![]() |
Re: cine provoaca \"motocicleta\" asta? - SUBARU
Quote:
|
Re: cine provoaca \"motocicleta\" asta? - SUBARU
s-au dat 2 masini total diferite
porshe 3.6L cmc 6 cyl biturbo si subaru 2.0L cmc 4 cyl turbo punctul comun ar fi tractiunea integrala dar si aia doar cu denumirea rezultatul ... prea strans sa imi dau o parere cert este ca ma bucur ca exista competitie si la noi si ai felicit pe amadoi si abia astept sa vad ce se va intampla pe viitor ptr ca sunt sigur ca lucrurile nu se vor opri aici :) |
Re: cine provoaca \"motocicleta\" asta? - SUBARU
Quote:
Felicitari invingatorului oricare ar fi fost.Oricum la nivelul asta deja orice parere din afara este in plus. Si totusi nu ma pot abtine...Chiar daca ai castigat sau nu: sa stai cu un 2l turbo fie el si STI langa Monstrul ala care nici cand pleaca din fabrica nu e prea cumintel. Asta da realizare! |
Re: cine provoaca \"motocicleta\" asta? - SUBARU
Felicitari ambilor concurenti. O cursa spectacol asteptata demult. Felicitari castigatorului. Asteptam continuarea!! ;)
|
Re: cine provoaca \"motocicleta\" asta? - SUBARU
felicitari participantzilor si asteptam un filmuletza ceva cu finalu...sa se elucideze misteru'..;)
|
Re: cine provoaca \"motocicleta\" asta? - SUBARU
ce hilara expunere in articol: l-am spulberat... :))
|
Re: cine provoaca \"motocicleta\" asta? - SUBARU
de ce nu ne spun shi noua cei care au fost de fatza ce shi cum sa petrecut...e o nebuloasa totala....nishte poze ceva un filmuletz sau macar un comentariu pertinent shi impartzial vis a vis de cele intamplate acolo...
|
Re: cine provoaca \"motocicleta\" asta? - SUBARU
departe de mine gandul de a fi rautacios sau mai shtiu yo ce...dar se pare k ono a fost subestimat putzin...e doar o parere proprie shi personala nu vrea sa deranjez pe nimeni.... o revansa intr-un cadru legal ar pune capat zic yo o data ptr totdeauna acestei confruntari intre titani....numai bine shi maxim respect ptr cei 2 adversari...numai bine la toata lumea
|
Re: cine provoaca \"motocicleta\" asta? - SUBARU
in sfarsit discutii impartiale :D
eu unu' merg pe varianta "distanta prea mica pt a se face o diferentiere, deci egalitate" si astept un rematch in cadru legal ;) |
Re: cine provoaca \"motocicleta\" asta? - SUBARU
Quote:
Poate pe masa mare!:lol: :lol: :lol: A plecat in fata si la 402 eram cu toat baa fata in fata. Am plecat la sto si mi-a fost greu sa recuperez mai mult iar data viitoare nu-i dau doar atat las sa treaca lumina printre noi.;) |
Re: cine provoaca \"motocicleta\" asta? - SUBARU
Quote:
|
Re: cine provoaca \"motocicleta\" asta? - SUBARU
Sunt de acord cu 2 din 3 pentru ca asa vreau eu dar nu pt ca a fost egalitate.
|
Re: cine provoaca \"motocicleta\" asta? - SUBARU
Important e ca exista o masina care il "provoaca" pe Sebastian sa dea tot ce poate. Parerea mea...care este...
Bravo voua!! |
Re: cine provoaca \"motocicleta\" asta? - SUBARU
Quote:
|
Re: cine provoaca \"motocicleta\" asta? - SUBARU
felicitari celor doi combatanti ! o singura intrebare am si eu : chiar s-a ajuns la 340 km/h ?
|
| All times are GMT +2. The time now is 12:59. |
- Copyright 2026 4Tuning