Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   PROVOCARI (https://forum.4tuning.ro/61-provocari.html)
-   -   Provocări pentru SUBARU lui Sebastian. (https://forum.4tuning.ro/61-provocari/8607-provocari-subaru-sebastian.html)

bogdan_kwx 22-01-07 17:51

Re: cine provoaca \"motocicleta\" asta? - SUBARU
 
Quote:

Originally Posted by SEBASTIAN (Post 709917)
Final de fotografie!

mda....3 poze.cine poate spune care a fost primul? argumentati....!!

daniwmk 22-01-07 18:08

Re: cine provoaca \"motocicleta\" asta? - SUBARU
 
s-au dat 2 masini total diferite
porshe 3.6L cmc 6 cyl biturbo
si subaru 2.0L cmc 4 cyl turbo
punctul comun ar fi tractiunea integrala dar si aia doar cu denumirea
rezultatul ... prea strans sa imi dau o parere
cert este ca ma bucur ca exista competitie si la noi si ai felicit pe amadoi si abia astept sa vad ce se va intampla pe viitor ptr ca sunt sigur ca lucrurile nu se vor opri aici :)

bluey 22-01-07 18:36

Re: cine provoaca \"motocicleta\" asta? - SUBARU
 
Quote:

Originally Posted by daniwmk (Post 710065)
s-au dat 2 masini total diferite
porshe 3.6L cmc 6 cyl biturbo
si subaru 2.0L cmc 4 cyl turbo
punctul comun ar fi tractiunea integrala dar si aia doar cu denumirea
rezultatul ... prea strans sa imi dau o parere
cert este ca ma bucur ca exista competitie si la noi si ai felicit pe amadoi si abia astept sa vad ce se va intampla pe viitor ptr ca sunt sigur ca lucrurile nu se vor opri aici :)

Sa nu uitam de unde s-a plecat...
Felicitari invingatorului oricare ar fi fost.Oricum la nivelul asta deja orice parere din afara este in plus.

Si totusi nu ma pot abtine...Chiar daca ai castigat sau nu: sa stai cu un 2l turbo fie el si STI langa Monstrul ala care nici cand pleaca din fabrica nu e prea cumintel.
Asta da realizare!

basy 22-01-07 19:10

Re: cine provoaca \"motocicleta\" asta? - SUBARU
 
Felicitari ambilor concurenti. O cursa spectacol asteptata demult. Felicitari castigatorului. Asteptam continuarea!! ;)

MKE 22-01-07 19:28

Re: cine provoaca \"motocicleta\" asta? - SUBARU
 
felicitari participantzilor si asteptam un filmuletza ceva cu finalu...sa se elucideze misteru'..;)

yknot 22-01-07 20:03

Re: cine provoaca \"motocicleta\" asta? - SUBARU
 
ce hilara expunere in articol: l-am spulberat... :))

ROSSI 46 22-01-07 23:49

Re: cine provoaca \"motocicleta\" asta? - SUBARU
 
de ce nu ne spun shi noua cei care au fost de fatza ce shi cum sa petrecut...e o nebuloasa totala....nishte poze ceva un filmuletz sau macar un comentariu pertinent shi impartzial vis a vis de cele intamplate acolo...

ROSSI 46 22-01-07 23:52

Re: cine provoaca \"motocicleta\" asta? - SUBARU
 
departe de mine gandul de a fi rautacios sau mai shtiu yo ce...dar se pare k ono a fost subestimat putzin...e doar o parere proprie shi personala nu vrea sa deranjez pe nimeni.... o revansa intr-un cadru legal ar pune capat zic yo o data ptr totdeauna acestei confruntari intre titani....numai bine shi maxim respect ptr cei 2 adversari...numai bine la toata lumea

Achim 23-01-07 03:48

Re: cine provoaca \"motocicleta\" asta? - SUBARU
 
in sfarsit discutii impartiale :D

eu unu' merg pe varianta "distanta prea mica pt a se face o diferentiere, deci egalitate" si astept un rematch in cadru legal ;)

SEBASTIAN 23-01-07 05:25

Re: cine provoaca \"motocicleta\" asta? - SUBARU
 
Quote:

Originally Posted by yknot (Post 710268)
ce hilara expunere in articol: l-am spulberat... :))


Poate pe masa mare!:lol: :lol: :lol:
A plecat in fata si la 402 eram cu toat baa fata in fata.
Am plecat la sto si mi-a fost greu sa recuperez mai mult iar data viitoare nu-i dau doar atat las sa treaca lumina printre noi.;)

SEBASTIAN 23-01-07 05:25

Re: cine provoaca \"motocicleta\" asta? - SUBARU
 
Quote:

Originally Posted by bogdan_kwx (Post 710024)
mda....3 poze.cine poate spune care a fost primul? argumentati....!!

Eu am fost dar cu f putin la final doar cu bara fata, dar nu conteaza un inch sau o mila, e tot castig.

SEBASTIAN 23-01-07 05:26

Re: cine provoaca \"motocicleta\" asta? - SUBARU
 
Sunt de acord cu 2 din 3 pentru ca asa vreau eu dar nu pt ca a fost egalitate.

dogarel 23-01-07 07:18

Re: cine provoaca \"motocicleta\" asta? - SUBARU
 
Important e ca exista o masina care il "provoaca" pe Sebastian sa dea tot ce poate. Parerea mea...care este...
Bravo voua!!

SEBASTIAN 23-01-07 07:34

Re: cine provoaca \"motocicleta\" asta? - SUBARU
 
Quote:

Originally Posted by dogarel (Post 710910)
Important e ca exista o masina care il "provoaca" pe Sebastian sa dea tot ce poate. Parerea mea...care este...
Bravo voua!!

Total de acord, e cea mai apropiata.

isacfani 23-01-07 09:06

Re: cine provoaca \"motocicleta\" asta? - SUBARU
 
felicitari celor doi combatanti ! o singura intrebare am si eu : chiar s-a ajuns la 340 km/h ?


All times are GMT +2. The time now is 12:59.

- Copyright 2026 4Tuning