Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   PROVOCARI (https://forum.4tuning.ro/61-provocari.html)
-   -   Toyota Celica vs. ...? (https://forum.4tuning.ro/61-provocari/63361-toyota-celica-vs.html)

kidu2006 13-07-08 13:40

Re: Toyota Celica VS .... ?
 
Da ma merge..cati cai are?
Dany nu ma ajuta farurile ma,in schimb daca nu ma opresc deschid usa si pun frana de picior:lol:
Te prind io cu 316-ele tau:lol::lol::lol:

Kiki 13-07-08 19:16

Re: Toyota Celica VS .... ?
 
pey da si mie ID tau Pe private ca e un vecin de aici din cartier....asa ca merge oricand sunt curios ca io m-am dat cu el cand era a mea....la stadiul stock si nu prea tragea in mintile ei

kidu2006 13-07-08 21:37

Re: Toyota Celica VS .... ?
 
Quote:

Originally Posted by Kiki (Post 1643138)
pey da si mie ID tau Pe private ca e un vecin de aici din cartier....asa ca merge oricand sunt curios ca io m-am dat cu el cand era a mea....la stadiul stock si nu prea tragea in mintile ei

vezi k aveam idurile ... o sa onorez provocarea la sf lunii.pt k peste 2sapt plec la mare cu ea si vreau so am intreaga:???:
maine ii fac iar skimbu de ulei,poate si vreo 2 gume:???:

rockerash 14-07-08 22:35

Re: Toyota Celica VS .... ?
 
GTC e numa de design...... nu inteleg cum dreq a facut ala cu Opelul de 115 de a luat-o.Trebuia sa fiti cel putin egali, pe acolo......:D Bravo!

kidu2006 15-07-08 09:13

Re: Toyota Celica VS .... ?
 
Quote:

Originally Posted by rockerash (Post 1645387)
GTC e numa de design...... nu inteleg cum dreq a facut ala cu Opelul de 115 de a luat-o.Trebuia sa fiti cel putin egali, pe acolo......:D Bravo!

Plm...Shit happens:lol:

kidu2006 02-08-08 12:21

Re: Toyota Celica VS .... ?
 
Am un Citroen C4 motor 2.0 136cp diesel,vrea sa se dea cu mine(cu miza),stock,ce parere aveti?Iau "miza" sau o pierd?:???:
Masina e stock,4 usi..a mea e cum o stiti:???:.sunt curios cate kg are masina daca stie cineva

bobby_gsi2 02-08-08 12:23

Re: Toyota Celica VS .... ?
 
Stii tu sigur ca e stock? Cu mine nu ai vrut cu miza....si am si putere mai putina decat c4....ca sa nu mai vb de cuplu :(

kidu2006 02-08-08 15:53

Re: Toyota Celica VS .... ?
 
Quote:

Originally Posted by bobby_gsi2 (Post 1675409)
Stii tu sigur ca e stock? Cu mine nu ai vrut cu miza....si am si putere mai putina decat c4....ca sa nu mai vb de cuplu :(

Da stiu sigur k este stock,si de tine nu stiu sigur k esti stock,asa ca ...
In fine...

L3on 02-08-08 17:29

Re: Toyota Celica VS .... ?
 
Bah frate parca va dati pe grade aici ....e stok nu e stok...parca liniutele erau de placere ...

kidu2006 03-08-08 09:49

Re: Toyota Celica VS .... ?
 
Quote:

Originally Posted by L3on (Post 1675771)
Bah frate parca va dati pe grade aici ....e stok nu e stok...parca liniutele erau de placere ...

BAH FRATE....Asa sunt liniutele,de placere,dar ce placere mai ai cand stii ca unu are mai mult ca tine si stiti amandoi rezultatul?Eu ma dau doar atunci cand nu stiu 100% ce-mi rezerva adversarul,in fine,nu tre sa dau prea multe explicatii,eu intrebasem ceva,pe pagina mea,ai un raspuns pt mine?nu cred,poate altcineva..mersi;)

L3on 03-08-08 12:22

Re: Toyota Celica VS .... ?
 
pai tocmai aia e mai ...poti fii tu surpriza ...asa te dai numai cu masini pe care esti aproape sigur ca le faci...

L3on 03-08-08 12:28

Re: Toyota Celica VS .... ?
 
Si ca sa iti dau un raspuns la intrebare ..cred ca este vb de motorul de citroen de 138 de cai ..2.0 hdi 16 v...ajunge de la 0 la 100 km/h in 9,7 secunde pe hartie ..real nu stiu.Tu iti cunosti masina si stii ce poate...

kidu2006 03-08-08 15:38

Re: Toyota Celica VS .... ?
 
Quote:

Originally Posted by L3on (Post 1676758)
Si ca sa iti dau un raspuns la intrebare ..cred ca este vb de motorul de citroen de 138 de cai ..2.0 hdi 16 v...ajunge de la 0 la 100 km/h in 9,7 secunde pe hartie ..real nu stiu.Tu iti cunosti masina si stii ce poate...

Aham...masina mea chiar nu e plina de surprize,poate eu in cel mai fericit caz:lol::lol:,a mea e cam stock tocmai daia ca sa zic asa ma feresc cateodata

t@uru 05-08-08 08:42

Re: Toyota Celica VS .... ?
 
Miza e prea mare cumva?

b01uxd 05-08-08 22:38

Re: Toyota Celica VS .... ?
 
bai kidule da acu sincer ai avut vrodata vro prbl cu vro masina d pana in 110 cp cu celica ta? adik nush da cu leonu miai dato io zic ca grav si cand aveam alfa abia team facut odata la o distanta d maxim o masina......(desi erau 15 cai in plus).....cre ca a venit timpu sa vdm surprizele p care ni leai promis:D
bafta


All times are GMT +2. The time now is 09:59.

- Copyright 2026 4Tuning