![]() |
re: WRX STI alias "CIELO EVO II" Seby Legal Racing
2 Attachment(s)
ce zici sebastiane ?> :lol:
|
re: WRX STI alias "CIELO EVO II" Seby Legal Racing
putin roz si subaru a devenit masina #1 pt femei... n-as fi crezut :D
|
re: WRX STI alias "CIELO EVO II" Seby Legal Racing
Quote:
|
re: WRX STI alias "CIELO EVO II" Seby Legal Racing
Quote:
|
re: WRX STI alias "CIELO EVO II" Seby Legal Racing
Quote:
Pe cat posibil evit sa expun masina privirilor curioase. |
re: WRX STI alias "CIELO EVO II" Seby Legal Racing
daca tot te feresti pe privirile curioase de ce ti-ai mai postat masina pe forum???????
|
re: WRX STI alias "CIELO EVO II" Seby Legal Racing
Pentru ca am fost rugat sa fac asta si pentru ca pot da un exemplu insa orele mele pierdute bani, stiinta , astea nu costa?
Am vandut oricum mult gratis. |
re: WRX STI alias "CIELO EVO II" Seby Legal Racing
poate ca iar o sa fiu luat la suturi, dar imi permit sa intreb pentru ce e preparata masina in continuu daca nu e scoasa niciodata pe strada sau la vreo cursa ca sa demonstreze ceea ce sustine proprietarul...
nu cunosc masina, nu pun la indoiala nici un cal putere, dar o sa avem vreodata ocazia sa vedem masina la o cursa sau undeva unde sa demonstreze ceea ce spuneti dvs, sau va fi in continuare upgradata la nesfarsit? |
re: WRX STI alias "CIELO EVO II" Seby Legal Racing
Nici nu poate fi pus la idoiala nici un cal pentru ca nu e o putere declarata.
Va fi scoasa nu ca sa arate ci sa performeze in fata unor adversari redutabili, dar daca astia intarzie nu e vina mea. Eu sunt pregatit de lupta. https://forum.4tuning.ro/61-provocari/8607-provocari-subaru-sebastian.html Am lansat si o provocare, iar de nebun singur nu vreau sa ma dau. https://forum.4tuning.ro/showthread.p...607#post493607 Altceva mai ai de intrebat? Daca tu oferi o suma rezonabila minim 3000euro pot sa-ti arat 2-3 minute cum merge masina. |
re: WRX STI alias "CIELO EVO II" Seby Legal Racing
Quote:
Eu sunt fan Subaru de cetiva ani buni si urmaresc topicul asta inca de la inceput si vad ca s-a ajuns la "uite masina, nu e masina" , parca inainte ati mai aratat cateva filme ,2-3 poze acum nimic. Nu vreau sa supar pe nimeni dar daca o tineti asa lumea o sa-si piarda interesul..suspansul e suspans dar ce e mult strica, macar cateva poze si un filmuletz. Toate cele bune |
re: WRX STI alias "CIELO EVO II" Seby Legal Racing
Pe bani, munca si stinta mea nu se poate discuta de jignire, fiecare crede ce vrea, dar nicicum jignire. E dreptul fiecaruia sa faca exact asa cu crede si cum vrea. In plus e o jignire la adresa mea sa mi se puna cuvantul la indoiala.
Cine ma cunoaste stie ca nu mint. Poate sa-si piarda interesuloricine insa, masina va iesi cand va fi de lupta, altfel sta cuminte. Pe mine nu ma intereseaza publicitatea, suspansul sau altele. Masina a participat la expozitie, la tuning show... |
re: WRX STI alias "CIELO EVO II" Seby Legal Racing
Eram sigur ca o sa revina fraza "pe banii mei" dar nimeni nu v-a cerut sa conduca masina sau sa o fortzati fara motiv, toata lumea a cerut o poza, un film , o veste, atata nicidecum divulgarea secretelor meseriei samd. Tocmai de aceea cand ati spus "3000 de euro daca vrei sa vezi masina" mi s-a parut exagerat la extrem si o jignire sa ii ceri unui posibil pasionat atatia bani ca sa vada ce e sub capota sau cum merge masina, un om care mai mult ca sigur nu poate vedea dintr-o privire ce secrete se ascund sub capota ;)
PS Nimeni nu forteaza pe nimeni sa faca nimic, chestia e ca ati creat un oarecum val de curiosi pe aici care astepta vesti avand in vedere ca masina asta se vrea cea mai rapida pe 400 m din Romania si pana acum nu si-a luat titlul oficial :D PS: O intrebare offtopic, intelesesem ca montarea unui pop-off atmosferic pe motorul complet de serie fura din puterea totala, este adevarat ? |
re: WRX STI alias "CIELO EVO II" Seby Legal Racing
Nu e adevarat.
Nu am avut aparate profi sa fac filme si restul sunt mai mult "furate". Da poate voi face un mic material insa caut sa fie macar din pdv tehnic profesional. Inteleg curiozitatea insa informatile sunt f scume, iar masina oricu a fost expusa si a castigat premiul pus in joc. Cine este interesat de lumea auto nu rateaza expozitile. |
re: WRX STI alias "CIELO EVO II" Seby Legal Racing
vezi ca vine veyronu peste tine ...ai mare grija......:lol: :lol: ;)
|
re: WRX STI alias "CIELO EVO II" Seby Legal Racing
Cine mai e ca tine... cred ca-ti seaca rezervorul la 300 ! Oricum e tare rau masina..
|
| All times are GMT +2. The time now is 00:50. |
- Copyright 2026 4Tuning