The time now is 11:17. |
- Copyright 2026 4Tuning