Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Arcuri, Amortizoare si Frane (https://forum.4tuning.ro/462-arcuri-amortizoare-frane.html)
-   -   Comenzi EBAY -> suspensii sport, arcuri, telescoape, flanse, etc (https://forum.4tuning.ro/462-arcuri-amortizoare-frane/77072-comenzi-ebay-suspensii-sport-arcuri-telescoape-flanse-etc.html)

razak 26-06-09 16:28

Re: Comenzi EBAY -> suspensii sport, arcuri, telescoape, flanse, etc
 
@costi01

Farurile nu se pot aduce pentru ca nu vrea sa le trimeata.

Filtrul se poate aduce si costa 100 Ron

@TZN 85 BUB

Cauta pe un Ebay european, transportul din USA pana in RO s-ar putea sa fie minim 200$ si nu cred ca te coafeaza :D

andreiwtw 26-06-09 17:19

Re: Comenzi EBAY -> suspensii sport, arcuri, telescoape, flanse, etc
 
Quote:

Originally Posted by andreiwtw (Post 2390352)
Salut,

As mai vrea sa-mi comanzi si grilele astea si semnalele de pe aripi si vin sa le ridic odata cu emblemele comandate ... :

http://cgi.ebay.com/ebaymotors/BMW-E...1%7C240%3A1318

http://cgi.ebay.com/ebaymotors/2002-...1%7C240%3A1318

Multumesc !

Daca ai nevoie de datele mele sau de un avans da-mi un pm te rog ...


... sau tel. 0723.243.910 !

Eu tot astept sa-mi raspunzi sa stii ...

Nu ma grabesc :))) ....

razak 02-07-09 14:11

Re: Comenzi EBAY -> suspensii sport, arcuri, telescoape, flanse, etc
 
Salut,

Licitatiile respective s-au terminat. Da-mi te rog licitatii active sa pot verifica :)

Multumesc si imi cer scuze pentru raspunsul tardiv.

manieo3 08-07-09 12:16

Re: Comenzi EBAY -> suspensii sport, arcuri, telescoape, flanse, etc
 
Sal.Poti sa mi comanzi si mie asta:
http://cgi.ebay.de/BMW-Blende-Spange...3A1%7C294%3A50
Daca da,cat ma duce cu comision si in cat timp crezi ca ajunge?Multumesc

razak 08-07-09 14:01

Re: Comenzi EBAY -> suspensii sport, arcuri, telescoape, flanse, etc
 
desigur , 400 ron cu toate taxele.

giovani_87 08-07-09 15:53

Re: Comenzi EBAY -> suspensii sport, arcuri, telescoape, flanse, etc
 
salut! as vrea sa imi cumpar si eu un iphone de pe ebay http://global.ebay.com/Brand_New_App...366505622/item cam cat m-ar costa sa imi faci tu comanda?

razak 08-07-09 18:28

Re: Comenzi EBAY -> suspensii sport, arcuri, telescoape, flanse, etc
 
Daca tu consideri ca se merita eu ti-l aduc :)

Ai 775 $ iphone-ul + 30$ transport + taxele vamale!

Dupa care mai ai si un comision de 100 ron ... eu zic ca mai repede il cumperi de aici de la baieti :)

razak 09-07-09 17:41

Re: Comenzi EBAY -> suspensii sport, arcuri, telescoape, flanse, etc
 
2 Attachment(s)
embleme carbon BMW ...

andreiwtw 09-07-09 22:48

Re: Comenzi EBAY -> suspensii sport, arcuri, telescoape, flanse, etc
 
Quote:

Originally Posted by razak (Post 2473840)
embleme carbon BMW ...

pret ?

le ai si pe cele de la roti si volan ca-n setul pe care ti l-am comandat eu initial ?

razak 10-07-09 05:52

Re: Comenzi EBAY -> suspensii sport, arcuri, telescoape, flanse, etc
 
nope, astea au venit doar 3 la set, foarte ciudat, capota, portbagaj si doar una de roti .... le-am comandat pt cineva, 450 ron toate

razak 16-07-09 20:18

Re: Comenzi EBAY -> suspensii sport, arcuri, telescoape, flanse, etc
 
volan swift sport

https://img200.imageshack.us/img200/9393/dsc0072a.th.jpg

TIME2JET 17-07-09 20:51

Re: Comenzi EBAY -> suspensii sport, arcuri, telescoape, flanse, etc
 
Salut cat costa astea aduse in Ro ?Mersi.
http://cgi.ebay.com/Listerine-56-Tee...3%3A1|294%3A50

razak 17-07-09 20:57

Re: Comenzi EBAY -> suspensii sport, arcuri, telescoape, flanse, etc
 
Ai 16$ produsul, 14$ transport pana in ro, 30 ron comision, taxe vamale 3 ron.

PS : plata se face in ron, la cursul $ de la BRD Casa de Schimb :) din ziua respectiva

niku 20-07-09 15:39

Re: Comenzi EBAY -> suspensii sport, arcuri, telescoape, flanse, etc
 
salut razvan.nu te`am mai vazut pe YM.
http://cgi.ebay.de/Alufelgen-Smart-f...3%3A1|294%3A50


http://cgi.ebay.de/4-x-Spikeline-Alu...3%3A1|294%3A50



http://cgi.ebay.de/Neue-Smarti-wheel...3%3A1|294%3A50

razak 20-07-09 20:51

Re: Comenzi EBAY -> suspensii sport, arcuri, telescoape, flanse, etc
 
sal mane,

bai prima se poate aduce, ai pretul produsului, 60 euro shipping pana in ro si 10% comision

la a 2-a nu te pot incurca

a 3-a 3020 RON


All times are GMT +2. The time now is 18:33.

- Copyright 2026 4Tuning